Ух яка ж Я• 11 ноября 2024
Що я винна дружині брата?!
На даний момент виникла якась дивна для мене ситуація. Спробую коротко - у брата була сім´я - дружина і дві доньки. Ми нормально взаємодіяли,! але у брата важкий характер і вони розлучилися. Точніше - невістка знайшла іншого, але ми підтримували постійний зв´язок із дітьми. У новій сім´ї невістки народився син. Зараз він підріс, у колишньої невістки можливості обмежені і вона намагається нам навішувати, шантажуючи відлученням від племінниць. Я їх люблю, але це вже забембало . Із останнього - ми (це моя сім´я, батьки і племінниці, невістка була не проти) планували Новий рік у Карпатах. Тепер вона наполягає, щоб ми взяли її сина. Я зараз на взводі і хочу відмінити усіх родичів зі свята, і взагалі перестати спілкуватися. Тільки батьків шкода. Їх що робити
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Тато має такі ж права, як і мама. Він дозволяє своїм донькам провести свята з бабусею, дідусем і своєю сестрою, розуміє, що його дітям це буде приємніше і на користь. Тим паче, що діти люблять свою рідню і хочуть з ними поїхати. Чи діти тут взагалі неважливі нічого не вирішують? головне - бажання мами і молодшого на чужих людей спихнути.
Якщо справу вирішувати в суді, то ні. Тільки мати і батько згідно закону мають рівні права. Баби-діди - ні. Вони можуть мати право і час спілкування, але, згідно закону, вони- не пріорітет. Тому, якщо б їхав тато, то не було б питання. але тато не їде.
Эскиз бесконечности• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Але тато нещасний і сумненький і не хоче всим тим займатися
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Там тато взагалі непогано влаштувався.
Ух яка ж Я
• 12 ноября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Та 3 ни при чем. Папа почему не может детьми заниматься? Времени нет? И если третьего вешают тоже сказать не может: Ира, занимайся своим ребенком сама? Разговаривать тоже не может?
Я не говорю, что надо брать с собой того ребенка. Нет. Но невестка херовая, все ее хуес…т. А автор и отец этих детей святые люди. Автор ради бабушки с дедушкой все организовывает, старается. А отцу тех детей поср..ть на это всё кино. Ему не надо, чтобы дети с бабушкой и дедушкой общались. Он не может. Раз в месяц 3 копейки заплатил- и занимается детьми и участвует в их воспитании называется
Я зараз спеціально перечитала свої відповіді. Де ви прочитали про три копійки і що не займається?
Все будет, но потом• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Ну ок.
Діти шкільного віку, старша скоріш за все вже в 9 класі(!!!). І вони не можуть з дозволу одного з батьків поїхати з близькою ріднею? Шкільні вчителі возять, а бабусі і дідусю заборонено? В 14 років у дівчини вже хлопець може бути, це самостійна доросла дитина.
Я навіть уявити не можу яка образа буде у тих дітей на брата і маму за заборону.
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
ну розкрийте нам вже цю таємницю, скільки платить аліментів брат?
Ух яка ж Я
• 12 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Авторе, а що думає ваш брат на рахунок цієї ситуації? Він робить якісь спроби вирулити з неї, щоб все вийшло з вашими умовами?
Він ще не знає. Це все недавно закрутилося
Все будет, но потом• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Таке ще знайшла
Так, відповідно до статті 257 Сімейного кодексу бабуся й дідусь, прабабуся й прадідусь мають право спілкуватися зі своїми внуками, правнуками та брати участь у їх вихованні. Батьки чи інші особи, з якими проживає дитина, не мають права перешкоджати цьому.
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну ок.
Можуть з дозволу одного з батьків який над ними має опіку. Судячи з того, що вони проживають весь час з матір,ю, то опіка повна у неї після розлучення. Якщо б була сумісна опіка, то да.
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Таке ще знайшла
Так невістка, як я розумію не перешкоджає, просто на НР не хоче відпускати дівчат без брата. А так вона тільки за, чи автор писала що перешкоджає?
Ненька наша• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ви багатії?
Чоловік має бронь?
Эскиз бесконечности• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Приймає участь, але матеріально не тягне. У нього нова сім´яяк саме пирймає участь?
Не тягне возити. Аліменти платитьяк з дітьми проводить час?
брат платить аліменти і ми трохи допомагаємо.Скільки платить аліментів?
Ух яка ж Я
• 12 ноября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
А меня уже закидали тапками. Причем тут отец. Та вообще ни при чем. Я не говорю, что бж святая. Но похоже, что у автора лозунг: кровиночку обидела змеюка подколодная. А я такая хорошая буду спасать мир и сеять добро
Де я спасала світ?! Це стосунки родичів, які люблять один одного - ми любимо дітей і вони нас і з радістю проводимо разом час.
Я взагалі про брата нічого не писала, окрім того що він зараз не тягне відпочинок. Аліменти платить (не дві тисячі)забирає на канікули, теж розважає. Невістка колишня живе в іншому місті, розлучилися вони погано, я подробиць писати не хочу, вони не спілкуються особливо
Все будет, но потом• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
У батьків не може бути опіки, у них статус батьків і рівні права та обовʼязки перед дитиною. Суд чи органи опіки лиш визначає місце проживання дитини.
Эскиз бесконечности• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
ну нехай батько дитини і вирішує спілкування СВОЇХ дітей з бабусею. Або сама бабуся з дідусем цим займається. Ви до чого? Вирішуйте СВОЄ спілкування зі своїми племінницями. А не збирайте все до купи. Вас просили про цей відпочинок ваші батьки? Чи ви самі придумали, а тепер всі навколо погані, що не складається?
Ух яка ж Я
• 12 ноября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Автор, батьків шкода тільки вам. Ваш брат що робить для того, щоб батьки з його дітьми бачилися?
Ми бачимся з дітьми. І тато теж. Але часто невістка ставить палиці у колеса.
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
В данному випадку з мамою, саме вона вирішує. Родиною дітей вважається другий шлюб мами а не другий шлюб батька, саме по ознаці місця проживання дітей.
Швидкоруч• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так, і мій чоловік. Я спочатку все запланувала батьків розважити, вони захотіли онучок. А далі все це потяглися(
значит племяшки не поедут, объясните родителям, что всех не потянете. С племяшками увидятся позже. Мальчик вообще каким боком к вашей семье?
Чисто мое мнение. Если невестка хочет повесить на вас своего сына в ультимативном порядке. Пусть будет так и значит не едет никто.
Не поддавайтесь на шантаж. Дело и в том, что этот мальчик вам вообще никто и в том, что это 7-ми летний ребенок за которым надо следить. Вам оно надо? Ответственность за чужого ребенка. Чтоб если он где-то навернется, вас потом мамаша его сожрала и заставила лечение оплачивать? Пусть если такая хитрожопая, сама обьясняет своим дочерям, почему они никуда не поехали а сидят дома с ней.
Дочь моей подруги ездила с бабушкой и своими братом и сестрой от второго брака отца отдыхать. Моя подруга оплатила все за своего ребенка - и билеты и проживание и деньги дала на еду и развлечения, чтобы не обременять бабушку.
Но это все родные внуки. И всем внукам было больше 10 лет, то есть вполне вменяемый возраст.
А брать чужого маленького мальчика, да еще и за свой счет, это перебор.
Просто каралева• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Яка ще дурня. Я все це для батьків планувала. А вони захотіли онучок. Ми все забронювали, а тепер наша колишня родичка навалює свого сина під гаслом - не можна розділяти сім´ю. Мені вже чесно хочеться просто все це відмінити
Так скажіть, що за сина з неї оплата за проїзд та проживання
Эскиз бесконечности• 12 ноября 2024
Ответ дляПросто каралева
а следить за чужим маленьким ребенком кто будет? Оно надо автору, ее мужу и ее родителям? 7 лет - это не 14
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
так 2 тисячі на кожну дитину, невже ваш брат платить більше 4 тис на дітей? Судячі з ваших коментів - навряд.
Просто каралева• 12 ноября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Тут також згодна, що це велика відповідальність за чужу дитину
Все будет, но потом• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Після розлучення права батька на дитину фактично не обмежуються і залишаються на тому ж рівні, що й були під час шлюбу. Статтею 141 Сімейного кодексу України встановлено, що мати і батько мають рівні права та обов´язки стосовно дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою
Крапипопка• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Так нехай їде дитина. Із своєю мамою. За рахунок СВОЇХ батьків
Ля-ля-ля• 12 ноября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Що це за розважання батьків. Вони що, несамостійні? Нехай розважаються самі, як хочуть. А ви спробуйте розважитися з чоловіком як дорослі люди, а не цей дітсадок. Візьміть номер з джакузі в влаштуйте траходром🍆💦
Ух яка ж Я
• 12 ноября 2024
Ответ для90x60x90
Зато ваш брат молодец?
Де я це написала? Про маладєц?
Бегущаяпо• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
То воно за кордоном так працює, а у нас з ким проживає і не підкопаєшься Якщо брат подасть позов і вимагатиме проживання дівчат у себе рівний час з матірью...але він не подасть, у нього нова родина, воно йому не тре. Тому всі питання до мами.
Забрызжу ядом• 12 ноября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Авторе, я вас розумію, стосовно оплати і поїздки. Але я розумію і мати якій прийдеться 7річній дитині пояснювати чому дівчата гарніші за нього. Я би з самого початку попередила: дітей в родині троє, розумію, що вам рідні дівчата, але всі троє рідні між собою і розділяти їх не дозволю. Ні-так ні. Нема проблеми.
Ну тобто ви нарожали від різних мужиків дітей, а винні бабця з дідом? Чому вони повинні брати взагалі чужу дитину, яка їм взагалі ніхто?