Ух яка ж Я• 11 ноября в 23:35
Що я винна дружині брата?!
На даний момент виникла якась дивна для мене ситуація. Спробую коротко - у брата була сім´я - дружина і дві доньки. Ми нормально взаємодіяли,! але у брата важкий характер і вони розлучилися. Точніше - невістка знайшла іншого, але ми підтримували постійний зв´язок із дітьми. У новій сім´ї невістки народився син. Зараз він підріс, у колишньої невістки можливості обмежені і вона намагається нам навішувати, шантажуючи відлученням від племінниць. Я їх люблю, але це вже забембало . Із останнього - ми (це моя сім´я, батьки і племінниці, невістка була не проти) планували Новий рік у Карпатах. Тепер вона наполягає, щоб ми взяли її сина. Я зараз на взводі і хочу відмінити усіх родичів зі свята, і взагалі перестати спілкуватися. Тільки батьків шкода. Їх що робити
Бегущаяпо• 12 ноября в 09:39
Ответ дляwoman Warrior
Ну что вам сказать.
Для меня странно, чтобы мне кто то ддиктовал, что мне делать, с кем льдыкать и кого в поездку брать.
Отказать -вообще не вопрос.
В данном случае-показательно отказать.
ЧТобы было доступно к пониманию наглой бабы, что никто вам условия диктовать не будет.
Отказать -вообще не вопрос.
В данном случае-показательно отказать.
Тобто диктувати комусь що я цих візьму на новий рік, а цього нє - норм. Так само і мама дітей каже: ’мені не потрібна ваша поїздка, хай буде вся моя родина на новий рік разом.’ Нє?
woman Warrior• 12 ноября в 09:39
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Правильно! Показательно отказать, наказав при этом свою семью - родителей и племянниц.
Что в головах у людей, у взрослых людей
Ну я не знаю, что у вас в голове.
В чем проблема отказать брать в поездку чужого по факту всем человека-сына невести, не пойму.
При чем тут отсальные.
Остальные едут, как и планировалось.
При чем тут отсальные.
Остальные едут, как и планировалось.
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:41
Ответ дляПотішаюся
А брат до чого у цій ситуації?
Ну его дети как бы. А не автора. Он не едет.
90x60x90• 12 ноября в 09:41
Ответ дляПотішаюся
А брат до чого у цій ситуації?
Вообще родной отец не при чем🤣🤣
woman Warrior• 12 ноября в 09:42
Ответ дляБегущаяпо
Да, нормально.
Кто организовывает, тот и ставит свои условия.
Двое детей относятся к семье автора , ребенок невестки от второго брака-нет.
На фик он кому сдался, да еше принудительно.
Не хочет невестка давать общих детей-ее право.Но она это не озвучивает. ей бы всех спихнуть.
Сонячний день• 12 ноября в 09:44
Ответ для90x60x90
Зато ваш брат молодец?
Як би брат авторки був ´не молодец´, невістка не давала би на вихідні чи свята своїх дітей, тим більше не намагалася би пристроїти туди ще й свого сина від іншого чоловіка
Бегущаяпо• 12 ноября в 09:44
Ответ дляwoman Warrior
Да, нормально.
Ну так вона і каже, що ні. Чому вона має відпускати дівчат на свята? Може вона не хоче?
90x60x90• 12 ноября в 09:45
Ответ дляСонячний день
Так она не бывшему ,а экс свекрам дает
Бегущаяпо• 12 ноября в 09:45
Ответ дляСонячний день
А брат взагалі загубився. Платить аліменти і вважає батьківський борг виконаним...автор там більше тато ніж тато...
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:45
Ответ дляСонячний день
Так она не отцу генетическому детей отдает. А тете и бабушке с дедушкой. Отец этих детей в этой поездке никакого участия не принимает
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:46
Ответ дляБегущаяпо
Там похоже брат из тех несчастных, у которых вечно денег нет и все его обижают.
размахер• 12 ноября в 09:47
Ответ дляНульовий сантиметр
Ви серйозно? Пацану 7 років, ще дитина. Хто за ним повинен дивитись? Все звішать на племінницю? Так вона не його мама щоб на відпочинку нянчитись
Окей. Взяли 7-річку - а захворіє там. Хто буде лікувати? Чи мати зможе приїхати забрати хлопчика відразу. Чи НР побоку, і ви будете замість святкування - видзвонювати лікарів, купувати таблетки, випоювати хлопчика.
Бегущаяпо• 12 ноября в 09:47
Ответ дляЭскиз бесконечности
Схоже на те.
размахер• 12 ноября в 09:48
Ответ дляДобра, коли сита!
Мальчик в семье не никто, а сводный брат ваших племянниц. Они проводят время в той семье вместе, разве можно относиться к нему как к чужому?
Хитрожопых манипуляторш не люблю, но не запомнят ли эти девочки, что вы отказались брать их брата в поездку? Это будет хорошим примером для них ?
Ні, діти дорослі і запам’ятають, що не поїхали через впертість матері.
Сонячний день• 12 ноября в 09:48
Ответ дляЭскиз бесконечности
А невістка вважає нормальним, щоб родина колишнього чоловіка, нянчили на свята ще й чужу їм семирічну дитину?
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:49
Ответ дляБегущаяпо
Схоже на те.
И детей автор с родителями помогают содержать, и теми детьми занимаются, и с бж его общаются. А у него возможности нет.
Бегущаяпо• 12 ноября в 09:50
Ответ дляДобра, коли сита!
Он не сводный а единочревный. Сводные если нет общей крови. А эти дети родные по крови.
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:50
Ответ дляСонячний день
Где я написала, что это нормально и надо брать с собой чужого ребенка? Не придумывайте.
Сонячний день• 12 ноября в 09:51
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так тема не про стосунки батька й дітей, а конкретно про авторку, її батьків і племінниць, і про претензії колишньої невістки
Бегущаяпо• 12 ноября в 09:52
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так жалко его, сейчас заплачу...
Аноним Советчик• 12 ноября в 09:53
Ответ дляБегущаяпо
Аліменти - це пшик, скільки він платить? по 2 тисячі на дитину, а то й менше. Що за них купити? Не смішіть.
Навіть якщо так, це питання моралі. По закону він виконує свої зобов´язання. В конкретно цій ситуації автор сама оплачує, відповідно, логічно ж що за чий рахунок бенкет - того і танці. Елементарно, може, неприємно їй і батькам бачити чужу дитину у своєму колі
А якщо щось станеться чи захворів, хто буде винен? Вірно, автор
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:53
Ответ дляСонячний день
Ну я считаю, что автору надо заниматься собой и своими детьми. А отцу ее племянниц тоже надо заниматься своими детьми. А то автор переживает как не взять чужого ребенка и чтобы ее племянницы с бабушкой и дедушкой общались. А родной отец стоит в стороне и просто платит алименты
Аноним Советчик• 12 ноября в 09:54
Ответ для90x60x90
Вообще родной отец не при чем🤣🤣
Третя дитина не його
Потішаюся• 12 ноября в 09:54
Ответ дляЭскиз бесконечности
І шо, шо діти його і він не їде?)
woman Warrior• 12 ноября в 09:58
Ответ дляБегущаяпо
ну спросите у нее)
По видимому, хочет еше как.И сына туда же.
Всех спихнуть.
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:55
Ответ дляАноним Советчик
Третя дитина не його
Ну двое детей его же. И он никак не участвует в этом всем концерте
Потішаюся• 12 ноября в 09:55
Ответ для90x60x90
Вообще родной отец не при чем🤣🤣
У цій конкретній ситуації? Ну типу ж ні
Аноним Советчик• 12 ноября в 09:56
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так і рідний батько синачки теж
Бегущаяпо• 12 ноября в 09:56
Ответ дляАноним Советчик
Та я не проти. Автор права на своєму місці, вона платить і хоче брати кого хоче. Але у дітей є мама і мама вирішує чи їдуть діти з автором чи ні. Може їй воно не дуже потрібно?
Эскиз бесконечности• 12 ноября в 09:56
Ответ дляПотішаюся
І шо, шо діти його і він не їде?)
И не разруливает эту ситуацию тоже. Вообще ни при чем. С кем, когда и куда и главное за что едут его дети. Эти трое накормят, развлекут и всё оплатят