Ряженка• 05 ноября 2024
Имеет ли смысл считать белки в рационе если худеешь?
Моё суточное потребление белков равно 45-55 гр в сутки,а это имеет значение при похудении без спорта?(поддержке калорий)
как тебе такое илон маск• 05 ноября 2024
Скільки вуглеводів у вас?
Білку треба більше. Якщо мало білку ви будете голодна і підʼїдати солодким, булочками (вуглеводами). Додавайте сир кисломолочний, яйця, рибу, мʼясо, молоко, протеїн.
Я сама нещодавно почала слідкувати, вуглеводи тримаю до 130 грам на день, а білок намагаюся підігнати хоча б до 80 в ідіалі до 100 грам, я не голодна, і краще стала почувати себе. І так харчуюся 3-й місяць, скинула з 74 до 68, але це багато за короткий проміжок часу.
Секс-Бомба• 05 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Скільки вуглеводів у вас?
спорт присутній?
Ответ дляСекс-Бомба
спорт присутній?
Ні, взагалі спортом не займаюся. Не моє це