Оно само купилось• 12 ноября 2024

по убд та субсидії питання

якщо в чоловіка вже є довідка про участь в бойових діях,а посвідчення ще тільки подала частина
чи можна претендувати на субсидію по ком.послугам
куди звертатися? чи може дружина? онлайн очно
дякую
МЧСница• 12 ноября 2024
Для чого вам субсидія по УБД,якщо ви маєте право на пільгу у розмірі 75% здається?

МаринаХ28• 12 ноября 2024
Доброго дня.
Положена пільга, але якщо є посвідчення УБД, по довідці ні.
Коли буде посвідчення, можете подати як через портал Пенсійного фонду, так і на пряму через ЦНАП та пенсійний. Ми приймаємо документи від дружин чи родичів.
автор Оно само купилось • 12 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
може не правильно написала
Завжди недо...• 12 ноября 2024
Там пільга, а не субсидія.В цнап звертатись з особистими документами, копією убд та копіями особистих документів чоловіка + свідоцтво про одруження та правоустановчі документи на житло.
Так, може дружина звернутись.
І ще - там насправді невеличка компенсація, тому що вона вираховується не з ваших реальних затрат, а з усереднених.
МЧСница• 12 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
може не правильно написала
Субсидія на компослуги надається громадянам з низькими доходами, які не в змозі самі їх оплатити.А пільга надається незалежно від доходів.
Ответ дляМЧСница
дякую що роз*яснили
МаринаХ28• 12 ноября 2024
І ще, якщо звернетесь на пряму в Пенсійний, то вони приймають тільки оригінали документів, ЦНАП приймає копії.
МЧСница• 12 ноября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Так, може дружина звернутись.
Чому невеличка?На дружину і неповнолітніх дітей пільга теж надається?
МаринаХ28• 12 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Так, і на дружину і на неповнолітніх діток надається пільга.

Ну що ви, мамо!• 12 ноября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Доброго дня.
Доброго ранку! Ви в ЦНАПі працюєте?
МаринаХ28• 12 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Доброго ранку! Ви в ЦНАПі працюєте?
Доброго раночку.
Ні, в пенсійному.
Завжди недо...• 12 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Тому що вираховується з усереднених показників, а не з реальних, які ми витрачаємо. У нас виходить 300-500 грн на місяць компенсації в неопалюваний період. В нашому випадку це навіть воду не покриває.
Ну що ви, мамо!• 12 ноября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Доброго раночку.
Ні, в пенсійному.
Дякую!))
Думала звернутись в лічку
МаринаХ28• 12 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Дякую!))
Думала звернутись в лічку
То напишіть, дізнаємось що потрібно.
Ответ дляМаринаХ28
Доброго раночку.
Ні, в пенсійному.
ага тобто тільки коли буде посвідчення убд краще йти в цнап
МаринаХ28• 12 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
Так.
ЖаннаНеАгузарова• 12 ноября 2024
Я дружина, ходила в Пенсійний. Дуже швидко все оформили. Потрібні убд чоловіка, його паспорт, ідентифікаційний номер, розрахунковий рахунок, документи дружини і дітей (свідоцтво або паспорт), теж ідентиф номери, свідоцтво про одруження. І номери рахунків по комунальним. Я брала х собою останні рахунки і звідти все вибрали. Дівчата всі копії роблять самі при вас.
вАлнуюся сильнА• 12 ноября 2024
Ответ дляМаринаХ28
То напишіть, дізнаємось що потрібно.
Вибачаюсь, але запитаю..
Батько УБД, каже, що не надійшли пільги на ком.послуги. Це затримка у цьому місяці, чи йому потрібно звертатись до ПФ ? Локація - Київ
МаринаХ28• 12 ноября 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вибачаюсь, але запитаю..
Немає фінансування. Кошти будуть, але коли не знаємо. На нараді сказали що виплати проводять до 25 числа.

вАлнуюся сильнА• 12 ноября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Дякую!
Как нефиг делать• 12 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
я відправляла поштою заяву та декларацію.
Можна особисто в пенсійний йти, можна самостійно через кабінет пенсійного фонду заповнити, варіантів багато.
Дают на дружину, дітей, та батьків-якщо пенсіонер або має інвалідність.
Пупуговка• 12 ноября 2024
Там льгота только на его долю, как правило, это брызги. Семья под льготы не попадает.
Vladislava-n• 12 ноября 2024
Ответ дляПупуговка
Не пишіть того,що не знаєте ...пільга УБД надається на сім´ю....на дружину і дітей теж.
Як ухурделю• 12 ноября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Так, може дружина звернутись.
Може хто знає які норми на компенсацію?
Завжди недо...• 12 ноября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Може хто знає які норми на компенсацію?
В гуглі шукайте. Є вони
МаринаХ28• 12 ноября 2024
Ответ дляПупуговка
Не дезінформуйте людей, якщо не володієте інформацією. Або надайте посилання на офіційне джерело де вказано, що пільга не поширюється на сімʼю (дружина, діти).