Зрадорозганячка• 12 ноября в 16:11
Як думаєте якій це рік на фото?
Новий рік у садочку
Як думаєте якого року фото?
культУра• 12 ноября в 17:07
Ответ дляБорисфенка
Такі убогі ялинки були тільки у глибокому совку, не сперечайтеся.
У 90-х прикраси були інші, особливо дощик.
Если что. У меня такой дождик и сейчас есть.
культУра• 12 ноября в 17:08
Ответ дляБесбардак
Схоже на 2000 на периферії.
Досить схожий піджак і стиль був у мого вчителя з історії:), і багато хто носив отакі ’теплі’ светри, як пані у голубому.
ВільнаНазавжди• 12 ноября в 17:10
Ответ дляБорисфенка
Може бути. Але іграшки на ялинці також з 70-х, в мене досі такі є.
І вираз обличчя - для портрету довго позували, бо діафрагма і витримка. А тому всі обличчя заморожені, бо довго чекають, а може й кілька повторів.
Это точно не 70е. Думаю 90е, конец, а не начало. По елке вообще мало что можно определить, игрушки могли хранить десятилетия, как и дождик. А вот пиджак у папы явно ближе к 00м. Нас когда в школе фоткали на пленочный в 00х тоже долго позировали и примерялись.
Бесбардак• 12 ноября в 17:09
Ответ дляЯзикувата Хвеська
а я відразу побачила, що початок 2000, були такі ялинки і одяг якраз тих років, особливо зелений піджак на чоловікові. Їх тільки тоді такі і носили
О, за піджак і написала. Зелений піджак запам´ятався на вчителю історія, він і директором школи у нас був, а все носив той зелений піджак...
Всім шампаньського• 12 ноября в 17:11
Ответ дляВільнаНазавжди
Такі самі іграшки купували у 1985 році
На привозе• 12 ноября в 17:11
Ответ дляБорисфенка
Такі кофти в´язали вручну і дуже ними пишалися. А потім в 90-х вже навезли машинної в´язки.
Але на фото машинна в´язка. Це я Вам кажу як в´язальщіця, яка в´яже на машинні і спицями.
Пупуговка• 12 ноября в 17:12
Ответ дляБорисфенка
Та на ялинкові прикраси гляньте, вони допотопні, виробництва 60-70 років.
Та блін, торік в дитячому центрі я і гірші бачила. Наче в дитсадку іграшки з Зеленоі галереї і щорік міняються.
культУра• 12 ноября в 17:13
Борисфенка• 12 ноября в 17:13
Ответ дляНа привозе
На фото може бути і машинна, і ручна в´язка.
Це я вам кажу як в´язальщиця, що могла за одну ніч сплести светра на дискотеку і в кінці 90-х купила в´язальну машину, що я тільки не видумувала на ній.
ВільнаНазавжди• 12 ноября в 17:14
Ответ длякультУра
У меня есть две эти игрушки.
Покупались они когда я уже была в универе (те 95-98 года).
Ну, вот, я ж говорю конец 90х
Борисфенка• 12 ноября в 17:15
Ответ дляВільнаНазавжди
Піджак у тата може бути з чекової ’Берізки’ 70-х, а може бути з базару 90-х.
Шмоточницаца• 12 ноября в 17:17
Не можу відірвати погляду від дівчинки .Але що в неї з ручками .Вони наче з фарфорової ляльки .Дійсно жах якийсь
культУра• 12 ноября в 17:18
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну, вот, я ж говорю конец 90х
Я тоже так думаю, точно не раньше.
Таких красок фото не было в 70-80х.
Я только что свои ’цветные’ с 1985ого года посмотрела. Совершенно другой тип цветов
Таких красок фото не было в 70-80х.
Вільний митець• 12 ноября в 17:21
Ответ дляБорисфенка
Здуріти можна! Немовлята не вірять, що в 70-х були мохерові кофти?
Ще газові косинки були.
Я 85. На фото вполне может быть начало 2000. У меня был схожий с голубым свитер, это на троещине продавалось. И кофта женщина это тоже Китай, но в начале 2000х многие жили мегаскромно и носили что было. Даже с совка. Старая гвардия все забыла
Пасхальний тролік• 12 ноября в 17:22
Ответ дляШмоточницаца
це просто чб фото розмальоване ШІ. Звісно це вираз обличчя у дівчинки не змінить, але кольори незрозумілі через те
Борисфенка• 12 ноября в 17:23
Ответ дляВільний митець
Сумно сміюся. То ви ще в совку не жили і не бачили, хто що носив.
В ательє була послуга ’Перелицювання пальто’. Вам таке і не снилося, і слава Богу.
ЯниЯ• 12 ноября в 17:27
Ответ дляЗрадорозганячка
Бо фото підписано - вайб 2000- х
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
Кофта на женщине как раз где-то конец 90х-начало 2000х
Просто у мамы похожая была, помню когда они появились в продаже)
Пульт от линолеума• 12 ноября в 17:37
Ответ дляВільний митець
К чему это лепить. Вы русня?
Русня це ви, фільми дивіться, і не встрявайте в розмови))) Я відповіла на пост дівчини, про фільм Дзвінок..А дівчину з кінофільму Дзвінок звали Самара. Не позорьтеся, а гугліть хоч, як хочеться розумнічати тут.
Квітка папороті• 12 ноября в 17:40
Ответ дляВільний митець
Давайте фото. А то пахне пистежем
Выйдите, не будет пахнуть
Квітка папороті• 12 ноября в 17:42
Ответ дляМісячне Сяйво
Нее, тут старых больше
Та ладно, только пара человек тут понимает, что на фото никак не 90е.
Квітка папороті• 12 ноября в 17:45
Ответ дляPrervana
Райцентр начала 2000х годов.
Если такое где-то и сохранять лось до 2000го, то явно не в райцентре, а в убитейшем селе
Квітка папороті• 12 ноября в 18:07
Ответ дляPrervana
Вы из какого райцентра пишете? Где в 2000х такого не было?
Пишу с США, до марта 2022го жила в Мариуполе