Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024

За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності

Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.

Де я виявилась фінансово неграмотною?
Молода і нерозважлива• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Такого не может быть, должна быть ещё субсидия, пособие по малообеспеченности, алименты, не от святого же духа родили ребенка. И по любому если бы вы реально жили на 2500, то это невозможно
Не у всіх є субсидія та малозабезпеченість.Живу на 5000 зарплатні та 2350 пенсії по інвалідності дитини,малозабезпеченої і немає,субсидії теж так як квартира з боргами,так виживаємо як можемо і з поміч´ю людей тут на порадниці речі сину віддали дуже вдячна за допомогу,а так як виходе то вже звичайна картопля пюре розкіш,за ліки та зуби мовчу,але за останні півроку все подорожчало вдвічі і отримавши зарплатню вже скоро і на каші мабуть не буде хватати.
Губи до вух• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Якщо ви мені пропонуєте, то дякую❤️
Але тема трохи не про це.
Тема про загалом. Куди ми котимось
Україна обороняється від нападу набагато більшої ядерної терористичної країни. Люди щодня втрачають своїх близьких, свої домівки, а ви обурюєтеся українському молоці по 50, й абсолютно спокійно витрачаєте на куртку 2000. І запитуєте ´Куди ми котимось´
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Автор, не розумію чого Ви ниєте. Куртку купуєте явно не щомісяця. А от якщо постійно купуєте по двоє джинсів, костюми, кросівки і т.д., то явно не на останні копійки. Фарбування і манікюр - це те, без чого точно можна обійтися. Але якщо у Вас щомісяця на це є гроші, то не так у Вас і погано з фінансами.
Насправді 20 тис для райцентру це досить пристойна зарплата, не шикувати, звичайно, але для двох людей достатньо.
Було достатньо! Про то і тема. Я навіть трішки відкладала.
А в останній місяць настільки виросли ціни на продукти. Що вони стали основною частиною бюджету
Цигарний шланг• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Мірена 5000 плюс 1000 встановлення
І якщо чесно, я боюсь що гроші вивалю а щось піде не так
Лікарка призначила на півроку курс
Но вона до 5 років, і ціни на ліки будуть зростати( якщо підійде, то в довготривалому використанні вона виходить більш вигідна.
празники не помню• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Дитина підліток. Вже фігню з прошлого сезона не вдягнеш. Я 10 років купувала на розпродажах. Зараз хоче модне.
Якщо порівнювати ціну з бюджетними. Берешками, страдіваоіусами - це класна ціна. Купували на базарі, гарна міцна тканина, модна модель, і дуже тепла. І саме головне подобається дитині
У мене зарплата 12000. Дитині 4,5 років . В нашій державі мати з маленькою дитиною - то третій сорт і приходиться братися за низькооплачувану . Чоловік в зсу обрадував, що половину його зарплати пішли на общий котел, а інша половина на його утеплення і скинув 2000 мені. Я проклинаю не зелю , ні, хоча його теж. Я кляну тих виродків , яким конче захотілося мати безвіз і зміни владу , маючи під боком такого дебільного сусіда як раша. Ну само собою , що теж є трата на ліки без яких мені не жити - сінджарді це 1400 в місяць стабільно . На інших ліках економлю.
ЧупакабраЗеБест• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
І що ви доместосом миєте вікна, прете речі і миєте посуд?
только сан узел. всп остальное по старинке без химии.
а, порошок по акции вылавилваю, большой ,
хоз мыло, сода - это недорого
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2024
Есть такая популярная формула в Европе
50 процентов дохода на покрытие обязательных и базовых потребностей, то есть квартплата, еда, покупка одежды, страховки
30-отдых и прятности типа кино и кафе
20 - отложить.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Есть такая популярная формула в Европе
30-отдых и прятности типа кино и кафе
20 - отложить.
Що робити якщо 100% доходу не покриває базу ?
ЧупакабраЗеБест• 03 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Але погодьтеся що малій дитині можна купити не в сезон, на виріст. З підлітком такий номер не пройде, бо вгадати як він виросте чи не виросте дуже важко. У мене теж троє і на розпродажі не в сезон я можу купити лише меншій дитині якій 6. Старшим так не виходить вже. Треба все мяряти як сяде ну і розмір не передбачити наперед.
я свеому все не в сезон закукпаю.
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
А вас прямо бачу на бронетранспортері і з кєпочкой.
Давайте поки в країні війна! Кожен чиновник збагачує свої статки на мільйони!
Поки в країні війна і піднімають військовий податок ! Вова роздає по 1000 грн
Поки в країні війна і люди донатять зі своїх пенсій, проводять закупівлі для армії картоплі по 70 грн!
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Уезжать и искать лучшей жизни, пока есть такая возможность. Или учиться и повышать доход. Какие еще варианты?
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Я прораховували. Мені призначили кок в серпні, пропю ще грудень січень - контрольне УЗД і далі буду думати
З понеділка на дієті• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Порахуємо те, що Ви описали. З витрачених 5 тис всього 1200 на продукти, решта 3900 - на інше. Як Ви рахуєте, що виходить основна частина бюджету на продукти?
Милота• 03 ноября 2024
Веду учёт деньгам. 25 тыс, хоть тресни и это у меня подросток не вибагливий. Куртки есть, с обувью проблемы, никак не уговорю купить что то новое..
Еда 9 +- стабильно было, но судя по всему, будет расти. Я уже начинаю экономить, вместо 2 яиц утром, ем 1((..
Маникюр не делаю, 1 раз покрасилась в парикмахерской-больше не, я и сама так могу , но в 10 р дешевле..
Стрижка 1 р 3- 4 мес 550 грн.
Вещи себе покупаю Синсей , куртка по скидке 1600, 1200.. обувь засада, жду скидки в интертоп, за 4000 жабка давит..
Да,цены жесть..
ingaruta• 03 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
у вашего мужа зп от 22 тыс до 120 тыс и у вас 12 и вам на троих этих денег не хватает?не спешите.у моих бабушек в селе минималка пенсия ,но у них чисто,тепло и приедь к ним на недельку-плюс 10 кг аж бегом
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І там саморозвиток , вихід із зони комфорту і тд
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Конечно. А как вы хотели?? Ничего не делать и иметь доход не получится нигде.
Губи до вух• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Так ви свої претензії не виробнику молока пред´являйте, а Вові і чиновникам. І не теми на Совєтчіці клепайте, а пишіть в державні органи листи зі скаргами і пропозиціями
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Можна будь ласочка узнати на кого перевчитись?
Бо щось лікарі, вчителі, бухгалтери за межою бідності?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Давно не відписувалися
Працювали в інших темах ?
ingaruta• 03 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
сто проц согласна с вами.в 90 тых выживали.тихий ужас был и реально голод,кто в городе без огорода.а сейчас возле хрущевок тачки по 30-50 тыс баксов припаркованы,у каждого второго жир лишний вес.тема похудения намбе уан везде и все равно все плохо.
Куколка-мяуколка• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
После маникюра стало вас вообще не жаль. У меня доход в несколько раз выше вашего, но выкидывать деньги на маникюр это лишнее, также как и стричься в дорогих салонах.
Покажіть свої ручки
Я_канеша_извиняюсь• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
З авансу буду платити комуналку, купувати зубну пасту, прокладки , побутову хімію.
Цікаво, що треба викреслити?
Це ціни такі я також не розуміла де я транжирю закачала додаток і і мене здоровя і харчування забрало всі гроші при чому я не шикую і імо ми відносно мало з дитиною, тому викреслити зі списку не було що. З такими темпами швидко і іжу не можна буде покрити
дамаБезСобачки• 03 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
А як доцент виша отримував під 1к євро? Чи то з часів, коли євро було по 26? І те, навіть 1.5 ставки на це не потягне
по 10 було
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я не знаю, обратитесь в центр занятости.
Как я могу давать вам такие советы. Вам виднее
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так - так
Корупціонери якось можуть
А інші мають вічно стрибати та не попадати в сито
ingaruta• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Давно не відписувалися
Працювали в інших темах ?
спасибо за отклик.я вам в других темах отвечала,где вы активно работаете .и да,мертвтчук лох.чуть не забыла.лошара
автор Зубожиння • 03 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Продукти на неділю! Ще протягом тижня щось підкуповується.
Вид самі бачите ціни на продукти
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Так - так
Корупціонери якось можуть
Тема о коррупции или о доходе и тратах?
Вы ошиблись темой.
празники не помню• 03 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Не верьте тем цифрам, которые вливают в уши. У моего мужа зарплата грязными 20000 с копейками. 120 штук это месячная зарплата тех кто убд, а это значит на 0. Но кто-то же должен защищать от дроновых атак , кабов, ракет и это оплачивается 20000 штук. у мужа нет воинского ранга, он обыкновенный пересичный гражданин.