Ух яка ж Я• 11 ноября 2024

Що я винна дружині брата?!

На даний момент виникла якась дивна для мене ситуація. Спробую коротко - у брата була сім´я - дружина і дві доньки. Ми нормально взаємодіяли,! але у брата важкий характер і вони розлучилися. Точніше - невістка знайшла іншого, але ми підтримували постійний зв´язок із дітьми. У новій сім´ї невістки народився син. Зараз він підріс, у колишньої невістки можливості обмежені і вона намагається нам навішувати, шантажуючи відлученням від племінниць. Я їх люблю, але це вже забембало . Із останнього - ми (це моя сім´я, батьки і племінниці, невістка була не проти) планували Новий рік у Карпатах. Тепер вона наполягає, щоб ми взяли її сина. Я зараз на взводі і хочу відмінити усіх родичів зі свята, і взагалі перестати спілкуватися. Тільки батьків шкода. Їх що робити
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Опека может быть или над ребенком - сиротой , или над ребенком , родители которого лишены родительских прав . В данном случае об опеке речь не идет .
Іде. За законом батькі є природними опікунами своїх дітей.

ЯяяКакаджамбо• 12 ноября 2024
Не знаю як ви, на думку моєї невісточки я багато чого їй винна 🤣🤣🤣

Наприклад не дала списати фізику у 10 класі😂
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Не знає, що сина хочуть відправити. Чогось тільки ви цього не зрозуміли
ну да, откуда ему знать, что там его бж думает про отдых его детей 🤣 Он им кто вообще?
Я правда не знаю, что там долго думать. Мама не готова двоих только отправить, вы не готовы принять троих. Ну и всё. Расходимся) Езжайте сами с родителями.
Голубец• 12 ноября 2024
Нащо Вам брати відповідальність за чужу дитину? Це зима і гори. Мало що може статись. Травма, чи перелом, а ви не маєте законого права приймати будь-які рішенння щодо його здоров’я...
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
просто на двух детей 10 тыс... И так уже семь лет. Ну ок.
Но тогда хотя бы активнее время с ними проводи. Вози их на кружки, в больницы, на праздники. С детьми на самом деле до фига забот, которые даже не денег требуют, а времени.
А сейчас это выглядит так, что бабушки дедушки пытаются заменить папу, которому его дети и не особо нужны.
Може ви перестанете додумувати і транслювати свою історію життя сім’ї автора?
Автор писала, що батько приймає участь в житті доньок. Окрім нього ними займаються ще дід з бабусею і тітка.
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Коли вони з братом ще жили, то вона казала - я народила вам онучок)
Навіть не сумнівалась.
🤣
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
знаю ответ для себя. Я бы взяла если это для родителей единственная (за год) возможность увидеть внуков. И если я это финансово осилю без напряга.
Если нет, ну значит пришлось бы отказать.
По хорошему невестка должна была предложить оплату. А не пытаться кукушонка своего нахаляву подсунуть.
Но и по хорошему автор же понимает, что все эти годы девчонок содержит чужой мужик и там явно больше расходов чем на того пацана в Карпатах...
Звідки ви взяли оце «за рік»?

автор Ух яка ж Я • 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
У мене таке враження, що якусь іншу тему читаєте, а тут відповідаєте.
Я не думаю довго про ситуацію. Мама ще може кілька разів разів змінити своє рішення. Тема була для поговорити і я рада, що тут було декілька подруг по розуму моєї невістки. Я зрозуміла деякі її вчинки.
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
В людини альтернативна версія. Щось мені здається, що проецирує своє життя
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ви мені поясніть, раз так знаєтесь на всій піднаготній цієї історії, з якого дива мама вирішили, що чужі люди повинні везти її сина на відпочинок?
А сусіди, випадково, їй нічого не винні. Раптом у них також є діти і вони дружать з дівчатами ?
автор Ух яка ж Я • 12 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Звідки ви взяли оце «за рік»?
Я взагалі не розумію, де ця порадниця бере 90 процентів інформації. Але вона забавна, якщо не троль - що скоріш за все) тема отримала друге дихання, я повеселилася і навіть уже не злюся на невістку.
90x60x90• 12 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
А мамині 5000 не рахували?
Мама не обязана предоставить равнозначную сумму .Посчитайте сколько ее алименты с минималки
Ну и она вкладывается физически,а папа нет
Куплю орехи• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так, і мій чоловік. Я спочатку все запланувала батьків розважити, вони захотіли онучок. А далі все це потяглися(
А син невістки не онук їм?
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Автор написала: тепер наша колишня родичка навалює свого сина під гаслом - не можна розділяти сім´ю.
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
обсуждать человека говоря о нем в третьем лице, фи, как невежливо)
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Звідки ви взяли оце «за рік»?
’ответ для себя’ вам ничего не говорит? Хорошо, поясню, при условии, что это была бы единств. возможность для моих родителей увидеть внуков я бы согласилась на доп ребенка.
И не пишите мне больше, пока читать не научитесь. Я не могу каждое предложение разъяснять вам как..
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
как вы так с невесткой договорились, что вам теперь еще одного ребенка парят?
почему не можете ей просто напомнить об изначальной договоренности?
автор Ух яка ж Я • 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
У мене проблеми с поніианієм де ви берете інформацію про мою ситуацію. Наприклад, що поїздка це єдина можливість побачитися із онучками.
Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
А син невістки не онук їм?
Звісно що ні

Мама Никитки-2• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Якщо це БУЛА БИ єдина можливість. Була би. А не єдина можливість.
Не нервуйте. Спробуйте перечитати ще раз, вдумливо
Гитта Ягг• 12 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
А син невістки не онук їм?
Та блин нет.
Девочки племянницы ТС, дочки ее родного брата от первого брака.
Мальчик - сын бывшей жены брата от ее следующего брака.
Эта бывшая жена сначала согласилась отправить дочек с дедом, бабой и тетей, а потом у нее изменились планы на НГ и она хочет им в нагрузку отдать семилетку - сына от следующего рака, а сама с его батей поехать куда- то в гости на новый год. И ставит ультиматум или забирайте всех или все остаются дома.
Чеширская кошечка• 12 ноября 2024
Ответ для90x60x90
А чому з мінімалки?
Якщо вона працює на мінімалку, то на сина взагалі тільки 2 тисячі повинні витрачати.
автор Ух яка ж Я • 13 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
Та блин нет.
І вам дякую)
Oksania_mama• 13 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
14 і 10. Сину колишньої невістки 7
Малого не берите, скажите, что боитесь за его здоровье, так как дети в таком возрасте психологически очень ранимые
12 галюцинаций• 13 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
родного отца ни финасово ни по времени у детей нет, зато с семьей отца всё в порядке вы точно ии
Родной отец платит алименты 10 тыс.
Оплатил билеты.
Что вы от него хотите? Чтобы он вместо поездки в карпаты кругами гулял с девочками по квартире? Вам прям важно чтобы именно он их повез в карпаты? Это вместо него сделала его семья.
Аноним Советчик• 13 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
а причому тут її син від іншого мужика? він же не кровний родич вже. Ось так і поясніть їй. Йому ваша сім´я нічого не винна
Мені здається, певна частина форумчанок не читає уважно і вирішила що хлопчик - теж рідна дитина брата автора)) обвиняючи у всіх гріхах
Аноним Советчик• 13 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Я вчора зла дуже була, ще до обіду трохи дивувалася з деяких коментів, а зараз просто ржу вже. Мені здається, що то тролять так. Хоча ступінь упоротості моєї невістки нагадує)
Запропонуйте невістці поїхати на відпочинок з дитиною туди ж, щоб не брати на себе відповідальність. В рахунок аліментів)) одразу здується. А взагалі мене теж здивували деякі коментарі і що відсотків 20 не бачить нічого такого в тому, щоб ви чужу дитину взяли з собою...
Эскиз бесконечности• 13 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
І взагалі всіх треба везти. І своїх племінниць, і сина невістки від якогось лєвондоса мужика, і сусідів, і однокласників, і ще подружок з садочка. Бо дівчатка будуть сумувати за друзями і їх всіх в жодному разі не можна розділити
Эскиз бесконечности• 13 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Та зараз прилумають, що він взагалі онук автора. Або її нагуляний син, якого в пологовому викрали цигани
Бегущаяпо• 13 ноября 2024
Ответ дляГолубец
автор не має такого права і щодо її племіниць, тільки батьки.