Bransoletka• 12 ноября 2024

розформувати ТЦК та створити з них 10 бойових бригад

Оце так поворот. Невже є таки бумеранг?
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляinesita32
Только бригада это 1 тыс. - 10 бригад - 10 тис. А надо 200 тис.
Ну хоч 10 тис професійних буде замість 10 тис наловлених.

Це вже добре.

Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
А хто хоче йти добровільно воювати? Такі люди закінчились в 2022.
І ви геть не розумієте, чому ж закінчились?

І як сумлінно до цього стану речей доклала руки зелена влада?
Ирина_Б_• 12 ноября 2024
да их просто переименуют и все, те же яйца только в профиль.
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляДождливая
Хватит уже ранеными талдычить, где их, бидось, ранили, на улицах города, в стычках 8 лосей на одного ’ухылянта’?
Для тих, хто в будиночку, поранили на фронті, люди повернулись після лікарень далі служити. Куди діваються поранені, які обмежено придатні? Де їм далі служити?
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляНиколай-b526
Удалено администрацией...
З кацапії зовсім нецікаво слухати ваші проблеми.
Juliana R• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Так в тих відділах більшість після пораненнь, ну суспільству то неважливо, будуть шурувати на фронт.
Ой,за ради Бога.
Начебто ви одна хто знає як працюють в тцк і хто там працює.
Три поверхи,із них половина жінок працюють над документами,інші чоловіки-над документами,а ловлять виходять ніякі не інваліди,бо щоб бути ’списанним’ від нуля тре реально не мати здоров´я.
А ми всі бачим які бики б´ють і затягують чоловіків в буси.
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Так ТЦК - це теж частина ЗСУ. ))))))
Ваш чоловік в ЗСУ, кажете?
Так, чоловік в ЗСУ, в бригаді, а брат вже серед зниклих на фронті, радійте, вони ВЖЕ охоплені мобілізацією

lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляSova splushka

А може до цього доклали руки кацапи, які вбивають наших військових....каби, міни, снаряди вони ж летять не просто в поле
LLuthien• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
А что,бусифицируют всех здоровых?Выбрали службу,полезайте в кузов и нечего жаловаться.
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляLLuthien
Вибрали службу - це десь на цивілці, так просто із ЗСУ не піти.