Bransoletka• 12 ноября 2024

розформувати ТЦК та створити з них 10 бойових бригад

Оце так поворот. Невже є таки бумеранг?
tosja_80• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
А що робити з купою військових після поранень, які там працюють? Плюс там є ще цивільні, які, наврядчи підуть на фронт.
Где вы там видели военных после ранений? Я ещё ни одного не встречала.
anonimka_911• 12 ноября 2024
Офигенный поворот))
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
А хто хоче йти добровільно воювати? Такі люди закінчились в 2022.
То який сенс в тцк якщо ніхто добровільно не хоче йти і примусово ніхто не хоче йти. Який вихід?
inesita32• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Мобілізацію можна проводити ефективно. Чи ви вважаєте що красти людей на вулицях, бити, принижувати, це найкращий варіант?
Привидите пример эфективной мобилизации в нынешних условиях. Добровольцы давно закончились
Мимо_шла• 12 ноября 2024
Ответ дляДождливая
Ничего, 10тыс мордатых подготовленых парней лучше отловленного офисняка
Ну и потом. Почему 10 бригад, можно ведь и больше, их о сколько по улицам лазит
Ещё и мотивированных
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Це давно організація для заробляння грошей, бізнес, більше ніякої ефективної функції вона не виконує. Тисячі долларів відкуп, вся Україна про це говорить. Вам особисто роботу страшно втратити?
А чому ви впевнені, що в новій структурі не буде цього, що ви написали? Чи в вашій картині є тільки корупційних, а іншої сторони, що хоче ’ порєшать’ не існує? Куди дінуться ті, що дають тисячі грн?
tosja_80• 12 ноября 2024
Ответ дляinesita32
Эффективно отправить всех военных на войну, а не гражданских. Но военные, которые по должности являются таковыми - без них же мир рухнет в тцк, на складах, на обеспечении.....
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляinesita32
Піднімати заробітні плати,надавати соціальні гарантії. При підписанні контракту мінімум тисяч 10 долларів. Протезування, лікування оплачує держава, гідна пенсія для інвалідів. І повірте, гроші на це є. Їх неміряно. Короткий контракт від трьох місяців до пів року. Людина має знати, коли її звільнять. я особисто вважаю що іноземців купувати ми також маємо за що.
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Не буде колапсу, ніякого.
Так, родини військових потім хрєн знайдуть де їх зниклі родичі, але ж то неважливо, головне без бусифікації
Anastasiya-f052• 12 ноября 2024
Чергові побрехеньки
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Так головне без бусифікації, тому що вона не працює.
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Тисячі родин не можуть знайти родичів, прямо зараз. Не можна битися головою в стіну, раз за разом і чекати що це дасть результат
.
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляДождливая
Ти ба. Вони що, якісь інакші цивільні, аніж ті, кого виловлюють в буси?
Цивільні=після поранень?
Николай-b526• 12 ноября 2024
Ответ дляinesita32
Только бригада это 1 тыс. - 10 бригад - 10 тис. А надо 200 тис.
бригада около 5 тысяч
S-lana• 12 ноября 2024
Звичайний вброс.Щоб суспільство обговорило, пар випустило в ціх балачках і все.Нічого не зміниться.Хотіли б - зробили б.
Николай-b526• 12 ноября 2024
Ответ дляinesita32
Самое оно, во время войны такие массовые изменения делать. Вон с МСЕКами тоже самое, остался месяц и их закроют, а нового пока ничего нет. И как это будет работать хз
а кто себя сам скомпроментировал??? можно допустим дать Азову на откуп эту парафию..пусть масштабируют свой опыт...
Николай-b526• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
100%!! .. социальные гарантии семье, та тажа социальная реклама была в 14-м..сейчас один марафон.....
Дождливая• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Цивільні=після поранень?
Хватит уже ранеными талдычить, где их, бидось, ранили, на улицах города, в стычках 8 лосей на одного ’ухылянта’?
LudaSHS• 12 ноября 2024
Невже таки передвиборча риторка ?
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
А як перейменувати структуру, то всі побіжать? Чи на війні вже перестануть гинути і калічитись?
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
А звідки ж гроші на це, раз ви все знаєте? Чи заберуть у вчителів і медиків?
А якщо навіть при цьому не буде бажаючих, то бусифікація повертається?
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Саме ця бусифікація не дає побачити кацапів біля вашого дому
Николай-b526• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Teonaa• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Побіжать зараз за кордон з мільйонами в чумаданах.
Куда закордон
Стойте
Це справжня новина? Чи шютка-анекдот?
Николай-b526• 12 ноября 2024
вон сейчас переводы в Армия+ онлайн запровадят, все в ТЦК и ломанутся)
Teonaa• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
У нас так заведено - що на фронт йдуть цивільні. Вообщє-то. Якщо Ви не знали
Teonaa• 12 ноября 2024
Ответ дляТанюша
І податки не підвищують, і тцк розформовують.
Невже дійсно виборами пахне
Мені не пахне
Хоча куди нп плюнь - усюди зараз вибори

Ну а в нас не те шо не пахне, у нас навіть кандидатів і нема
Teonaa• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Після пораненнь наврядчи вони будуть щось там будувати.
Там тих поранень - 5%, бвльшість жиробаси годовані
Teonaa• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Якщо вони здатні бити людей і запихати в бусики, то працювати також зможуть.
Да. Це від них і вимагається, - зловить і запхать. Тільки вже ворога, а не пересічного українця
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ні, не працюю, просто знаю більше, і га майбутнє питання- мій чоловік в ЗСУ
Так ТЦК - це теж частина ЗСУ. ))))))
Ваш чоловік в ЗСУ, кажете?