Админко• 04 ноября 2024

Що даруєте дітям/підліткам 13-14-15 років на НР?Думаю щоб зекономити і встигнути

Почала неспішно роздумувати над подарунком дитині (підлітку) 13 років.
Хлопчик.

На ДР ще просив іграшку - кулемет, що стріляє орбізами.... Без коментарів(((((((((((((

Живемо в селі - тож самокати, ролики не підходять (велосипед є)
Книг багато, купуємо і без свят.
Настільних ігор дуже багато, але вже не грає.

Девайси? Є старенький ноут. Старенький телефон.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.

Є специфічне хоббі (творчість), але матеріали купуємо за потребою.

Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Не обов*язково щось дороге/коштовне. Впринципі і копійчаному приколу буде радий.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Свекруховна• 04 ноября 2024
А обычный цветной принтер?
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Наш намекнул на новый ссд диск. Будет на Рождество.
На НГ еще не думали.
dulenok• 04 ноября 2024
я заказала несколько футболок с интересными принтами и всякую мелочь типа брелоков, подвесок, потом докуплю еще каких-то спреев или косметики - у меня девочка. Соберу бокс и под елку
КаРаКаТиЦа• 04 ноября 2024
А оновити гаджети?
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Вашему можно новый телефон, если есть возможность
Даю справку• 04 ноября 2024
На новий рік ніколи нічого не даруємо. На Миколая новий макбук і геймерське крісло
Ms. Любмая жена• 04 ноября 2024
Моему 13, сказал только деньги дарить, все остальное у него есть.
Ворую вкусняшки• 04 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Сразу видно - маргиналы. Мы по квартире каждый год дарим. Чтобы у ребенка хоть какой-то старт был в будущем
Ушла и Пришла• 04 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
жах
Даю справку• 04 ноября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Старшому купили квартиру.
Ашолюдискажуть• 04 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Старшому купили квартиру.
А меншого обділили?
Ворую вкусняшки• 04 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Старшому купили квартиру.
Только одну? Ужас! Бедные дети. Вы им уже сейчас психотерапию оплачивать начинайте
Даю справку• 04 ноября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Ще будинок дідуся, під Львовом. 150 кв.м
Мальовнича даль• 04 ноября 2024
Думаю над проектором з алі. Термопринтер того року дарували. Хіба брати на цілу сторінку а4, то буде корисним. Маленький таке собі
Даю справку• 04 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
А меншого обділили?
14 років, ще обирає де захоче жити
Тень льва• 04 ноября 2024
а у ребенка есть какие-то хотелки? вы его спрашивали?
Ашолюдискажуть• 04 ноября 2024
Моєму в грудні 15. Йому нічого не треба)) комп хороший, він за ним живе) кажу: давай купимо новий телефон. Не витрачайте гроші, в мене нормальний.
От що йому подарувати…
Десь так, але...• 04 ноября 2024
Створювала вчора тему про адвент-календарі, порадили адвент з прикольними шкарпетками і з рибацькими штуками.,
Плекаю думи• 04 ноября 2024
Може телефон оновити?
В минулому році син на день народження годинник просив. На новий рік магнітну зарядку для годинника і телефона. Ще можна колонку подарувати.
Петриківна• 04 ноября 2024
Так подаруйте той автомат для орбіза або взагалі флобер візьміть
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
можна ссылочку на тему?)
Тень льва• 04 ноября 2024
читаю и понимаю, насколько все-таки с мальчиками проще))) девочкам постоянно что-то хочется, все надо))))
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
А обычный цветной принтер?
немає
але думаю чи вартий він уваги
Коханозадовільна• 04 ноября 2024
мій на 12 років чекає комп´ютер, бо на старому ноуті не може проектувати.
А молодший в 7 років засмутився, що не подарували новий телефон)
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
На НГ еще не думали.
ні, я даруватиму один подарунок на всі новорічно-різдвяні свята
Плекаю думи• 04 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Шкарпетки то може й прикольно.. але як там з розмірами?
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
немає
але думаю чи вартий він уваги
думаю нет
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляdulenok
о, футболки з прнтами - то тема.
дякую!
Ms. Любмая жена• 04 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Не всем. Моей и дочке ничего не надо.
Даже от адвент-календаря отказалась.

Думаем графический планшет подарить, но боюсь что будет валяться бестолку, но других идей нет
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А оновити гаджети?
фінансово не готова
да і не бачу поки необхідності