Оце так поворот. Невже є таки бумеранг?
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Так в тих відділах більшість після пораненнь, ну суспільству то неважливо, будуть шурувати на фронт.
Це давно організація для заробляння грошей, бізнес, більше ніякої ефективної функції вона не виконує. Тисячі долларів відкуп, вся Україна про це говорить. Вам особисто роботу страшно втратити?
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Купа підприємств і організацій де вони можуть працювати, без шкоди для себе. Не робіть з тцк жертв заради Бога. Ще поліцію давайте пожаліємо і прокурорів
Розформування тцк вдарить по самим військовим, яких просто буде неможливо знайти. Буде треш з документацією, пошук документів, та колапс буде. Це щось на зразок пенсійного фонду. А Нова структура поки що невідома що і як.
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Не буде колапсу, ніякого.
Sova splushka• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Яке більшість? Учасниками бойових дій є лише 46% співробітників ТЦК. І то учасниками взагалі, тобто скільки з них реально поранені настільки, що їх не можна на фронт - невідомо, але явно набагато менше.
І навіть статистики не треба, достатньо своїми власними очима подивитися, які гарні молодці ходять пачками.
Nature is a miracle• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Нічого не трапиться. Зараз багато безробітних цивільних, які присягу не давали. Функція ж ТЦК-повідомляти, чи не так? Любий справиться.
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляNature is a miracle
Навіть жінки.
Киев_Елена• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Там працюють і жінки, то мають право не йти на фронт, дуже багато людей після пораненнь, які обмежено придатні, на фронт їх не візьмуть, а поза штатом вони будуть отримувати 800 грн чи більше, але ж нах вони потрібні в тилу, хай йдуть на будівництво фортифікацій, народ дав ’добро’.
Конечно пусть идут на стройку, это лучше чем 800 грн получать
Nature is a miracle• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Навіть жінки.
Саме так. Це не вища математика.
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ви давно вакансії відкривали? Там роботи повно але дійсно тисячі туди не носять, як в тцк.
Плохая зайка• 12 ноября 2024
Что-то с трудом верится в такое. Они, скорее, всех нас ’розформують’...
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляinesita32
А война что закончилась? Пополнение больше не надо? Или те кто уже там пусть там и умирают за всех?
А поповнення яке забивають, а потім те поповнення відмовляється воювати і біжить в сзч, так має бути? Ви примусом вже наробили справ.
Киев_Елена• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Не выдумывайте) там единицы «поранени» и то свои, обычные «поранени» туда не попадают, такса заоблачная) вы или наивный человек или работник тцк
Николай-b526• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
когда расформировали ГАИ-тоже говорили, что будет коллапс... имхо провести аттестацию, создать рекрутинговые агенства с вольнонаемными, провести изменения в Закон, повестки можно выдавать в налоговой, на предприятиях, оязать отслужить перед принятием на госслужбу, всех силовиков, желающих продолжить службу можно на какой-то срок отправить..короче комплексно и с умом подойти...
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляНиколай-b526
Згодна. З розумом не хочуть, платити треба.
Valentina shop2020• 12 ноября 2024
Вы наивная в это верите,такого не будет,будут убивать простых работяг,а те как воровали так и будут,ж
ировать,плохо что молчит народ
_Alekssandra_• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Після пораненнь наврядчи вони будуть щось там будувати.
Ага будувати вони непридатні, а бити гуртом чоловіків здоров´я вистачає?
Ответ дляНиколай-b526
Самое оно, во время войны такие массовые изменения делать. Вон с МСЕКами тоже самое, остался месяц и их закроют, а нового пока ничего нет. И как это будет работать хз
_Alekssandra_• 12 ноября 2024
Ответ дляlekon-lekon
Такие бравые у метро стоят, выглядят здоровыми, крепкими вояками
Natalia505• 12 ноября 2024
Ответ дляzajka12
Вони вже стільки бабла нарубали, шо буде чим викупити собі тепле інше місце
Сто відсотків.
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Таке відчуття, що Ви в ТЦК працюєте, так активно їх захищаєте.
Ні, не працюю, просто знаю більше, і га майбутнє питання- мій чоловік в ЗСУ
lekon-lekon• 12 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Мобілізацію можна проводити ефективно. Чи ви вважаєте що красти людей на вулицях, бити, принижувати, це найкращий варіант?
А хто хоче йти добровільно воювати? Такі люди закінчились в 2022.