Зяблик протестант• 11 ноября 2024

Хто вміє готувати дуже економно, але корисно

Цікавлять лайфхаки, рецепти економних , бюджетних страв , але при цьому корисних. Не люблю витрачатися на їжу занадто, вже сформувала своє типове меню та хочеться ще почитати інших хазяйок з такою ж філософією. Якісь нові рецепти, поради, будь ласка )
Самохвалова• 11 ноября 2024
Сьогодні зелений борщ зварила і кашу з гарбуза з сухофруктами, вчора крильця робила з гірчицею, медом та імбирем та буряк у соєвому соусі.
Там все розмивчато• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Так це справді суперфуд і прям боюся зурочити, що ще норм ціна.
Я сама не прям фанат свеклы, но ем. А вот дочка у меня прям обожает во всех видах. Вот и выдумываю что б не просто варенный ей давать)))
когдадеЦкие• 11 ноября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
каша+яйца
без салата
Яйця уже не економно((((
Личко Невеличке• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
У мене приблизно така сама філософія, тільки більш аскетично. Особливо респект за водорості для дітей!
Да, это прям моя отдельная радость. Я тот ребенок, который радостно лопал морскую капусту времен дефицита в свое время. И как только стали доступны любые виды водорослей - постоянно в меню. Дочка даже сама научилась суши готовить, хотя это вообще не обязательно, просто как чипсы лопают.
Мишка-шалунишка• 11 ноября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Яйця уже не економно((((
в любом случае экономнее мяса
автор Зяблик протестант • 11 ноября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Я теж ) вперше дізналася про морську капусту ще в школі від вчительки і з тих пір любов на все життя. Шукаю по акції і замовляю одразу по 2 кг сухої. Вистачає надовго. О, і про неї вище забула написати ) то виходить, що не така вже я і супер економна)
Контрольница• 11 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Голодуйте, ловіть голубів які виросли на вільному вигулі, ну ви серйозно такі аргументи приводити?)))
Навіть якщо б прийшлось зовсім відмовитися від м´яса ніколи б курки і свинину не їла. Але маю можливість істи нормальне і якісне
Трільчиха• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Це економно і корисно )
Смажене ніколи не було корисним
Трільчиха• 11 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
чем конкретно?
Перш за все -канцерогенно
Личко Невеличке• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
А как вы сушеную готовите? Мне привезли пакет, не знаю, как к ней подступиться.
Контрольница• 11 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Вибирайте якісне масло і смажте
Якісне це топлене гхі. Але чи варто на маслі за 1000 грн. літр смажити м´ясо
Там все розмивчато• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
А расскажите пожалуйста, как вы маринуете или готовите сухую морскую капусту. Я никогда не делала, а хотелось бы и желательно проверенный рецепт))
Вапщета• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
На сколько экономно?. Я вот купила кг мяса бедер по акции в атб на 120 грн. Сделала фарш. сварила кастрюлю гречки по типу плова( мясо обьжарила с луком и морковью, залила водой и сварила вместе с гречкой) Стушила капусты, добавила чуть фарша, и ещё немго осталось фарша, в заморозку кинула.
і що тут корисного? ці мильні гомілки з атб(((
Помаранчова душа• 11 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Відколи смажене м´ясо це корисно
Я жарю на электрогриле без масла,на пергаменте. И котлеты кстати тоже на нём же жарю. Офигенная штука
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
Перш за все -канцерогенно
сколько людей живут, едят еду жареную на масле и единицы болеют раком, и то, не факт, что из-за несчастного масла а так мясо это белок, аминокислоты и т.д, самая полезная еда!
Ответ дляЛичко Невеличке
Спочатку замочую у воді хвилин на 30 мінімум. Перед цим я її ножицями ріжу, щоб не було отих довжелезних спагетин. Потім ретельно промиваю, віджимаю і можна готувати салат. У мене це зазвичай з яблуневим оцтом, коріандром, чорним перцем, сирою цибулею та олією.
Свезло так свезло• 11 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
всмысле фарш яловичий пів кіло 70.00 грн?
это как? есил кило мяса 300 грн стоит? как может быть фарш за пол цены?
Ну так акції теж треба враховувати...
Ответ дляЛичко Невеличке
Там не кардамон, а коріандр ! Якось помилково телефон виправив.
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
под 300 это говядина, остальное намного дешевле
Там все розмивчато• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
А вода теплая или комнатной температуры? Соль добавлять не нужно? То есть маринад не нужен никакой? Только потом как заправка салата
Ответ дляТам все розмивчато
Головне її добре замочити, щоб стала м´яка, потім промити. І для маринаду у мене просто оцет яблуневий, спеції як на корейську моркву, цибуля сира і олія.
Личко Невеличке• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Этот как обычные вакаме, так просто?
Кросівки оригінал• 11 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Смажте на оливковому, кокосовому, виноградних кісточок
Личко Невеличке• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
А, я автоматически исправила на кориандр сама ;)
ЧупакабраЗеБест• 11 ноября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ну так акції теж треба враховувати...
и при чем тут акция? тут напано что кило фарша без акции - 155 грн. это как?
ЧупакабраЗеБест• 11 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
говядина - это и есть яловичина. она дешевле 300 грн за кило не бывает
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
там фарш ассорти, значит смесь
ЧупакабраЗеБест• 11 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
там фарш ассорти, значит смесь
смесь чего????
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
смесь чего????
говядина плюс свинина плюс явно сало и шкурки добавляют. так обычно такой фарш и называют, ассорти, когда идет смесь нескольких видов мяса
Контрольница• 11 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Я взагалі не смажу. Оливкову теж вживаю не дешеву грецьку, близько 1200 за літр.
Кокосову не люблю запах