МаргоХ• 07 ноября 2024

Что думаете?

❗️Відмова від НАТО і заморожений фронт: у Трампа готують новий «мирний план» для України, – WSJ.

Один із варіантів, які обговорюють радники новообраного лідера США, пропонує Києву:
▪️відмову від вступу в Альянс на 20 років;
▪️створити демілітаризовану зону по нинішній лінії фронту;
▪️залишити росії ≈ 20% земель України, які вона вже захопила;
▪️у такому разі США продовжать поставки зброї.

Нагадаю, раніше Трамп заявляв, що закінчить війну за 24 години.
LudaSHS• 07 ноября 2024
Ответ дляVolnat
Треба дивитися правді в очі - теріторії нам не повернути, треба зберегти те що є.
Для цього потрібно більше, ніж просто наміри і триндьож. важелі на агресора і зброя, ну щоб зберегти
Antiprom• 07 ноября 2024
Ответ дляLeo07032016
Сподівайтесь. Навіть якщо і так, то достатньо руйнувань у самій Україні, на відновлення яких люди розраховували за кошти рашки. Тепер,відповідно, відновлювати власним коштом
Цікаво подивитись на тих наївних, які думали і вірили в можливість відновлювати пошкоджене на території України щось за рахунок коштів росії
NYC• 07 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Зараз можуть це обговорювати у звʼязку з виводом американців з Європи, як варіантів від трампа. Але теж видами по воді
Вот я согласна, что все вилами по воде, до января еще столько вариантов будет
So_so• 07 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Зміна влади на проросійську
С этим, я уверена, мы справимся сами(
NYC• 07 ноября 2024
Ответ дляammakat
В этой статье речь идет о том, чтобы платила за все Европа, а США - максимально самоустранились. Даже демилитаризованная зона типа за счет ООН
Ой, ну если ООН, то это
bespe4na_mavpa• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
Почему не будет? Если у Украины будет свое оружие, она сможет делать им что хочет
Если да кабы... мы тут мечтаем что ли)
Вся такая в белом• 07 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
А ви як думаєте?
Боюсь,что сделают АТО ещё на 20 лет и вечной мобилизации.Боюсь за тех кто на фронте,нашей власти они нужны только там,поэтому и спрашиваю что с людьми будет
Блискавка• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
Так, воевать уже никто не хочет. Все хотят детей за границу отправить.
Манула• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
Ой, ну если ООН, то это
Та яке там ООН, навпаки
’Введення миротворчих сил ООН чи США не розглядається. Питання повернення окупованих територій - також’
Yuljwa• 07 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Зміна влади на проросійську
Так уже лайкают страстно советчицы посты о том, что нужно с парашкой дружить.
Пришли, уничтожили страну, оторвали огромные куски территории, сознательно обстреливают кабами многоэтажки в городах миллионниках, убили сотни тысяч людей, разрушили всю инфраструктуру...а советчицы хотят не высокий забор, ров с крокодилами и разработку оружия массового поражения, а дружить, бляха муха, с этим гноем.
Скоро и медведчука изберут в президенты.
Не все народы заслуживают свое государство, видимо.
LudaSHS• 07 ноября 2024
Ответ дляМанула
24 години після перемоги Трампа на виборах вже пройшли, в які він обіцяв закінчити війну, і тепер маємо новий план?
The Washington Post пише, що попри свої обіцянки завершити війну РФ проти України за 24 години, Трамп не надав жодних деталей стосовно того, як саме він це збирається зробити.
Volnat• 07 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
цілком згодна
Манула• 07 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Та напевно ще сам Трамп не знає деталей свого нового плану. Той, що він закінчить війну за 24 часа, вже канув в літу ...
Юся шопоголик• 07 ноября 2024
Ось більш розгорнуто

«План Трампа»: Україна відмовляється від НАТО мінімум на 20 років, заморозка по лінії фронту, демілітаризовані зони.

Про це пише The Wall Street Journal.

▪️Всі пропозиції відрізняються від підходу Байдена, який дозволяв Києву диктувати, коли розпочати мирні переговори.

▪️ Натомість вони одностайно рекомендують заморозити конфлікт на місці – закріпити завоювання росією приблизно 20% території України – і змусити Україну тимчасово призупинити спроби вступу до НАТО (мінімум на 20 років).

▪️Одна з ідей, запропонованих у перехідному офісі Трампа: Київ обіцяє не вступати до НАТО протягом як мінімум 20 років. В обмін на це США продовжать постачати Україну зброєю для стримування майбутнього російського нападу.

▪️ Згідно з цим планом лінія фронту, по суті, залишиться на місці, а обидві сторони погодяться на демілітаризовану зону довжиною 800 миль. Хто контролюватиме цю територію, поки неясно, але один із радників сказав, що миротворчі сили не включатимуть американські війська і не виходитимуть від фінансованого США міжнародного органу, такого як ООН.

▪️ «Ми можемо провести навчання та надати іншу підтримку, але ствол зброї буде європейським… Ми не відправляємо американських чоловіків та жінок підтримувати мир в Україні. І ми не платимо за це. Нехай це зроблять поляки, німці, британці та французи», - сказав один із членів команди Трампа.

▪️Раніше цього року Кіт Келлогг та Фред Флейц, які працювали в першому Білому домі Трампа, представили йому план дій, який передбачає відмову від постачання зброї Україні доти, доки Київ не погодиться на мирні переговори з Росією. Україна може спробувати повернути втрачені території, але робити це доведеться шляхом дипломатичних переговорів.
NYC• 07 ноября 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Если да кабы... мы тут мечтаем что ли)
Типа того)
Leo07032016• 07 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Я думаю, що вони навколо вас, прості звичайні люди, очікували справедливого відновлення зруйнованого за кошти агресора
Yuljwa• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
Не будет у Украины много своего оружия.
Не будет и все.
Оружия много у тех, кому это позволяют.
Есть абсолютный консенсус больших стран по этому вопросу.
Если Украине навязывают условия, беспрецедентно несправедливые, то кто ей позволит какой-то ВПК наладить?
Диверсии типа взрывов складов 2015-2016 похоронят любые наши усилия
Antiprom• 07 ноября 2024
Ответ дляLeo07032016
Уточніть це ті самі ж люди які купували липові справки про інвалідність?
NYC• 07 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Не будет у Украины много своего оружия.
Не будет и все.
Оружия много у тех, кому это позволяют.
Я исхожу из написанного, что США будут давать оружие.
LudaSHS• 07 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Не будет у Украины много своего оружия.
Не будет и все.
Оружия много у тех, кому это позволяют.
Тут варіант сратися з Заходом, але це нікому не вигідно, бо ми на їх грантах ів т ч соціальних, населенню.
Або виборювати Сп/ і робити своє потроху таки.
Багатьом европейським країнам вигідні Сп, заводи тут. Бо їм загроза ближча, ніж Сша.

Тут ще можлива гра на політиці ізоляціанізму від Трампа, Европі потрібен буде інше.
Vlada-Maria• 07 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Зміна влади на проросійську
Дивіться на Грузію, Україну тягнуть з 2019 року по тому самому сценарію. Недарма хуйло казав, що його будь-хто влаштовує, крім Порошенка. А війна - це показова ’порка’, щоб решта слатбших і менших не опирались затягуванню в новий совок. Ну і плюс особисті комплекси хуйла стосовно України.
Красава-c9c6• 07 ноября 2024
Зачем нам в НАТо?
Красава-c9c6• 07 ноября 2024
Я так и подумала то територию они заберут оккупированную а потом через пару лет еще заберут и конца и края нет жтому
polski• 07 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
Ну путька настаивает на том, чтоб не было помощи Украине ни от США, ни от ЕС.
опять Вы со своим ’путька’ ХУЙЛО ОНО разве так сложно запомнить
Vlada-Maria• 07 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Вообще, сюрреализм дикий, особенно с учётом того, как вытесняется все украинское с оккупированных территорий, где от 60 до 80% этнических украинцев.
Новый справедливый миропорядок
Чому дике? Росія століттями так діє, винищуючи національну самоідентифікацію на захоплених територіях і штучно виводячи аморфну акакаяразнічну біомасу.
Vlada-Maria• 07 ноября 2024
Ответ дляТанюша
Така ціна ’ припинити війну’
... і акакаяразніца
zajka12• 07 ноября 2024
Заморозка при якій буде військовий облік і закриті кордони мені не підходить
Манула• 07 ноября 2024
Ответ дляКрасава-c9c6
Зачем нам в НАТо?
Може тому, що хло на нас напав, а не на країни Балтії, які в Нато?
Але НАТО для нас це анреал на цей момент ...
Vlada-Maria• 07 ноября 2024
Ответ дляNYC
В страшні і непередбачувані часи живемо...
LudaSHS• 07 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
... і акакаяразніца
Блін дуже вірогідний сценарій на виборах - проросійські

Інколи думаю, пуйло і так міг все це робити, економічно політична експансія. Скільки зрадників, продажних у нас, вибрали б замість зелі в 24 проросійського
І не потрібно було б війни, але ж хотілося ’ собіратєля земель’, війти в історію. Шизоїд сраний

Мало того , в 19 р вони це і був вибір проросійського.