Распутница• 03 ноября 2024
Донька хоче вчитися на гінеколога у Польщі
В наступному році буде вступати в універ. Хоче вчитися на гінеколога. Це треба йти в медичний. Ціни на контакт космос, особливо Варшавський університет (близько 11000 євро/рік), можна трохи дешевше знайти. Можливо, вступить на бюджет, та ймовірність мала.
Як думаєте, це справді перспективний напрямок чи не дуже?
3@йk@• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
не дуже, там абортів не можна
Боже, який брєд. Гінеколог це не тільки аборти. По темі - дуже добре дати можливість працювати саме у тому напрямку, до якого лежить душа
ДваДваВісім• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
не дуже, там абортів не можна
Але вагітних багато, на аборт раз прийшов і все а вагітність 9 міс
Распутница
• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
не дуже, там абортів не можна
Вона і не збиралася це робити
ДваДваВісім• 03 ноября 2024
Напрямок дуже перспективний як і стоматологія, майже всі стараються після інтернатури іти в приватні кабінети
Освічую темряву• 03 ноября 2024
На контракт можливо, на безкоштовне ні.
Діти, які в Польщі йдуть в медичний, вчать з 1 класу ліцея поглиблено біологію і хімію.
Укр програма не відповідає тому рівню.
Якщо йти з результатами НМТ, то потрібно теж здавати хімію чи біологію, а також часто здати внутрішній екзамен.
Укр програма не відповідає тому рівню.
Княгиня пітьми• 03 ноября 2024
В смысле не перспективный? Без работы не будет, женщин на планете земля очень много.
Давно без алко• 03 ноября 2024
Как это будучи гинекологом не делать аборты, автор?? А если привезут женщину с абортом в ходу, то что? Не будет делать? Пациентка умрёт от кровотечения
пу_пугренчик• 03 ноября 2024
Изучите где не такое дорогое обучение. Словакия, Словения, Чехия, Болгария - все дипломы европейские. Все равно первые 3 года там общая медицина, специализация в конце. Можно перевестись между вузами.
Не пью, не курю• 03 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
В Польщі вони заборонені, їздять в Україну або Білорусь
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Вы прочитали? Аборт в ходу. Знаете что это?
Не пью, не курю• 03 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Так ви пізніше доповнили. За медичними показами звичайно що дозволені. Це робота гінеколога. За власним бажанням їдуть у Львів чи інші міста
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Это не медпоказания
Капуста Маша• 03 ноября 2024
Авторе, в Польщі дефіцит лікарів зараз. Тому що приїхало багато наших, підняли попит (місцеві так медициною не користуються). Моя подруга медик, переїхала в Польщу, І ще дві знайомих теж. Вони вже здали (правда не з першого разу) якісь іспити назву не пам´ятаю + мовний був важким. І працюють. Двоє в приватних клініках, одна в державній. Зарплати дуже хороші, умови роботи набагато кращі ніж тут. Попит великий саме на наших.
Тому, думаю, перспективно. Чи котується диплом в інших країнах не знаю, саме з медицини.
Не пью, не курю• 03 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Это не медпоказания
Але і ж не власне бажання
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Але і ж не власне бажання
Прочитайте что это. При чем здесь желание
Капуста Маша• 03 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Не всі гінекологи доречі хочуть робити аборти з власних міркувань, етичних. Тому для декого саме Польща в цьому напрямку цікавіша.
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Читайте правильно мой пост, девочки. И да, любой гинеколог обязан уметь это делать
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Речь не о медпоказаниях
Капуста Маша• 03 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Я тому й написала. Що в нас зобов´язані всі. А там ні. Тому інколи люди обирають саме такі країни для роботи.
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Это неправда
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Вы говорите о плановых абортах. Я о другом
Сокодавка ще та• 03 ноября 2024
Гроші є - хай донька вчиться. Тільки Польща- не Україна, відбити навчання не вдасться. Хіба що тільки праця в комерційній клініці.
Капуста Маша• 03 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Это неправда
Правда. Моя родичка ще до війни спеціально для цього обирала саме Польщу як гінеколог.
Бо хотіла ним працювати, і не хотіла робити аборти.
Давно без алко• 03 ноября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Девочки, вы не понимаете, что такое аборт в ходу. Это самопроизвольный аборт и сделать ничего невозможно, кроме ,как его завершить врачу
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Да. Умрёт
ХвилювАллочка• 03 ноября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Автор, так вас вітати чи для чого тема?
Автор прям не знает, нужны ли в мире гинекологи
Пришла на Советчицу узнать. Если скажут, что нужны асфальтоукладчицы, она дочь туда отправит.
Ламборджини• 03 ноября 2024
Ответ дляДавно без алко
Вы читали сколько женщин умерло потому что не сделали аборт?