ЯблокоРаздора• 11 ноября 2024

Яка жінка швидше сподобається спокійному чоловіку, як думаєте?

Ефектна, яскрава чи така сама спокійна і тиха?
Королева Сарказма• 11 ноября 2024
Ніякого зв´язку нема, автор. Це індивідуально
Зажуженная Жужжа• 11 ноября 2024
Всякое может быть
Сегодня сержусь• 11 ноября 2024
Та, которую по достоинству оценит его мать.
Моль Моллівна• 11 ноября 2024
Дивлячись чого цей чоловік хоче, скоріш яскрава, щоб його оживити. Зі спокійною, нудно буде.
Неновая почта• 11 ноября 2024
Я сподобалась, но я буйна, і нервна
Неновая почта• 11 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Так, це правда
Я не Тролль• 11 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Такие не рождаются на этой планете
Николай-b526• 11 ноября 2024
умная)
Я не Тролль• 11 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Спокойным людям не нудно впринципе и самим по себе. У них просто гормоны в норме.
вАлнуюся сильнА• 11 ноября 2024
Ответ дляНеновая почта
Я сподобалась, но я буйна, і нервна
И яи буйна и нервна это мягко сказано в моем случае, простыми словами неадекватная истеричка
Неновая почта• 11 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я хоть адекватна))) про свої недоліки знаю, він теж, але норм. Почали відновлювати стосунки
Воленс-неволенс• 11 ноября 2024
А какая разница? Или вы будете мимикрировать под то, что ему нравится? Он может и сам не знать, чего хочет
Меряю линейкой• 11 ноября 2024
Ми з чоловіком обидвоє дуже спокійні. Але звісно є і такі, яким подобаються істерички. Так само, як є жінки, які підсвідомо вибирають аб´юзерів. Потім мучаться, страждають. Зато не скучно)
Мудрецыха мира• 11 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Але ж жінки не можуть бути завжди спокійні, протягом жіночого циклу настрій жінки змінюється,навіть спокійні можуть бути істеричками.
БершкомангоЗар• 11 ноября 2024
Така як я! Бестія, фурія, очі трохи навикоті, з бокалом в руці, підмальована трошки, напарфюмлена, легка і закохана в життя.
Він в мене закохався! В таку...
Догнав, покахав палко, народилась дитинка і оце все...зникло, розвіялось разом з материнством.
Досі кохає, але я тепер зовсім не така...
Не пью, не фарбуюсь шо ’шамаханська цариця’, залишився улюблений парфюм...
Отакої.
Библиотекарь• 11 ноября 2024
Яскрава, однозначно
Леди Г• 11 ноября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Він в мене закохався! В таку...
Отакої.
Так жорстоко підманули чоловіка
Меряю линейкой• 12 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Ну завжди спокійним, мабуть, ніхто не може бути. Але от пмс у мене, наприклад, немає.
БершкомангоЗар• 12 ноября 2024
Ответ дляЛеди Г
Так жорстоко підманули чоловіка
Ні, це не я...це така трансформація сталася з вагітністью від нього. Так шо, це не я його підманула, а він мене...