Хочу на Балі• 07 ноября 2024
БЦЖ, гепатит. Новорожденный ребенок плакал у вас от этих вакцин?
Хочу на Балі
• 07 ноября 2024
У меня старший ребенок от АКДС плакал 5 дней, считай беспрерывно . А сейчас родила, сделали гепатит, до этого спокойное дитё было. А теперь сквозь сон просыпается и плачет, думаю с чем это может быть связано
Бжоли-бандерівці• 07 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Вас акдс ничему не научил?
мегамоСГ• 07 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Дети плачут вечно, как вспомню аж вздрогну
Квітка папороті• 07 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
есть хочет?)
Хочу на Балі
• 07 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
есть хочет?)
Предлагала - не хочет
Плачет как от боли (
Квітка папороті• 07 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Предлагала - не хочет
Плачет как от боли (
вы ж в роддоме? спросите у неонатолога.
Хочу на Балі
• 07 ноября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вас акдс ничему не научил?
Все дети по разному переносят, многие не плакали. А у нас так было(
Бжоли-бандерівці• 07 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Почитайте побочные действия вакцин и офигеете
Пишу_граммотно!• 08 ноября 2024
у моей одна БЦЖ, которая очень долго заживала и врачу нашему она ’не нравилась’. Ну потом я вникла в тему глубже так сказать, и с прививками завязали. Ну мы еще в 2010 году, как раз период, были громкие дела позже с этими прививками
вкрации• 08 ноября 2024
В роддомі була спокійнісінька дитина 4 дні, при виписці зробили бцж, вдома як підмінили, плакав безперервно декілька днів, я думаю від прививки
Українська Мрія• 08 ноября 2024
Я не робила прививки дитині до трьох років. Не розумію, навіщо вони малюку.
Герцогиня• 08 ноября 2024
Моя від АКДС (можливо, точно не пам´ятаю) пару годин не могла заспокоїтися. Читала що від якогось складника у немовлят може сильно боліти голова :( Хтозна..
Апофиозная• 08 ноября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Не вакцинувала дитину до 5 років.
естественный отбор 🤌🏻
Апофиозная• 08 ноября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
почитайте побочные действия любого препарата и офигеете 🤡 или вы против всех лекарств?
Ответ длявкрации
В роддоме нельзя делать прививки, потому что невозможно выявить все противопоказания.
Среди противопоказаний к прививкам БЦЖ и гепатит Б:
- тяжелые осложнения от предыдущей дозы в виде анафилактического шока;
- аллергия на какой-либо компонент вакцины;
- эпилептический синдром с судорогами 2 раза в месяц и чаще;
- тяжелые реакции на предыдущее введение вакцины;
- тубинфицирование.
(приказ МОЗ №48 от 03.02.2006, приказ МОЗ №595 от 16.09.2011)
Очевидно, что не один из этих диагнозов не может быть ни подтвержден, ни опровергнут относительно новорожденного:
- предыдущая доза у новорожденного отсутствует, поэтому никто не может гарантировать, что у него не возникнет анафилактический шок в ответ на прививку;
- ни один новорожденный не обследуется на аллергические реакции на компоненты вакцины (а вакцины содержат много таких компонентов, в т.ч. такие известные аллергены, как белковые компоненты, ртуть, фенол, формальдегид и т.д.);
- если у ребенка эпилептический синдром, частота судорог не может быть спрогнозирована при рождении;
- отсутствует предыдущее введение вакцины, значит нет гарантии отсутствия тяжелой реакции;
- и конечно никто из новорожденных не обследуется на носительство тубинфекции.
Таким образом, все эти противопоказания, предупредительно задокументированные МОЗ, у новорожденных не могут быть проверены в принципе.
Но даже более старшие дети не застрахованы от возможных трагичных последствий, ведь никто не знает, как отреагирует организм ребенка на вакцину, которая вводится впервые.
- тубинфицирование.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
Ответ дляХочу на Балі
Залишилось добити дитину вакциною БЦЖ. Як в цьому випадку, що попав в новини ТСН:
Відео 3 хвилини.
миссДавеча• 08 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Аналогично и тоже в 2010 году. У знакомой дочка пострадала от этой БЦЖ в 2010 году. Лежали в ОХМАТДЕТе и врач ей сказала, что очень много тогда детей пострадало от этой вакцины.
Мовчу, але хочу• 08 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
естественный отбор 🤌🏻
:) найбільше по бочок від вакцин мають діти до року.
Почитайте статистику.
Сижу_и_плачу• 08 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
йому дуже боляче
Сижу_и_плачу• 08 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
так, тоді кололи бельгійську, яка до речі в Бельгії заборонена.
вона дуже реактивна.
було стільки ускладнень що вже не змогли замовчати і заборонили її у нас також
вона дуже реактивна.
Сижу_и_плачу• 08 ноября 2024
Ответ дляГерцогиня
так, в складі акдс є одразу три компоненти які пробивають гематоенцефалічний бар´єр - алюміній, ртуть, формальдегід.
разом з цими компонентами безпосередньо в спинний і головний мозок потрапляють інші компоненти прививки, а також мікроорганізми з крові.
і ніхто, включаючи тих ’науковців’, які розробили вакцину, не скаже чим це все закінчиться для дитини
Сижу_и_плачу• 08 ноября 2024
Ответ дляАпофиозная
це погана аналогія, тому що ліки не дають превентивно.
вам же не прийде в голову кожного дня приймати антибіотики на той випадок якщо ви колись захворієте на бак інфекцію
Цикавенная• 08 ноября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Згодна з вами, але думаю як тепер потрапити в садок без них…