Пасхальний тролік• 10 ноября 2024

Не знаю як реагувати. Як на вашу думку?

Син з невісткою мають віддати 50% вартості квартири мені. Просила віддавати суми ,які зможуть. Але немає нічого.
Говорить, що треба мати щось, бо ж війна.
Але в невістки то нове вбрання, то айфон, то меблі, то авто...
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Договір дарування. Я не живу там більше 15 років
Ну тоді все, подарунрк є подарунком. Наступного разу не створюйте ситуацій для конфліктів між вашими дітьми.

автор Пасхальний тролік • 10 ноября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
А, ну ваши проблемы. Сначала деньги надо было взять, а потом дарственную делать
Грошей не було них. А жити десь треба було, та й квартира пустувала
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Могли просто пустить пожить и сказать, что дарственную напишете, когда половину стоимости за квартиру выплатят
Ответ дляДайте подуться
Але ситуація зараз така, що іншій дитині не можу допомогти
Ответ дляОскорбляю всячески
Теж ніби ситуація заставила, часто прильоти, а я далеко. Якби щось сталося, то ....
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Це наслідок ваших дій, в той момент ви не потурбувалися про другого сина.
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
То що?

Ковбой Хагис• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
То що?
Ответ дляДайте подуться
Не було такої потреби і думала, що буде як домовилися
Плакулька• 10 ноября 2024
Вот просто интересно на поркуа Вы дарственную написали нельзя было просто разрешить им жить? Не увидите Вы денег жаль вашего второго ребенка.
katenka_• 10 ноября 2024
Ответ дляВічний двигун
вы взрослая женщина, не можете обсудить фин вопросы с сыном ? ртом сказать, что видите, что идут покупки, а долг за полквартиры не погашается. установите график, лучше в письменной форме. когда и по сколько сможете- это НИКОГДА
Конечно же может. Но кто тогда будет поддерживать жизнь форума)
Ответ дляПлакулька
А я знаю... ремонт треба, але ж то не наше...
Ковбой Хагис• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ви що, єдина дитина в сім´ї були, що не розуміли що робили, коли дарчу тільки на одного з синів писали?
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А вам треба той ремонт був?
Пожарник• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Вы могли эту квартиру сдать чужим и деньги с аренды разделить пополам на помощь двум сыновьям
Ответ дляДайте подуться
А вам треба той ремонт був?
Діти так просили
Ковбой Хагис• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Діти так просили
А інший син нічого не просив?
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Діти так просили
Ну так у вас двоє, чи в той момент забули?
Ответ дляКовбой Хагис
А інший син нічого не просив?
Наразі не просить. Але я розумію. Що вже не зможу йому заробити на квартиру, чи навіть навчання

Ответ дляДайте подуться
Звикла довіряти
Seehund• 10 ноября 2024
Дарственная на сына?
Ответ дляSeehund
Дарственная на сына?
Так
Плакулька• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Вы серьезно. Ну покупайте и будет ваше, а бесплатно живите либо как есть либо делайте ремонт. Не увидите Вы денег. И Вы уже никто в этой квартире. Поэтому только требовать свои деньги но это не про Вас.
Seehund• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Так
Тогда невестка тут не причем, имеет право себе айфоны покупать и прочее, чего она должна себя ущемлять ради квартиры, которая ее не касается.))
Не за Будка• 10 ноября 2024
А ви де зараз живете?
Плакулька• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Діти так просили
Какие дети младший сын и старший ? Или сын и его хитрожопая жена?
МинерАлочка• 10 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
А жена-то тут при чем? Ей ничего не досталось, но она должна бежать впереди всех деньги отдавать за чужую квартиру?
Не за Будка• 10 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
І тепер же їм нічого не скажи, бо відразу образяться і буде причина не віддавати кошти
Ответ дляSeehund
Так вона ж там живе.
Ответ дляНе за Будка
А ви де зараз живете?
За кордоном