Ух яка ж Я• 11 ноября 2024
Що я винна дружині брата?!
На даний момент виникла якась дивна для мене ситуація. Спробую коротко - у брата була сім´я - дружина і дві доньки. Ми нормально взаємодіяли,! але у брата важкий характер і вони розлучилися. Точніше - невістка знайшла іншого, але ми підтримували постійний зв´язок із дітьми. У новій сім´ї невістки народився син. Зараз він підріс, у колишньої невістки можливості обмежені і вона намагається нам навішувати, шантажуючи відлученням від племінниць. Я їх люблю, але це вже забембало . Із останнього - ми (це моя сім´я, батьки і племінниці, невістка була не проти) планували Новий рік у Карпатах. Тепер вона наполягає, щоб ми взяли її сина. Я зараз на взводі і хочу відмінити усіх родичів зі свята, і взагалі перестати спілкуватися. Тільки батьків шкода. Їх що робити
Королева спама• 12 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Та все може бути значно простіше. Зимові канікули 3 тижні в цьому році. Куди працюючим (якщо, звісно, обоє працюють) батькам діти першокласника? Так хоч старші на няньках будуть)
Ну, вони ж чимось думали, коли цю дитину заводили, сподіваюся.
Теоретично в того хлопчика є бабусі-дідусі, може, навіть свої тітка-дядько ще.
Забрызжу ядом• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Та вона знає, що квитки за 20 днів продаються. Справа в тому, що вона не вперше перешкоджає спілкуванню дітей з нами і з батьком. Він хотів на канікули забрати, на роботі відгули якісь узяв. Вона була згодна, а в останній момент придумала, що старша захворіла, а малу вона саму не відпустить. Вони просиділи дома у телефонах, старша іноді до подруг ходила
Автор, скажіть мені чесно, під чим ви так спокійно читаєте майже 20 сторінок? Мені таке також треба .
За тему дякую, ви реально відкрили мені очі, що речі, які є очевидні і зрозумілі, виявляється не для всіх такими є.
Вам терпіння і гарного відпочинку!
Королева спама• 12 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Ну почему же . Подарки могут делать и другие родственники - по желанию . Но это не значит , что родственники должны одаривать и финансировать детей бывшей невестки от второго , третьего , четвертого брака .
От і я про це. Фактично, Карпати - подарунок племінницям, а змушувати дарувати щось сину колишньої невістки від нових стосунків - вершина нахабства
Простоваля• 12 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Автор, ну як це за одної хворої людини все відміняти?
Оце королева там сидить і рулить!
Ви що?
Кажемо прямо-дівчинку беру, брата-ні!!! Він малий!!! Підросте будемо брати
Ну і вправду, він в такому віці, що може рознитися і т.д
Сто відсотків, що буде істерика та надуті губи, але ви маєте все ж таки здолати її зараз!!!
Оце королева там сидить і рулить!
Ви що?
а чому ’підросте,будемо брати?’ старша дитина-більші витрати. причому-чужа дитина. щось станеться-хто відповідатиме?
Подмигашка• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Так і цій темі то не той випадок. Дружина гуляла в шлюбі. Автор писала, що грязно розлучались. Можливо і хлопчик нагуляний був.
Та неважно, она уже ’пострадавшая’ - гуляла потому что муж не такой или ещё кто виноват. А теперь она святая с детьми мать с бывшим-подлецом. Я нп удивлюсь что если у неё не получится скинуть младшего, то она принципиально не пустит старших потому что если не ей то никому
Не пириживай• 12 ноября 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Назло кондуктору пойду пешком - ваша ситуация. Вам поставить на место невестку с ее сыном важнее, чем ваши родители, которые хотят видеть своих внучек? И важнее племянниц, которые хотят видеть своих бабушку, дедушку, тетю? Странно как-то.
Вы часто за свой счет чужих детей в Карпаты отдыхать возите ? Скольких уже свозили ?
Попадалочка• 12 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Ну так, ви теж праві
Але можна так сказати попередньо щоб змягчити спочатку, але вона ж не дурна-зрозуміє, що він НЕ родина.
Я б зараз ці кордони окреслила
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
За перехід на особистості скарга.
Читати я вмію.
Автор запитала думку інших стосовно ситуації. Ситуацію дофантазували і заодно вирішили обов´язки батька обговорити, який по суті питання взагалі ніяким боком.
Автор нікому нічого не винна, але хоче і може запросити родичів. Деяких. А деяких не хоче і не буде. А декого родичами не вважає і має повне право.
Читати я вмію.
так что я не вижу и не понимаю? в чем суть?
автор не хочет - не соглашается. написала примерно десять тысяч раз.
может вы моих ответов не видели? или какую секретную суть я не вижу а вы видите?
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Чого це? А ще 10 тис з мами? Достатньо, щоб забезпечити 2 підлітків, якщо не втрачати ще на третю дитину чи на чоловіка.
а 50% времени проведенного с детьми с папы?
Или мама должна 100% времени за детьми смотреть и еще успевать финансово вкладываться в таком же объеме как необремененный семьей мужчина?
Ух яка ж Я
• 12 ноября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вам терпіння і гарного відпочинку!
Я вчора зла дуже була, ще до обіду трохи дивувалася з деяких коментів, а зараз просто ржу вже. Мені здається, що то тролять так. Хоча ступінь упоротості моєї невістки нагадує)
Не пириживай• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Можуть з дозволу одного з батьків який над ними має опіку. Судячи з того, що вони проживають весь час з матір,ю, то опіка повна у неї після розлучення. Якщо б була сумісна опіка, то да.
Опека может быть или над ребенком - сиротой , или над ребенком , родители которого лишены родительских прав . В данном случае об опеке речь не идет .
Звездолётчица• 12 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
Ну про що б не думали, але обставини от такі, тож... Але це лише припущення. Хтозна що там насправді
Кокосиха• 12 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
То у вашого брата не було бажання. Всі ці питання дуже бистро вирішуються судом, особливо якщо підтвердити шантаж колишньої дружини.
Ви там совсем в США устали да? У меня нет брата ,это раз. У мужа было решение суда о днях и времени когда ребенок с ним встречаться но при желании мамы ребенок очень часто болел, ездил на сборы и прочее. И да лично мы вопрос решили когда девочке исполнилось 16)
Звездолётчица• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Там уже нова родина. І ленюгов немвє, не вистачає ой не вистачаєєєєє)))
Не пириживай• 12 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
И поэтому автор обязана оплачивать этому мальчику путешествия и нянчиться с ним ? Как интересно ....
Ух яка ж Я
• 12 ноября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вас уже чупакаброю там назвали , а ви все ще намагаєтеся якісь причинно-наслідкові зв´язки будувати.
Мене тут назвали неадекватною і наглою) а ще супергероєм.
Звездолётчица• 12 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Ну якщо хоче взяти племінниць, то так і виходить в описаному мною варіанті. А на не хоче то й не хоче, в чому проблема. Я б не відпустила дітей в такому випадку - самій треба.
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
денег нет ни у папы ни у мамы походу. И новая семья брата автора состоит только из жены. Не факт, что он ее содержит.
Не пириживай• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
А кто же содержит новую жену брата автора ? И кто должен ее содержать ? Она что , инвалид ? Несовершеннолетняя ?
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
да вы просто выдаете инфу в час по чайной ложке.
Если бабушка пригласила внучек и согласовала с их мамой, почему бабушка не может этот вопрос уж до конца дорешать? Почему вы подключились?
Если вы сама согласовали с их мамой посещение, то почему не сказали, что ты Люся согласилась, что поедут только девочки, мы с тобой все согласовали, я уже билеты взяла, поэтому сорян.
Подмигашка• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
У меня такая мама была с такими же понятиями как ваша невестка (
Не пириживай• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Может быть , потому , что оплачивает все это не бабушка , а автор ?
Забрызжу ядом• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ой, а візьміть мене і двох моїх дітей! Ми будемо гарно їсти, не шумітимемо, що там ще має робити 7 річна дитина? Ми все зробимо.
Хто не зрозумів: це стьоб). Вже немає сил серйозно це обговорювати.
Простоваля• 12 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Те его дочек содержит отчим?тогда в благодарность и того ребенка можно взять
і отчима також. а шо??
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
ну вот и я об этом. Брат автора может спокойно работать, ему не надо за тремя детьми смотреть. И при этом на развлекухи у него денег нет, а алименты строго по закону.
Автор написала, что он даже не в курсе ситуации, что его детей куда то везут и всех подковерных игр его бж. Отец года)
Все вопросы по детям должны решаться не тетями и бабушками, а родителями.
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
а приглашает бабушка)
раз уж на то пошло надо бы и мнение бабушки узнать, или оно резко стало не важно?
Звездолётчица• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ну так автор писала про фінансову неспроможність брата. І як це виявляється, якщо на третину воно доходів має утримуватись двоє дітей, в от дорослому чоловіку без інших зобов´язань дві третини не вистачає?
Гигиенишвили• 12 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
и автор сказала, что это не финансовый вопрос. С финансами всё ок. Не финансовый, так не финансовый.
Не пириживай• 12 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
1) К третьему ребенку брат автора не имеет никакого отношения .
2) Автор писала , что брат не в курсе , что его бывшая жена хочет автору впендюрить своего третьего ребенка , к которому брат автора не имеет никакого отношения .
3) В таком случае невестка берет своих детей и везет их в Карпаты , при этом для двух старших девочек половину путешествия оплачивает брат автора , а остальное - мама детей и ее новый муж .
Зашла на 5минут• 12 ноября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вам терпіння і гарного відпочинку!
Теж хочу поцікавитися, дуже потребую 🤣.
Навіть не могла уявити, що стільки йоб…х колишніх в темі.
Якщо що, я теж колишня. Не знала, що так можна було.