❗️Відмова від НАТО і заморожений фронт: у Трампа готують новий «мирний план» для України, – WSJ.
Один із варіантів, які обговорюють радники новообраного лідера США, пропонує Києву:
▪️відмову від вступу в Альянс на 20 років;
▪️створити демілітаризовану зону по нинішній лінії фронту;
▪️залишити росії ≈ 20% земель України, які вона вже захопила;
▪️у такому разі США продовжать поставки зброї.
Нагадаю, раніше Трамп заявляв, що закінчить війну за 24 години.
Kot_v_meshke• 07 ноября в 08:59
Ответ дляSo_so
Зачем нам поставки зброи, если военные действия заморозятся?
Думаю, что информация фейк
Как то не вяжется, правда. Зачем оружие тогда? Бред.
Це все буде пальцем в небо
До інагураціі пунктів накидають, приберуть, нагадають, придумають ще маса.
І це просто тринджьож зараз, як і вони ж писали весь 24 рік про так звані пункти, умови, що ’ Якби...’
будуть від неназваних джерел, від анонімного чиновника, від того хто поряд з Трампом клюшку отримав.. від різного роду Екс чинів, що привертають собі увагу. Від чінуш що виборюють портфелі.
На цьому фоні статті роздуми різних журналістів, блогерів
Підтянутьчя ютубери для охвату аудиторіі, в ми будемо по колу все тут обговорювати, навіть спорити. Все знову в нове закручування
_ЯгодаМалина_• 07 ноября в 09:00
Ответ дляKot_v_meshke
Чтоб защитить оставшееся,разве не ясно?
Якщо по пунктам
- зміна закону? Там нато, а це конституційна більшість вр
Хто і як?
- демілітарізована зона? Хто і як? Миротворці? Пуйло в курсі?
- ’залишити росіі землі’ юридично не має ніякого правового підґрунтя
- Сша можуть поставити пакети зброю, а можуть ні, може підтримати буде більше Европа.
То ж кожен пункт скільки суперечностей, скільки інструментів , скільки потрібно роботи і змін
І питання - раша виконувати буде?
Вони тільки гадають
Хто і як?
І питання - раша виконувати буде?
Вони тільки гадають
bespe4na_mavpa• 07 ноября в 09:05
Ответ дляNYC
А вообще, если у Украины будет достаточно оружия, и свое начнет производить, нахрена ей то НАТО?
Это из разряда если в Украине корупцию победим, то и заживем как в сказке. У нас никогда не будет столько оружия, чтоб победить рашу+иран+корею
Leo07032016• 07 ноября в 09:06
Ответ дляAntiprom
Цікаво а що з санкціями? Знімуть з них? Ну і сподіваюсь що не примусить Україну демократичний світ відновлювати інфраструктуру яку росія знищила на ТОТ.
Сподівайтесь. Навіть якщо і так, то достатньо руйнувань у самій Україні, на відновлення яких люди розраховували за кошти рашки. Тепер,відповідно, відновлювати власним коштом
Ответ дляLeo07032016
В этой статье речь идет о том, чтобы платила за все Европа, а США - максимально самоустранились. Даже демилитаризованная зона типа за счет ООН