пьЯНА• 09 ноября 2024
Батьківський чат і свято Миколая, то хохма
Були батьківські збори, 2 клас!, не 9, не 11, і ліцеї є завдання, що кожен клас готує номер, на Свято Миколая. У дітей захоплення різні, хто співає, хто танцює, хто плаває. Є діти більш сміливі та яскраві, є звичайні. Я запропонувала написати сценарій і залучити максимум дітей, є подруга, яка може допомогти з постановою, але спитати саміх дітей, чи хочуть вона брати участь. З дітьми поговорити, щоб вони хотіли показати і зробити постанову. Запитала батьків, що вони думають з цього приводу і які є пропозиції, половина зі мною згодна, навіть приміщення один батько для репетицій згоден надати. Одна мама проти, не має часу та можливості водити дитину, то ок, її рішення. Дві мами водять дівчат на танці, пропонують, щоб поставити танець, тільки для цих дівчат, запропонувала, включити танцювальний номер, ніби ок. Вчитель молода дівчина, каже треба номер, ідея з виставою їй подобається, бо можна залучити якнайбільше дітей . Але наголосила батькам, щоб вносили пропозиції, щоб був вибір, можна зробити голосування. Вже третій день, бої в чаті, не в контексті, я пропоную, а чому ні. Причому, ті батьки, які мовчали, завзято протестують про ти всього, але нічого не пропонують. У вас теж так? З дітьми вчора вчителька говорила, більшість хочуть брати участь. Тема просто поговорити, у вас теж так?
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Тобто, різні речі? А чим вони різняться?)
Вчитель завжди має посаду на яку її прийняли на роботу. Вчитель початкових класів може мати додаткові години, але він вчитель початкових класів. І вчитель англійської може мати додаткові години, скажімо етику. Але він вчитель англійської мови
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
И к чему это ? Поменяется смысл ,что учитель на физкультуре не свободен ,а ушел на английский в другой класс?
Или вам важно на какой должности устроен учитель? Будто тема об этом
MacOS-ница• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Обогі)) Занудство 80level
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Якби автор написала вчитель має ще уроки англійської в мене б питань не було б. А з написаного нею я наприклад зрозуміла, що вчитель англійської класовод. Тому і запитала
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Все остальные хорошо поняли автора
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Все остальные хорошо поняли автора
І. Я через це не маю права запитати?
Я инженер, меряю от 1• 09 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Два высших образования у учителя
Не обязательно
Подруга училась на учителя начальных классов,то можно было выбрать еще один предмет ( Английский,информатика это точно). Образование у нее одно ,но она учитель начальных классов и информатики
Тримаю свічку• 09 ноября 2024
Автор, мені спочатку хотілося захистити вашу позицію, але вже на 3 сторінці стало зрозуміло, що цей виступ потрібний вам більше, ніж всім дітям і батькам в класі разом взятим.
Одне діло, якщо б дітей збирали на екскурсію, наприклад, або в природознавчий музей. Коли ця активність та її загальна користь всім зрозуміла
А тут усього лише аматорський виступ на святкуванні серед молодших класів...А у вас амбіцій, як в продюсера вручення Греммі. Подруга-режисер, батько з приміщенням
А хто буде нести відповідальність за дітей під час репетицій? Там є укриття? Вогнегасники? Запас води? А якщо у мене немає можливості забезпечити присутність дитини на репетиціях? А якщо в більшості дітей, окрім школи, є ще творчі гуртки і спорт? І навіть п´ять репетицій хер знає де не вписуються в наш сталий графік?
Всі позакласні заходи, тим більше ті, що потребують виїздних репетицій, мають бути суто добровільними. Я би, наприклад, була категорично проти того, щоби дитина, замість фізкультури або ще чогось, репетирувала віршик про Миколая.
Ще більш образливими виглядають ваші обвинувачення всіх решта в без ініціативності та аморфности. Повірте, ваша гіпертрофована активність та ентузіазм дратують значно більше.
Розгляньте варіант індивідуальних репетицій для своєї дитини під керівництвом подруги-режисера. І виступіть від класу в соло форматі. Ніхто не буде заважати вашій дитині домінувати та сяяти на сцені. І, можливо, зоряним часом вашої дитини надихнутися інші батьки, та наступного разу вони будуть стояти в черзі та виборювати право брати участь у виставках.
Майская киска• 09 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Можна я Вас обніму?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Працюю лікарем, якщо це важливо, ніхто не лізе, я запропонувала, завжди можна відмовитись, або запропонувати, щось своє.
Ого , мабуть без чергувань :)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Я не парюсь, питання старосту у вас теж такі батьки, які нічого не пропонують, а потім своє фе висказують. Мені все ок, будь який варіант. От і все.
У вас часу і для шкільного чату і порадниці :)- неймовірно
Цікаво лікар якої спеціальності ?
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Укриття на локації є, навіть протирадіаційні, це було перше питання, батьки вже погодились, хто не хоче, їх право, всю іронію вашу за кораблем. Ото ми так і живемо, що половина,негативить та тупо іронізує при повному пасиві до життя.
пьЯНА
• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ого , мабуть без чергувань :)
З чергуваннями, але для добрих справ час знайдеться, завжди людей можна переконати. Настій форуму, підтверджує, що спочатку треба зайняти оборонну негативну позицію, як завжди.
Майская киска• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
А звідки Вам відомо про життя інших? Пасивне воно чи активне?
Може у більшості воно активніше за Ваші срачі в батьківських чатах?
Тримаю свічку• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
О, Боже...Щиро бажаю іншим батькам в класі як найшвидше пережити вашу святкову гарячку.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Люди, у вас не було вистав/концертів у школі?!) Як можна в школу ходити тільки вчитися, це ж нудно) У нас був двіж з першого по одинадцятий. Тільки не було батьківських чатів і батьки були залучені тільки ті, хто реально був потрібен)
І в цьому різниця ;)
Без залучень батьків в такій мірі -не всі так лайтово працюють як автор
Блакитне небо• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Питання в тому, що вчителька м´яка і молода, вона не може сказати буде так і крапка. Намагається перекласти відповідальність.
будет так, как хотите вы и крапка? не скажет, конечно
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Моя бубочка в свої 7 має активну життєву позицію, тому для того, щоб бути в головних ролях в своєму житті, вистава не потрібна.
Гени
Цукрові вишні• 09 ноября 2024
Ответ дляmarata
Мені це все було б непотрібне. Готують щось у школі - ок. Ще не вистачало так перейматися усім у 2 класі
100%А якщо в мене троє дітей, то під кожну ініціативну мамку не підлаштуєшся
Кнопус• 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Все було - учителі й учні самі
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Розкажіть мені :)- після добового чергування - ну може окрім дерматології хочеться маяк на безлюдному острові а не сценарії писати
MacOS-ница• 09 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
І в цьому різниця ;)
Так не в цьому різниця, люди ж пишуть, що взагалі дітям виступи не треба
Цукрові вишні• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Причому тут амбіції, мені особисто, якщо нічого не буде, навіть легше, не треба паритись.
Так от і зупиніться зі своїм колгоспом.
Здайте свою дитину в театральний і відстаньте від інших зі своїми амбіціями
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Цікава ваша спецка - може це дасть розуміння вашого непасиву до життя
Колега за останнє добове чергування спав 47 хвилин ( має смарт годинник ) уявляю потім його в написанні сценаріїв і катані на репетиції позакласні 0-0
ШанельКуКу• 09 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Дітям вистачає шкільних заходів, а тут ще мамські хочуть добавити
ТАЗератти• 09 ноября 2024
Один номерною від класу - це ОДИН номер. Який сценарій?? От у вас є бажаючі танець показати, так це ж і є один номер. Все.
А якщо кожен клас зі своїм сценарієм прийде, ви три дні і три ночі концерт будете дивитися.
Дітям таким малим пів години концерта - з головою вистачить.
У дитини в молодшій школі тез були тематичні свята ( утренніки так звані), їх ставили вчительки музики і хореографії , задача батьків була костюм підготувати. Батьки тільки нашого класу приходили дивитися, ну як в садочку це відбувалося.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Оксана Байрак на мінімалках. Замість того щоб тероризувати батьків, об´явіть своїм колегам, що до свята Миколая будете всі разом ставити виставу, а показувати кожній палаті окремо.
Анестезіологи вийдуть з гри - вміють активних заспокоїти :)