сидять люди і слухають успєнську :»а я сяду в кабріолєт» (досить голосно, чутно здалеку) ваші дії?
Ответ дляludashka
Просто пішла б далі
Нічого б не сказали їм? Це типу нормально?
bespe4na_mavpa• 10 ноября 2024
Я бы наверное бросила через плечо что-то вроде Ну вы пестец ребята
Ответ дляMazhar21
Когда-то мне очень нравилась У
Ну, колись і я слухала і руки ввєрх, і рєву, і багато русні різної
Love_Love_Love_• 10 ноября 2024
Розхєрячила би ту штуку на якій вони слухають і дочекалась би поліцію яку вони б викликали
Ответ дляHupBaHa
пошла бы дальше и через 3 минуты забыла бы
Мовчки пройшли б поруч? Вас це не займає?
Valentina0701• 10 ноября 2024
Сегодня слышала как группа девочек подростков слушала Гламур. Ничего не делала, просто считаю, что нынешние дети- потерянное поколение.
Ответ дляElena755
А кто это?
Шмара руснява, яка підтримує вбивство українців.
Ответ дляmarata
Поліцію викличу
О, перша нормальна відповідь, нарешті. Але це моя особиста думка
bespe4na_mavpa• 10 ноября 2024
Ответ дляValentina0701
Я вам больше скажу, подростки, у одного папа в плену, у второго в зсу, донатят в рашистскую игрушку, и слушают их тиктокеров. Я хз как
Ответ дляbespe4na_mavpa
Бо батьки , чи інші дорослі, не пояснюють звʼязок між іграми та грошима, які отримує раша від цього. Діти несвідомі , їм треба такі речі доносити
marina.stk• 10 ноября 2024
На старом репертуаре мы все выросли, потому не осуждаю. Другой вопрос это когда слушают новые музыкальные работы.
Ответ дляSombra
А вы бы херячили чужое имущество только в Украине? Или в США бы тоже мимо русской песни не прошли бы мимо?
В США люди знають закон, і сто разів подумали б перш ніж його порушувати
Ответ дляmarina.stk
Так, і виросла, але погодьтесь, що зараз інша реальність, і дуже тупо це не усвідомлювати
Ответ дляmarata
Дуже показова тема )
Що саме вона вам показує? Те що показує мені говорить про наш повний провал. Бо люди втікли від рашки в Київ, втратили свої домівки, але не бачать нічого поганого в тому, щоб слухати успєнську
Love_Love_Love_• 10 ноября 2024
Ответ дляSombra
А де ви прочитали про тільки Україну?