Луноликая Вика• 06 ноября 2024
Як чоловіки стали пополамшиками?
Моя родина, усі мої знайоми, родичі - було прийнято віддавати гроші дружині. Мені чоловік теж віддає гроші, бо ми вже люди за 50. Навідь слова заначка було, бо чоловікі якусь суму собі залишали. От кажуть все йде з родини, але як таке сталося, що молодь зовсім інша?
Як у вашому оточенні було, що бачили у дитинстві, віддавав тато мамі гроші, чи дід бабусі?
Результат:
вже голосів:
115 (35.71%)
Віддавав
82 (25.47%)
Віддавав, но була заначка
78 (24.22%)
Не віддавав
47 (14.6%)
Не знаю
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Шо то, шо то…
вы ошибаетесь. Первый может быть просто добрым человеком или знакомым, другом.
А второй как минимум никто, а может и недруг.
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Может. Но обеспечение это один из признаков любви и заботы. Как и верность, отсутствие абьюза и тд.
Если все в комплексе есть, то в отношениях есть смысл.
Це ваше сприйняття піклування. Насправді форм багато і різних. Якщо він з війни прийшов інвалідом і взагалі не працює, то він не має почуттів?
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
и да, если на то пошло, то нелюбящий но обеспечивающий тебе жизнь и здоровье важнее того кто якобы любит, но не помогает тебе выжить.
І ви знов про залежність. Нафіга вас дорослу тітку, хтось має це забезпечувати? Може вас вдочерити?
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Обо мне никто из мужчин не переживал все дни войны. Потому мне глубоко плевать что с ними есть или будет. Я о них не думаю и их судьба меня не интересует.
Зараз все скажу• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Закупки, це все що входило в обов´язки мами вашої?
ННу практично) Ще оплата комуналки, вирішення всіх бюрократичних проблем, дача, все решта на татові. У мене в сім´ї трохи інакше, зп моя і чоловіка загальна, кухня моя, а всі проблеми, комуналка- чоловіка, заробляє він у раз 5 більше
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
где я написала что кто то обязан меня обеспечивать?
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Тоді чому взагалі хтось має дбати про вас?
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
мне никто ничего не должен и я никому тем более ничего не должна.
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Ви в кожному пості про це наголошуєте, що любов це забезпечення.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
В смысле? я сама забочусь о себе
Бабуся мороз• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Странно, если обеспечивает «хороший знакомый» или друг. Возможно, тогда он ждет определенных вещей в ответ.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Ну теоретически, про любовь мужчины к женщине 🤷 я знаю такие примеры, но у меня этого нет.
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
В смысле? я сама забочусь о себе
Виходить вас ніхто не кохає?
Бочка порохУ• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Не хочу вас обижать, но считать роды подвигом или достижением это как бы помягче сказать...глупо и нелепо.
Досягнення не пологи, а народження дитини. Це диво.
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Виходить вас ніхто не кохає?
Я себя люблю.
Опля Картопля• 06 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Просто дивно, що ви вимірюєте рівність за якимись фізичними показниками. Тобто люди з різним кольором шкіри чи з різним зростом, чи з різною вагою не можуть бути рівними, по вашому.
Коли чоловіки почнуть виношувати вагітність, народжувати дітей, практикувати грудне вигодовування, так чи інакше, випадаючи з цих причин, на певний час із професії, тоді зможемо говорити про рівність. Ще бажано, щоб вони були включені у виховання дітей і побут теж на своїх 50% в ні відсотком менше. Поки, за своє життя, я таких прикладів абсолютної єдності і рівності не зустрічала))
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
это чудо только для матери ребенка, ну может для отца его. Остальным по барабану на того ребенка.
НетЕщеНаверное• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
У вас много мужчин одновременно?
Ловлю капці• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
По вашей логике бедные люди не могут любить и заботится?
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
У вас много мужчин одновременно?
ноль, но одновременно :)
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Какбэ без денег выжить невозможно.
А для любви нужно как минимум оставаться живым 🤔
Ловлю капці• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Це називається проституция - не знали?😁
Аленький носочек• 06 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Це називається проституция - не знали?😁
брехня и лош, и чуш
Опля Картопля• 06 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Забезпечення це лише забезпечення, при цьому чоловік може мати три коханки і почуття відповідальності перед дітьми. Це не про любов. Чоловіки ще аліменти непогані платять, а живуть з іншими в той час
А може мати три коханки і не мати відповідальності за забезпечення своіх дітей. І не потрібно говорити про любов, як якусь благість. Турбота, піклування і забезпечення - це і є одним з її проявів.
НетЕщеНаверное• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
ноль, но одновременно :)
Вы без нормального мужчины учите других,как нельзя жить с пополамщиками.
Natalia505• 06 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Я себя люблю.
Так про це і мова.
важливо дбати про себе. А там буде забезпечувати, не буде, по барабану якщо ви здатні утримати себе самостійно. Історія- я тебе люблю, на тобі пожиттєвий пансіонат і утримання, ти тільки хрестиком вишивай, а я все зроблю, йде в минуле. Часи не ті.
МинерАлочка• 06 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну на щось відкласти, які приоритети що купити. Ми кияни, не сільські , з баби діда
Так сели, прикинули, отложили, обменялись мнениями.,кому-то дайсон, кому-рыбалка
и за дикое нежелание мужа покупать квартиру в Киеве для детей -огромное спасибо.
Если бы я единолично - мы бы с голой попой на начало войны
МинерАлочка• 06 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Так я і так знаю що йому треба)
а него других нет желаний, сходить в нормальный барбершоп, или с друзьями
Фляшунька• 06 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Быть реализованной женщиной, с мужчиной, которого выбираешь не по критерию, что он тебе еду оплатит.
Или чтобы к нему вселиться с детьми, вещами и котами!
МинерАлочка• 06 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Соттрудница отдает всю зарплату мужу, а он ей 100 грн в день потом
я так 8 летнему ребенку