Админко• 04 ноября 2024
Що даруєте дітям/підліткам 13-14-15 років на НР?Думаю щоб зекономити і встигнути
Почала неспішно роздумувати над подарунком дитині (підлітку) 13 років.
Хлопчик.
На ДР ще просив іграшку - кулемет, що стріляє орбізами.... Без коментарів(((((((((((((
Живемо в селі - тож самокати, ролики не підходять (велосипед є)
Книг багато, купуємо і без свят.
Настільних ігор дуже багато, але вже не грає.
Девайси? Є старенький ноут. Старенький телефон.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.
Є специфічне хоббі (творчість), але матеріали купуємо за потребою.
Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Не обов*язково щось дороге/коштовне. Впринципі і копійчаному приколу буде радий.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Хлопчик.
Книг багато, купуємо і без свят.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.
Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Даю справку• 04 ноября 2024
Ответ дляБайрактарна
Це конура, а не будинок, будинки нормальні від 500 кв хоча б.
В вас і конури немає
Байрактарна• 04 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Створювала вчора тему про адвент-календарі, порадили адвент з прикольними шкарпетками і з рибацькими штуками.,
Дайте, будь ласка, посилання на тему?
Байрактарна• 04 ноября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Может это возраст такой. Моей 15-ть, тоже говорит, что у неё всё есть и ничего не надо... Пока купила пушистый белый плед, прикольную сову антистресс и всё.. Думаем может синтезатор купить...
Навіщо?
Мстящий за Зайца• 04 ноября 2024
В этом году подарила деньги +развлечения (квест и аквапарк). Ребенок был счастлив, друзья довольны)
Байрактарна• 04 ноября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Что навіщо?
Синтезатор! Вона музикант, композитор, просить, хоче, треба для навчання, чи хоббі?
Байрактарна• 04 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
В вас і конури немає
Немає, звісно, бо собаки немає. Є лише будинок і квартири.
Даю справку• 04 ноября 2024
Ответ дляБайрактарна
Так ви сама як собака, зла
Свідок Перемоги• 04 ноября 2024
Ответ дляБайрактарна
На компе пишет музыку, использует программу и клавиатуру, как синтезатор, ей интересно, поэтому думаем купить синтезатор...
В том и проблема, что ребёнок ничего не просит, поэтому сама хожу, смотрю, что ей может понравиться..
Пишу з калідору• 04 ноября 2024
Ответ дляdulenok
я заказала несколько футболок с интересными принтами и всякую мелочь типа брелоков, подвесок, потом докуплю еще каких-то спреев или косметики - у меня девочка. Соберу бокс и под елку
Безделушки в небольшом количестве достаточно для подарка/сюрприза . Главное внимание , что-то серьезное нужно выбирать вместе .
котопёс• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
щодня відкривати віконечка з солодощами/*іншим начинням (чи знаходити новий ’подаруночок’ в носках/коробках/ячейках з цифрою - скільки днів до НР/Різдва/інша інтерпретація)
Сенкс)
Пойду гляну
Может своему 14 летнему товарищу такое подарю, сладости любит)
Вот с тематикой сложнее, но ща посмотрю, какие они бывают)
Пойду гляну
Біле пальто• 04 ноября 2024
Буду дарувати набір бльосен, гачків, воблерів з Алі. В мене рибак і все згодиться
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляБайрактарна
Дайте, будь ласка, посилання на тему?
вище кидала посилання
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляБіле пальто
)))) класно!
Дон Пэдро• 04 ноября 2024
Ответ дляТень льва
читаю и понимаю, насколько все-таки с мальчиками проще))) девочкам постоянно что-то хочется, все надо))))
Так то ж навпаки, нє?))
Дівчатам купити подаруночка - простіше простого) Як іду в гості до подружок з дівчатками - нема питань! Купив палєтку нову, шопер, якусь приблуду з тіктоку, маркери, прикраси & - і всі щасливі. А хлопцю спробуй, вгоди! Не будеш же псп дарувати! Ото б раді були, але задорого якось))) нічого, крім шкарпеток і футболок на думку не спадає. А! Деякі ще ножики люблять.
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Так то ж навпаки, нє?))
аналогічні думки))
Ласкове телятко• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
у мене звичайний лазерник є
Отой міні - то скорше для приколу
Для шпаргалок саме те:)
Хоча моя і домашні роботи по біології оформлює.
Стрекозей• 04 ноября 2024
Почитаю. Я тут похреснику голову ломаю що подарувати на день народження (скоро буде)Буде 7,він мені вже таким дорослим здається
,що я взагалі думала гроші дати. А тут читаю,що 13 років і над подарунками думають..Господи, за що це мені?) в мене своїх дітей немає,я не відстрілюю взагалі що їх цікавить. Як питаєш,то соромиться сказати.
Почитаю,може яку ідею придивлюсь.
Десь так, але...• 04 ноября 2024
Ответ дляБайрактарна
Дайте, будь ласка, посилання на тему?
Там вище автор дала
КошкинДом• 04 ноября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Думаю над проектором з алі. Термопринтер того року дарували. Хіба брати на цілу сторінку а4, то буде корисним. Маленький таке собі
Подскажи е пожалуйста как он работает? Что то ещё к нему надо ? Он к телефону подключается?
Джинци на Флісі• 04 ноября 2024
Дякую, за тему та всім за ідеї подарунків! 😜👍 Щось для своїх знайшла)) про щось навіть вперше почула) 😅
КошкинДом• 04 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Можно ссылки пожалуйста или фото .
КошкинДом• 04 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Не правда