Зяблик протестант• 11 ноября 2024

Хто вміє готувати дуже економно, але корисно

Цікавлять лайфхаки, рецепти економних , бюджетних страв , але при цьому корисних. Не люблю витрачатися на їжу занадто, вже сформувала своє типове меню та хочеться ще почитати інших хазяйок з такою ж філософією. Якісь нові рецепти, поради, будь ласка )
автор Зяблик протестант • 11 ноября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
А вода теплая или комнатной температуры? Соль добавлять не нужно? То есть маринад не нужен никакой? Только потом как заправка салата
Ой, сіль теж треба. Забула написати )) вода холодна або можна кімнатну. Точно не тепла. Хоча! Деякі її після замочування ще варять. Я не бачу в цьому сенсу. Вона достатньо м´яка після замочування. І ще зі мною вчився кореєць, тому якраз від нього і навчилася, що варити не треба на салат.
Трільчиха• 11 ноября 2024
Ответ длядамаАмстердама
сколько людей живут, едят еду жареную на масле и единицы болеют раком, и то, не факт, что из-за несчастного масла а так мясо это белок, аминокислоты и т.д, самая полезная еда!
Саме м*ясо -вживання в великій кількості,-теж одна із причин раку кишківника
Там все розмивчато• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Огромное спасибо! Надо теперь заказывать! Я думала там намного сложнее всякие манипуляции нужно делать!))
дамаАмстердама• 11 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
поинтересуйтесь, какое питание считается наиболее полезным, это мясо плюс овощи, рыба плюс овощи
Кросівки оригінал• 11 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Я взагалі не смажу. Оливкову теж вживаю не дешеву грецьку, близько 1200 за літр.
Кокосову не люблю запах
А я смажу і не маю проблем зі здоровʼям, займаюсь спортом і маю гарну фігуру і знаю що харчуватись треба смачно і різноманітно. Від парових котлет здоровʼя краще не буде
Кросівки оригінал• 11 ноября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ну так акції теж треба враховувати...
В цьому випадку краще яєць десяток купити, а не це асорті
Контрольница• 11 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Так з чого ви взяли, що я маю проблеми зі здоров´ям і погану фігуру?
Котлети в будь якому вигляді не моя страва. Є багато смачних, корисних і різноманітних страв не смажених і не вджених.
Я в гори постійно ходжу, тут живу недалеко. Вже забула коли хворіла.
Таракашечка• 11 ноября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
каша+яйца
без салата
Яйця по 80 грн економно
Опля Картопля• 11 ноября 2024
Винегрет
Чили кон карне
Блюда с бобовыми, много белка
Мороженые овощи с рисом нешлифованным
Капуста квашеная с луком
Контрольница• 11 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Винегрет
Чили кон карне
Блюда с бобовыми, много белка
Мороженые овощи с рисом нешлифованным
Капуста квашеная с луком
Капуста квашена це взагалі суперфуд, як зараз модно говорити. Я собі до неї олію лляну замовляю. Незважаючи на цьогорічну вартість, 100 кілограм наквасила
Борець за гаманець• 11 ноября 2024
Ответ дляУдачная
Вчера местные хозяйки делали голубцы на 3 дня с 05 кг фарша и доказывали целый день с пеной у рта что это очень и очень
В Новусе продают вообще без мяса- постньіе. Ооочень вкусно. Голубцьі- ето всегда вкусно
Шкідлива молекула• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Та воно в мене нудне. Тому ж і спитала, щоб якось урізноманітнити.
З каш по колу гречка, пшоно, рис.
Хліб цільнозерновий інколи сама печу, коли встигаю.
Яйця, з риби - мойва, салака, з м´яса особливо у шані субпродукти телячі чи яловичі, супи, борщ кісткові (телячий хвіст, шиї індика і т.п ) Салати прості з моркви, буряка, капусти квашеної чи свіжої, редьки, зелені. Сочевицю часто варю, бобові. Молочне часто буває. Ну здається і все )
А де артек, булгур, ячка? Суп з чечевиці? Рис з овочами: морква, цибуля, болгарський перець по 1шт, рис на сковорідці під кришкою
Лапка• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Яке саме борошно окрім пшеничного ? Я буває печу з кукурудзяним. Воно цілком ок в плані тримання форми, якщо яйце є компанії з ним )
да будь яке - кукурудзяне, житне - цельнозернове, рисове, гарбузове, і так далі
Мишка-шалунишка• 11 ноября 2024
Ответ дляТаракашечка
Яйця по 80 грн економно
может вы и за 200 найдете
у нас самые крупные можно взять за 65
но суть не в этом, а в том, что яйца по прежнему экономная еда
Ответ дляШкідлива молекула
З цих круп хіба що булгур зрідка можу. Рис з овочами з м´ясом готую періодично. Сочевицю з овочами. Рис на сковороді ? Це щось нове ) як різотто ?
Сонячний зайчик• 11 ноября 2024
Для мене економно то м´ясо. Купую десь 2.5 кг на тиждень . Завжди маю заготовки : відбивні, котлети, роблю сама пельмені. у морозильці є фарш. Ще економно купити цілу курицю. Якщо є м´ясо, то вже не голодні. Овочі, крупи , олія , цукор вдома є з невеликим запасом. У морозильці є овочі та ягоди, теж дуже виручають. Намагаюсь робити закупи на тиждень, докуповую по мінімуму , так економніше.
Усатая полосатая• 11 ноября 2024
Я умею только вкусно. Экономно и вкусно не очень сочетается, если по рецептуре в тесте 150 г масла , а я сэкономлю и положу 70, это таки фигня выйдет))
Ответ дляСонячний зайчик
Ну я теж якщо не з´їм щось тривкеньке до гарніру з салатом, то не зможу нормально працювати. Зголоднію швидко. Тривкеньке то у мене або яйця, або м´ясо, або риба, або бобові. Ну бобові трохи гірше насичують, але краще ніж просто каша з салатом.
Сонячний зайчик• 11 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я вже на випічку смалець використовую. Масло дуже дороге,вчора взяла 180 грам, розраховую що на тиждень вистачить
Залізна пані• 11 ноября 2024
Субпродукти - куряча печінка, свиняче чи яловиче серце - досить дешеві і при цьому не поступаються поживністю звичному м´ясу. Річкова риба на ринках недорога, правда кістлява.
Ну і частіше включати до повсякденного меню такі страви як квашена капуста, вінегрет, салат з морквою та яблуком, салат з буряка і чорносливу, тощо.
Сонячний зайчик• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Так після білку менше тягне на солодке і не так хочеться щось підїсти
Ответ дляЗалізна пані
Ой, я не знаю як ви ту рибу готуєте. Я колись так страшно кісткою подавилася, що хай їй грець. Мені якось спокійніше морську малявку типо кільки, салаки.
Шкідлива молекула• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Плов з булгуром смачно замість рису; рис з овочами: на вершковому маслі 1цибулину, моркву і перець мілким кубиком на сковорідці 3хвилини, додаємо 1/2банки кукурудзи, рис 250г ( Пропарений) і 350-400 кипятка, сіль, перець що любите ; під кришку на 20хв. Повна сковорідка велика готова
ПС: на фото ще щавелевий борщ на ребрах, куряче філе з зеленню і трохи вершків/ сметани з водою до рису.
Усатая полосатая• 11 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я не люблю его. И потом, его же тоже надо купить. Сало то недешевое. Это только если нравится и родственники передают, тогда да экономно)
Ну и есть такая выпечка где смальцем никак не заменить.
А ели автор имеет ввиду просто более простые блюда, бюджетные. Например вместо сдобных булочек простое тесто на воде и раст. масле. тоже вкусное. Просто другое. Или обычные блюда каши, супы, салаты.
Сейчас так продукты подорожали что винегрет, что казалось бы что может быть бюджетнее или борщ уже нифига не экономно..
Ответ дляШкідлива молекула
Класний гарнір, дякую ) і головне швидко )
Сонячний зайчик• 11 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я раніше теж на смалець фукала. А з цими цінами вже не фукаю. Родичі з села смалець колись передали, то як знахідка. Роблю пиріг по типу галети, з ягодами- смачно. Ще рогалики з домашнім повидлом теж смачно. Смалець можна робити самому зі здора, він дешевий, але я не робила сама. Ще купувала смалець то у нас пів літри- 50 грн, то як на мене хороша ціна. З тих пів літра два рази можна щось спекти.
Шкідлива молекула• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Будь ласка:) на фото в мене басматі крем і голд суміш, можу купити по собівартості просто. Вам пораджу брати просто пропарений рис.
Ответ дляШкідлива молекула
Пропалений так, чудовий) і пишуть, що корисний
Усатая полосатая• 11 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я не то что бы фукаю, просто бисквит тот же не сделаешь на смальце. Точнее можно, но будет слышно. Можно на жирных домашних сливках делать, у кого есть, вместо масла. Тут не только масло, это просто как пример. Те же специи подорожали, да все. Там немного, там чуть-чуть и набралась приличная сумма. У нас магазин есть где чуть дешевле гречка и т.д. Я его социальный называю, зашла вот недавно все крупы вымели...
Ума Палата• 11 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Дивлячись на те, на чому смажити. Можна навіть на воді, але це вже більше тушкування.
Люблю тушёные овощи.
Свеклу, морковь, капусту, все с луком. Можно каждый овощи отдельно, по 2 комбинировать.
Обожаю солёную капусту и огурцы
Каши пшеничную и Артек, иногда булгур.
Мясо люблю только в виде холодца.
Если нужна выпечка, то яблочный кекс на кефире.
На чем не экономлю, так это на морепродуктах. Люблю мидии, креветки, рыбу всю подряд. И на сырах не удается экономить
И главное - тушёная морковь у меня это один прием пищи. То есть только морковь.
Или спаржевая фасоль. Или зелёный горошек на пару
Ем 2 или 3 раза в день, за счёт этого экономия))