Луноликая Вика• 06 ноября 2024
Як чоловіки стали пополамшиками?
Моя родина, усі мої знайоми, родичі - було прийнято віддавати гроші дружині. Мені чоловік теж віддає гроші, бо ми вже люди за 50. Навідь слова заначка було, бо чоловікі якусь суму собі залишали. От кажуть все йде з родини, але як таке сталося, що молодь зовсім інша?
Як у вашому оточенні було, що бачили у дитинстві, віддавав тато мамі гроші, чи дід бабусі?
Результат:
вже голосів:
115 (35.71%)
Віддавав
82 (25.47%)
Віддавав, но була заначка
78 (24.22%)
Не віддавав
47 (14.6%)
Не знаю
Опля Картопля• 06 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Так рівноправні або рівні - це не означає однакові. Ми різні, але рівними ми можемо бути при цьому.
Це утопія і популізм. Не бачу сенсу сперечатись з цього приводу.
Мудрецыха мира• 06 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Просто так сложилось на планете Земля что у большинства женских особей есть потомство.
Человечекое общество не является исключением.
Если хотите сделаем опрос.
У меня есть уверенность что большая часть, или даже 2/3 советчиц имеют детей - иигнорировать это факт было-бы странно.
Если хотите сделаем опрос.
Однако дети -это не цель жизни, это просто возможность организма
Святатабожа• 06 ноября 2024
Мой папа отдавал все, но получал так мало, что этого не хватало. Мой брат полностью содержит семью, жена не работает и еще ее сына от первого брака содержит. Сейчас у них трудности, он писал, что все сложнее заработать, я на екнула, что жена может тоже хоть немного помочь семье, то меня проигнорировали) мне так не повезло с мужем, вот и злюсь))
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Сім´я то діти в першу чергу. То 7 Я. Без альтернативи. Нема дітей нема сім´ї.
Логика яжематери.
Бабуся мороз• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Не любить себя это быть с тем кому безразличны твои жизнь, здоровье, счастье и безопасность.
Или с тем, кто тебя использует из-за денег, например.
Мудрецыха мира• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Просто вот если мужик не заботится, не помогает, то зачем он нужен, если так уж хочется детей то можно в банк спермы уже обратиться, даже может лучше, чем рожать от жлоба
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Не все мечтают про обосранные памперсы, бессонные ночи, детские крики и ответственность длиной в 18 лет за ребенка.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
…за счет хозяина собаки
Причем тут хозяин?
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Раз она жива, значит существует. И любит себя достаточно чтобы продлевать свою жизнь.
Жінки абсолютно спокійно існують без пари, як і чоловіки. Любов не вимірюється грошима, гроші це свобода і можливість існувати в матеріальному світі. Дбати про власну свободу і закриття власних потреб, може кожна доросла людина. Все інше лише вибір, не потреба чи правило.
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Цілковита залежність від власника, очікування утримання, це нелюбов до себе. Це дитяча, інфантильна позиція
Бабка-ежика• 06 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Автор, Вы бы правда хотели работать, зарабатывать, но не пользоваться заработанным, а отдавать его? Вы не понимаете,что унижаете вашего мужа? Он что идиот,чтобы не контролировать собственные деньги?
Ну я працюю, заробляю. Чоловік працює, заробляє. Нас не принижує мати спільний бюджет, спільні плани, спільні цілі. Чому це має принижувати? Чи у вашому уявленні це звітність за труси і заправку авто?)))
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Ну вот и я спокойно живу без отношений и они не нужны мне.
Ловлю капці• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Интересно точка зрения таких как вы.
О чём мечтаете и каковы цели в жизни?
Найти ’богатого Буратино’, от пуза пожрать и вдоволь поспать?
О чём мечтаете и каковы цели в жизни?
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Це ваше право і ваш вибір.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Причем тут зависмость? не мешайте холодное с громким.
Обеспечение это забота, любовь другого о тебе.
Но если этого нет, то сама о себе заботишься. За себя и того парня.
Бочка порохУ• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Логика яжематери.
ЯЖЕМАТЬ має інший зміст, та визначення. Це порівняння з іншими матерями. То жінка у якої нема дітей не може себе порівнювати з тими у кого вони є, і змагатись за звання яжемать.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Интересно точка зрения таких как вы.
О чём мечтаете и каковы цели в жизни?
Нет.
но выродить ребенка это на том же уровне что и пожрать. Уровень макаки или рептилии.
Бабка-ежика• 06 ноября 2024
Ответ дляМинерАлочка
у меня у родителей и общие деньги , и личные
и какой хозяйство в квартире на двух взрослых+ бамбини
Ну я щойно з магазину - два кульомаки. Бамбіням замовила термобілизну і зимові шапки - ніби час уже. Треба новий килим у ванну... Таке господарство, як у всіх
Бочка порохУ• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
То навіщо писати про те що у вас сім´я? Це співмешканці.
БоХатая• 06 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Потому,что у вас он не общий,а ваш, автор. Вы решаете на что тратить, какие носки купить мужу и разрешить ли ему покупку удочки. Это отвратительно
Бабуся мороз• 06 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Просто дивно, що ви вимірюєте рівність за якимись фізичними показниками. Тобто люди з різним кольором шкіри чи з різним зростом, чи з різною вагою не можуть бути рівними, по вашому.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Интересно точка зрения таких как вы.
О чём мечтаете и каковы цели в жизни?
Не хочу вас обижать, но считать роды подвигом или достижением это как бы помягче сказать...глупо и нелепо.
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Забезпечення це лише забезпечення, при цьому чоловік може мати три коханки і почуття відповідальності перед дітьми. Це не про любов. Чоловіки ще аліменти непогані платять, а живуть з іншими в той час
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
мир не крутится вокруг детей
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Может. Но обеспечение это один из признаков любви и заботы. Как и верность, отсутствие абьюза и тд.
Если все в комплексе есть, то в отношениях есть смысл.
Бабка-ежика• 06 ноября 2024
Ответ дляБоХатая
Так я не автор) І так буває при низькому доході, коли є можливість покривати лише базові витрати - тоді керує бюджетом той, хто веде господарство. Зазвичай це жінка, якій не цікаві вудочки, а цікаво комуналка, їжа, одяг тощо. Таке теж буває. При хороших бюджетах ніхто знати не знає про купівлю вудочок, носків і всякого такого. Це ж ніби просто.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
и да, если на то пошло, то нелюбящий но обеспечивающий тебе жизнь и здоровье важнее того кто якобы любит, но не помогает тебе выжить.
Бабуся мороз• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Шо то, шо то…
Луноликая Вика
• 06 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Ну я теж не бачу проблеми у купівлі шкарпеток, коли все замовляється на амазоні) чоловіку вудочки не цікаві, на повсякденні потреби , звісно він має сто євро. Закінчаться, дам ще)