Куда ж без меня• 12 ноября 2024
Заздрю жінкам, які змогли знайти собі гарного чоловіка
Коли бачу таких в супермаркеті, коли вони виходять з авто, вибирають продукти, гарно одягнуті, він несе пакети, аж жаба душить...
Чим вони кращі за мене?
ГейТуда• 12 ноября 2024
Не все то золото, що блищить. Тим паче гарні, заможні, упаковані чоловіки… на мою думку, в більшості випадків там їх жінки добряче поступаються тим королям)) і ще вам правильно писали вище, нарциси- люблять грати на публіку)) досвід- мій батько. На людях - мрія кожної жінки, а от вдома тиран… тому знімайте автор свої рожеві окуляри)))
Доросла дівчинка• 12 ноября 2024
Із власного досвіду. До цієї щасливої хвилини ’дійти до авто з покупками, щасливі’ було з’їдено не одне відро лайна, була пережита не одна сварка, пережита не одна криза в стосунках.
Куда ж без меня
• 12 ноября 2024
Ответ дляДоросла дівчинка
Ну хай так
Куда ж без меня
• 12 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Просто, удача. Не чем вы не хуже
Трошки легше стало
Бурундучиха• 12 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Трошки легше стало
Скільки вам років?Були вже серйозні стосунки?
Диви яка я пава!• 12 ноября 2024
Чим більше ви їм будете заздрити,тим менша вірогідність того,що зустрінете достойного чоловіка.
Оно само купилось• 12 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Просто, удача. Не чем вы не хуже
Звісно ж, ніхто не гірший. АЛЕ , Шансів познайомитися із забезпеченим мужчиною з гарною роботою у співробітниці міжнародної компанії значно більше, ніж у працівниці складу чи пральні, наприклад. Тому мова не зовсім про удачу
Куда ж без меня
• 12 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Хто це сказав?
Диви яка я пава!• 12 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Хто це сказав?
А ви спробуйте деякий час заздрити,а деякий не заздрите і побачите різницю.
Ашолюдискажуть• 13 ноября 2024
Ответ дляКриниця щастя
А я искренне рада за них) у меня тоже так будет и еще лучше
Лет в 50
Тра Ля Ля• 13 ноября 2024
Ответ дляДаха-сваха
так, з думки все і починається,
що віддаєш = те й отримуєш помноженне стократ,
теж це перевіряю на власному житті постійно, тому гоніть від себе все зле у голові у першу чергу,
підкреслю, що віддаєш не якусь там милостиню/донати і т.д. з думкою, що ось же мені повинно повернутися і чекаєш - ні, так не працює,
віддаєш у першу чергу внутрішній стан позитивний, як кажуть, від душі думаєш, від душі бажаєш, від душі допомагаєш і не підраховуєш дебет з кредитом у цей момент,
спробуйте і життя стане зовсім іншим,
наприклад, мій чоловік хома невіручий щодо таких речей, але бачить реальні наслідки і каже, що це ти щось чаклуєш, це неможливо - я завжди відповідаю, що чари простіше не придумаєш - від душі
спробуйте і життя стане зовсім іншим,
Спасибо огромное!
Это то, что сейчас мне нужно.Вы прям вселили в меня надежду)
Внутреннее состояние у меня не очень,эмоции плохие,мысли тоже чаще плохие и жизнь бьет неприятностями, черная полоса.Вылезти из этого не могу.
Хочется хороших чудес).Я как Ваш муж,неверующий Фома.
Когда не в статье это написано,а когда люди пишут свои примеры на форумах,я верю.
Как Вы описали,то вселяет надежду.
То что Вы еще описали проверяют на прочность и у меня так.
Начинаю позитивно мыслить или хорошее состояние в душе радость,то снова бьёт по больному месту.
Вы описали о своей работе
А у меня бьет по здоровью болею и отец болеет ,врачи долечить его не могут причину не найдут
И вот когда ему чуть легче и лучше и у меня настроение хорошее.
Думаю,ну вот может получится наконец ему выздороветь полностью.
Выдыхаю,расслабляюсь.
И как сама порчу такими мыслями,сглажу,то сразу хуже.
И тут сразу отцу хуже,я плачу переживаю,на душе плохо и я скатываюсь опять в плохие мысли и в плохие эмоции.
Впадаю в отчаяние,врачей многих обошли они помочь не могут и я одна, мне помочь некому
Поэтому больше меня накрывает
Но я так же понимаю,что если буду дальше быть в душевном раздрае,то жизнь будет бить больше.
А радоваться не получается,если радуюсь, то потом почему то хуже.
И я как та белка в колесе, по одному кругу бегаю.
И думаю почему тогда мне позитив не помогает,когда он есть хоть немного.
А получается откат,как Вы написали проверяют на прочность.
Спасибо,что написали,описали как правильно нужно,теперь буду знать,как правильно делать.
Как Вы описали,то вселяет надежду.
Вы описали о своей работе
Выдыхаю,расслабляюсь.
Поэтому больше меня накрывает