Пасхальний тролік• 10 ноября 2024

Не знаю як реагувати. Як на вашу думку?

Син з невісткою мають віддати 50% вартості квартири мені. Просила віддавати суми ,які зможуть. Але немає нічого.
Говорить, що треба мати щось, бо ж війна.
Але в невістки то нове вбрання, то айфон, то меблі, то авто...
автор Пасхальний тролік • 10 ноября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
А де ж у вас квартира була, що половина від її вартості дозволить купити квартиру за кордоном?
Я маю заощадження ще

Ответ дляПожарник
Ну понятно что она вам не хочет отдавать заначку.Муж встретит новую любовь и она с детьми на улице
Вона наразі не працює і немає заначки
Пожарник• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Вона наразі не працює і немає заначки
Не важно,семейную.Вы думаете за своего сына,она за своих детей.Лучше тратить деньги,чем отдавать за то ,что ей не принадлежит
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Я маю заощадження ще
І який % вартості квартири ваші заощадження?
Ответ дляОскорбляю всячески
200%
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
200%
Так дайте половину цих грошей молодшому сину, та й все 🤷🏻‍♀️
Ответ дляОскорбляю всячески
І що він з ними зробить?
Хотілося б залишити йому житло

Ответ дляОскорбляю всячески
Бо в Україні він жити не зможе, це точно.
Пожарник• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
І що він з ними зробить?
Хотілося б залишити йому житло
Ну купите жилье на эти деньги
Ответ дляПожарник
Ну купите жилье на эти деньги
Не вистачить
МинерАлочка• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Вона наразі не працює і немає заначки
Сейчас ещё выяснится, что невестка не ’не працює’, а находится в декрете...
Поліцейський патруль• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Не вистачить
Тоді чого Ви причепилися до старшого?
Якщо у Вас є в 2 рази більше грошей, ніж вартість житла старшого, то тепер вже виходить несправедливо по відношенню до старшого, якщо Ви хочете забрати у нього ще й половину вартості житла в Україні, щоб купити молодшому житло не в Україні.
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
І що він з ними зробить?
Хотілося б залишити йому житло
Це вже його справа
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Не вистачить
Візьме іпотеку
Буде на перший внесок
Ответ дляПоліцейський патруль
Тоді чого Ви причепилися до старшого?
Справедливо. Бо квартиру я купила сама. І вони обидвох знали, що то їм по 50%
Ответ дляОскорбляю всячески
Візьме іпотеку
Буде на перший внесок
Ще навчається
Поліцейський патруль• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Так а ці 200% вартості квартири - то для чого? Ви ж самі пишете, що хочете купити житло молодшому, і цих 200% не вистачить. Виходить, що хочете купити житло вартість в 3 рази вище, та ще й забрати 50%, разом вийде, що молодшому дістанеться в 5 разів більше, ніж старшому.
Про доньку взагалі мовчу, її ви класно прокинули повністю.
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ще навчається
То дасте гроші після закінчення навчання
Ответ дляПоліцейський патруль
Дістанеться нерухомість. В УКРАЇНІ квартира 4 кімнати, а тут не вистачає на однокімнатну

Поліцейський патруль• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ви хоч усвідомлюєте, що ринкова вартість однакової нерухомості в різних країнах абсолютно різна?
Ответ дляПоліцейський патруль
Усвідомлюю. Але так сталося, що молодший не зможе жити в Україні.
Поліцейський патруль• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Але старший мусить?
То раз так, майте совість виходити з ринкової вартості нерухомості, а не тягнути все для молодшого. Йому й так пощастило вже більше, ніж старшому.
Ответ дляПоліцейський патруль
Але старший мусить?
Йому якраз менше пощастило. Тому я і за кордоном, а не в Україні. І старший добре це знає.
Пожарник• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Не вистачить
Вы ж написали что 200% стоимости квартиры
Ответ дляПожарник
Квартири в Україні .
julia-678c• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Он чем-то болен?