Анонім-ка• 11 ноября 2024
Др у мами 70+ що подарувати з корисного.. дайте ідеї будь ласка
іронічна антитеза• 11 ноября 2024
Мы вашу маму знаем лучше вас?
Моя мама в 73 любит хорошую косметику,шарфики и спа салоны. Дарили путевку в хороший санаторий последний раз и косметику
Люблю пиво• 11 ноября 2024
Автоматичний тономер.
Щось типу приставки на телек - ютуб якщо дивиться чи серіали.
ну але краще всього путівку в санаторій)
Кинг-Конгша• 11 ноября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Кімнатні тапочки і халат
Капец! А нічого так,що Бейліз і фереро?
Хтомолодець? Я!• 11 ноября 2024
Курс массажу.
Щось облегчити побут, техніка
Вітаміни, курс крапельниць з вітамінами(якщо не може це собі дозволити сама)
Щось облегчити побут, техніка
Морковна• 11 ноября 2024
Моя була в захваті від двох саджанців гранату, двох інжиру, саджанця гортензії і 5 кущів нових модних троянд для її дачі. Від чого буде щаслива ваша - не знаю.
Голубая фишка• 11 ноября 2024
А что любит? Кто обожает консервировать в этом возрасте , сад огород и готовить. Моя это не переносит. Шоппинг, косметолог , спа. Это все что ее интересует это и дарю
Техпаспорт на медузу• 11 ноября 2024
Ответ дляМорковна
Кстати, да. Я своей накупила разных тюльпанов клубней. Радости было.... А еще меховые высокие тапки-носки-валенки
(ХЗ как их назвать, но ооооочень теплые), в частном доме пол холодный, ходить отлично
Швидка Настя• 11 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
а я своей мирт купила- она в восторге
Пригаю-цибаю• 11 ноября 2024
Так в 70 всі різні.
Одна моя тьотя в 70+ така домашня хранителька вогнища, то їй періодично дарувала і теплі халати/піжами і домашній текстиль/посуд.
А іншій тьоті цього року 70, то в неї червона помада і підводка на щодень, від айфону і гарної білизни б не відмовилася, а 5 років тому ще рвані джинси хотіла. Тонометр її б образив.
Тому все дуже індивідуально.
Тримаю свічку• 11 ноября 2024
Санаторій, красивый халат любимый парфюм, телефон, красивые очки с хорошимей оправой и линзами
Пульт от линолеума• 11 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Посудомийку, якщо немає.
И платить за электроэнергию
Пульт от линолеума• 11 ноября 2024
Автор может она хочет куртку одежду обувь, ну только не тапочки это ну совсем
Весела бджілка• 11 ноября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
якщо це будуть шльопанці Біркеншток,то-вищий сорт!)
Джонсонюк• 11 ноября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
И платить за электроэнергию
Вигідніше ніж ручками мити.
Джонсонюк• 11 ноября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Оті лапті (((((? Сміття виносити