Ондатрова шуба• 03 ноября 2024
Що за вірус зараз ходить?
Тема понити, завтра з ранку піду вперше до сімейної. Але, це ж капець 🥴 такого в мене давно не було!
Хворію вже тиждень! А тільки гірше.
Почалося у вівторок з того, що страшенно боліло зранку горло. І все. Поміняла температуру - нормальна, зібрала себе в кулак і на роботу. Горло то покращувалося, то погіршувалося, і ось у п´ятницю як "напав" на мене кашель, нічим не могла зупинити. Трохи вийду на вулицю - полегшає. Заходжу в приміщення - знову кашель. Приїхала додому, лягла і заснула. І ось ввечері, коли проснулась стала підніматися температура. Ну подумаєш, 37,7. На ранок гірше, знайшла антибіотик якийсь, голова болить що з похмілля, по всим симптомам як бактеріальний синусит з бронхитом. Ввечері ще й почала чхати без кінця. Вже всі мізки висморкала 🤧 сьогодні вже нижче за 38 не опускалися. Зараз 38,4.
Попереджаю: горло спреї не бризкаю і не полощу - одразу рвота, після видалених в дитинстві гланд в мене хронічний фарингіт з атрофічними змінами слизової.... Ніс не бризкаю: вже кілька років непереносимість, будь-яке сосудозвужуввлтне призводить до набряку слизової і мені тоді ще гірше, бо дихати зі слизовою мого горла ще те задоволення.... Якось так
Хворію вже тиждень! А тільки гірше.
Ондатрова шуба
• 03 ноября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Чужі люди, які не мають впливу на моє життя мене не дратують) А от хами дратують. Дякую, вийду.
P.S. Лангес собі купіть, пульмонолог мені рекомендував. Дуже хороший засіб, швидко відкашлюватись починає.
па па
До речі, смішні про підтвердження: останні два рази просто слухала лікарка і просто назначала. Навіть без аналізів. Тільки на короноіірус без проблем в лабораторію направляла.
Я Головна• 03 ноября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Вже побачила
прям на першій сторінці
Людине модуть зриватися на близьких,рідних,тому приходять сюди.
Ондатрова шуба
• 04 ноября 2024
Розповідаю. Прийшла до сімейної, послухала, поміряла, одразу: назначаю антибіотик, без нього не справишся, бронхіт. Собі думаю, ну звісно, я і так знала....
І знову про себе посміялася з тих, хто писав: ви підтвердили, що бактеріальна інфекція?
які смішні люди.
Я лікарці: а тести на ковід - не роблять. А аналіз крові - та навіщо, і так зрозуміло. Попий антибіотик, стане гірше - приходь будемо далі досліджувати
які смішні люди. Я лікарці: а тести на ковід - не роблять. А аналіз крові - та навіщо, і так зрозуміло. Попий антибіотик, стане гірше - приходь будемо далі досліджувати