Админко• 04 ноября 2024
Що даруєте дітям/підліткам 13-14-15 років на НР?Думаю щоб зекономити і встигнути
Почала неспішно роздумувати над подарунком дитині (підлітку) 13 років.
Хлопчик.
На ДР ще просив іграшку - кулемет, що стріляє орбізами.... Без коментарів(((((((((((((
Живемо в селі - тож самокати, ролики не підходять (велосипед є)
Книг багато, купуємо і без свят.
Настільних ігор дуже багато, але вже не грає.
Девайси? Є старенький ноут. Старенький телефон.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.
Є специфічне хоббі (творчість), але матеріали купуємо за потребою.
Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Не обов*язково щось дороге/коштовне. Впринципі і копійчаному приколу буде радий.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Хлопчик.
Книг багато, купуємо і без свят.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.
Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Бокс-орун• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
ну мені здається що 19-річка буде не против проовжувати ТРАДИЦІЮ)
В тому році він подарував нам вночі подарунки, але я зберігала традицію)) я нічого не дарувала, лише під ялинкою зранку забирали)
В моїй хаті моя правда• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
о, футболки з прнтами - то тема.
дякую!
о, автор, я в прошлом году такую тему создавала. Моему тогда было 15 и ’ничего не хочу, все есть’. В итоге плюнула и подарила новогодних трусов-носков, брелки какие-то, вкусняшки. Был еще основной подарок - поездка, но он знал о ней давно.
Удивительно, но веселые трусы-носки шикарно зашли ))))))
Свідок Перемоги• 04 ноября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Вы серьезно это рассматриваете, как часть подарка ребёнку?
Да, а почему нет? У нас традиция на нг должно быть много подарков, целый мешок, у ребёнка обычно 10-20 подарков, почему бы одному не быть совой)
Ответ дляСвідок Перемоги
Может это возраст такой. Моей 15-ть, тоже говорит, что у неё всё есть и ничего не надо... Пока купила пушистый белый плед, прикольную сову антистресс и всё.. Думаем может синтезатор купить...
А покажите плед и сову, моей столько же и думаю такое ей понравится
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Клас!!!! Традиція зачот!