Дуже дуже вумна• 11 ноября 2024
90 тыс $ 65 кв.м
На кольцевой, 2 комнаты раздельные, 2 санузла.Ремонт хороший, но в нем пожили уже лет 5-6, есть что доделать-переделать-подкрасить. Все остается
Сижу думаю, цена ок или нет. квартира понравилась, но все на электрике, этаж 2 . Ремонт по типу такого
Результат:
вже голосів:
29 (59.18%)
Дорого
20 (40.82%)
Нормальная цена
Бутерброд з ікрою• 11 ноября 2024
Думаю це не дорого. Площа квартири гарна. І ремонт можна не робити ще років 10
Закусенец• 11 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну якщо є доделать-переделать то сумнівно що неробити
Дуже дуже вумна
• 11 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так, гарна квартира. Дещо по меблям треба буде змінити ( дивани, кровать), а так спокійно жити
Господарі виїхали закордон
Єдине що турбує, що можуть бути відключення знову, хоча є екофлоу, але на скільки його вистачить
Господарі виїхали закордон
Дуже дуже вумна
• 11 ноября 2024
Думаю, чи можна буде сторгуватись за 85 зараз, якщо одразу готівкою будемо платити. Щоб на оформлення, на клінінг та переробки деякі вистачило
Дуже дуже вумна
• 11 ноября 2024
Ответ дляРомашкинная
Торгуйтесь конечно. Это начальная цена?
Да, начальная
Хочу 5 тысяч сторговать, тогда без колебаний бы брала, но обычно на середине сходятся где-то
Ромашкинная• 11 ноября 2024
Когда покупали квартиру, мы сторговались на 3 тыс. плюс услуги риэлтора платил продавец.
АяВсёЗнаю• 11 ноября 2024
На кольцевой я бы в принципе не рассматривала, хоть 20000, хоть супер пупер ремонт
Дюагональ• 11 ноября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
А що зараз можна готівкою платити? Я знаю тільки про варіанти, коли за договором якась сума через банк, а решта готівка. Але чи вигідно це продавцям?
Міс Всесвіт• 11 ноября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
ну может это Варшавский и когда то там будет метро
АяВсёЗнаю• 11 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну, мне тоже смешно
Білий Лосик• 11 ноября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А город какой?
Творог для розжига• 11 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
2 этаж это минус. а какой ЖК?
а мені плюс, труситися в тих відових квартирах та ще й за свої гроші ну на фіг
Наталя-e9ac• 11 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Варшавський це Київ і там в принципі все гуд з інфрастурктурою, а оця кільцева це вишневе-софійська борщагівка
якщо ще там жити і працювати авіддалено - мейбі ,якщо їздити в Киів - то нафіг такі страждання
плюс ще поцікавтесь каналізацією і яка вода
ТебеОноНадось• 11 ноября 2024
сколько лет дому?
а вообще жопа мира, почти полторы тысячи за квадрат
слишком
Міс Всесвіт• 11 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
я на 3 поверсі. сусідка на 2. підлога значно холодніша в неї і в квартирі холодніше. ну і яка комерція знизу теж важливо.
Міс Всесвіт• 11 ноября 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
Варшавський від кільцевої в пару сотень метрів.
Наталя-e9ac• 11 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Варшавський вписаний між двома старими районами Києва, і це Київ
я не живу там, але народилась поруч
там комфортний район для життя
я не живу там, але народилась поруч
там комфортний район для життя
Міс Всесвіт• 11 ноября 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
я не живу там, але народилась поруч
там комфортний район для життя
я не живу там, але народилась поруч
там комфортний район для життя
я не проти, що він комфортний. але він поряд з Окружною і це факт.
Наталя-e9ac• 11 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
ну до окружної їм трохи їхати ,і це той шматок окружної який на оболонь іде
і це точно краще софійської борщагівки, яка вже не Київ
я подругу щодня слухаю як вибратись з Вишневого
Міс Всесвіт• 11 ноября 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
я тут живу. але деякі вважають, що це майже на Окружній. і так, 103 і 512 їдуть по ній і це зовсім близько.
Творог для розжига• 11 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
а тепер подумайте про літо, не завжди ж зима
Міс Всесвіт• 11 ноября 2024
Ответ дляТворог для розжига
летом как разница не ощущается.
почему то 2 этаж всегда дешевле, а вот выше уже по обычной цене.
КарамбОлька• 11 ноября 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
Это ужасный район.Мы продаем там . Опа мира .Там ужасно жить,
мы купили ребенку в 2020, продаем с белым ремонтом за 80