МаргоХ• 07 ноября 2024

Что думаете?

❗️Відмова від НАТО і заморожений фронт: у Трампа готують новий «мирний план» для України, – WSJ.

Один із варіантів, які обговорюють радники новообраного лідера США, пропонує Києву:
▪️відмову від вступу в Альянс на 20 років;
▪️створити демілітаризовану зону по нинішній лінії фронту;
▪️залишити росії ≈ 20% земель України, які вона вже захопила;
▪️у такому разі США продовжать поставки зброї.

Нагадаю, раніше Трамп заявляв, що закінчить війну за 24 години.
So_so• 07 ноября 2024
Зачем нам поставки зброи, если военные действия заморозятся?
Думаю, что информация фейк
_ЯгодаМалина_• 07 ноября 2024
А нас кто то зовет в то НАТО???
Kot_v_meshke• 07 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Думаю, что информация фейк
Как то не вяжется, правда. Зачем оружие тогда? Бред.
LudaSHS• 07 ноября 2024
Це все буде пальцем в небо
До інагураціі пунктів накидають, приберуть, нагадають, придумають ще маса.
І це просто тринджьож зараз, як і вони ж писали весь 24 рік про так звані пункти, умови, що ’ Якби...’
будуть від неназваних джерел, від анонімного чиновника, від того хто поряд з Трампом клюшку отримав.. від різного роду Екс чинів, що привертають собі увагу. Від чінуш що виборюють портфелі.
На цьому фоні статті роздуми різних журналістів, блогерів
Підтянутьчя ютубери для охвату аудиторіі, в ми будемо по колу все тут обговорювати, навіть спорити. Все знову в нове закручування
NYC• 07 ноября 2024
Ну в НАТО Украину и так не примут, в связи с оккупированными землями.
И НАТО такая фикция.
Antiprom• 07 ноября 2024
Цікаво а що з санкціями? Знімуть з них? Ну і сподіваюсь що не примусить Україну демократичний світ відновлювати інфраструктуру яку росія знищила на ТОТ.
_ЯгодаМалина_• 07 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Чтоб защитить оставшееся,разве не ясно?
автор МаргоХ • 07 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Думаю, что информация фейк
Ну путька настаивает на том, чтоб не было помощи Украине ни от США, ни от ЕС.
Antiprom• 07 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Зброю країни накопичують не щоб воювати а якраз щоб НЕ довелось воювати
NYC• 07 ноября 2024
А вообще, если у Украины будет достаточно оружия, и свое начнет производить, нахрена ей то НАТО?
Манула• 07 ноября 2024
24 години після перемоги Трампа на виборах вже пройшли, в які він обіцяв закінчити війну, і тепер маємо новий план?
Yuljwa• 07 ноября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Наверное, потому что если Украину не примут в НАТО, её участь абсолютно предрешена без оружия.
Вся такая в белом• 07 ноября 2024
А людей отпустят с фронта или они там так и останутся?
Volnat• 07 ноября 2024
Треба дивитися правді в очі - теріторії нам не повернути, треба зберегти те що є.
So_so• 07 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
НАТО бесполезная организация, я думаю, требования будут звучать намного шире - не создавать и не вступать в какие-либо военные организации и союзы(
LudaSHS• 07 ноября 2024
Якщо по пунктам
- зміна закону? Там нато, а це конституційна більшість вр
Хто і як?

- демілітарізована зона? Хто і як? Миротворці? Пуйло в курсі?
- ’залишити росіі землі’ юридично не має ніякого правового підґрунтя

- Сша можуть поставити пакети зброю, а можуть ні, може підтримати буде більше Европа.

То ж кожен пункт скільки суперечностей, скільки інструментів , скільки потрібно роботи і змін
І питання - раша виконувати буде?
Вони тільки гадають
ammakat• 07 ноября 2024
Путин кроме не вступления в НАТО еще много чего хочет - например, статус второго государственного для русского языка
bespe4na_mavpa• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
Это из разряда если в Украине корупцию победим, то и заживем как в сказке. У нас никогда не будет столько оружия, чтоб победить рашу+иран+корею
So_so• 07 ноября 2024
Ответ дляammakat
Я думаю это будет на первом месте - максимальная русификация.
Leo07032016• 07 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Сподівайтесь. Навіть якщо і так, то достатньо руйнувань у самій Україні, на відновлення яких люди розраховували за кошти рашки. Тепер,відповідно, відновлювати власним коштом
Танюша• 07 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Зміна влади на проросійську
tarveldy• 07 ноября 2024
Тоді і коридор для росіян в Польщу
Yuljwa• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
Ядерная бомба в гараже?
Украина должна победить несколько ядерных стран сама?
LudaSHS• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
Зараз можуть це обговорювати у звʼязку з виводом американців з Європи, як варіантів від трампа. Але теж видами по воді
ammakat• 07 ноября 2024
Ответ дляLeo07032016
В этой статье речь идет о том, чтобы платила за все Европа, а США - максимально самоустранились. Даже демилитаризованная зона типа за счет ООН
tarveldy• 07 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
А ще скорочення армії, розброєння і визнання 4х областей рф
Yuljwa• 07 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Вообще, сюрреализм дикий, особенно с учётом того, как вытесняется все украинское с оккупированных территорий, где от 60 до 80% этнических украинцев.
Новый справедливый миропорядок
tarveldy• 07 ноября 2024
Ответ дляВся такая в белом
А ви як думаєте?
Танюша• 07 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Новый справедливый миропорядок
Така ціна ’ припинити війну’
NYC• 07 ноября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Почему не будет? Если у Украины будет свое оружие, она сможет делать им что хочет