Зрадорозганячка• 12 ноября в 16:11
Як думаєте якій це рік на фото?
Новий рік у садочку
Як думаєте якого року фото?
Борисфенка• 12 ноября в 16:35
Ответ дляСтефанія
А по этой ёлке какой год?
1990-2000-ні роки, вже понавозили китайську і польську пластмасу, бантики тощо.
Спішу - перекидаюсь• 12 ноября в 16:36
Ответ дляСтефанія
А по этой ёлке какой год?
Это ближе к современности, проперженная наволочка, такая постель была уже после 2000х и ей сто лет. Просто все старое без ремонта. Видно местами новые игрушки на елке
Борисфенка• 12 ноября в 16:37
Ответ дляГубной рояль
А фото були кольорові? Або чорно-білі, або коричневі
Були!!!! То в 1960-х були чорно-білі, а в 70-х якраз відкрилися фотоательє з кольоровими фото і плюшевою порт´єрою для фону, то був шик.
За ялинкою така сама висить, плюшева. Фотозона 70-х.
культУра• 12 ноября в 16:38
Ответ дляКвітка папороті
Тут все только родились а 90х. Откуда им знать, что было раньше, причино-следственных связей нет же в голове
Нет тут все 1970-80х годов рождения в основном
культУра• 12 ноября в 16:40
Ответ дляБорисфенка
В 90-х вже з´явилися інші прикраси, їх би також почепили вперемішку. Але є тільки старезний дощик, і скляні кульки та сосульки.
І зачіски. І штори, і ще купа дрібниць.
Рік 1970-75й.
І зачіски. І штори, і ще купа дрібниць.
Рік 1970-75й.
Точно нет, вы на 20 лет ошиблись
Борисфенка• 12 ноября в 16:41
Ответ длякультУра
Точно нет, вы на 20 лет ошиблись
Такі убогі ялинки були тільки у глибокому совку, не сперечайтеся.
У 90-х прикраси були інші, особливо дощик.
Бриджит_Фрикандо• 12 ноября в 16:42
Ответ дляЗрадорозганячка
Бо фото підписано - вайб 2000- х
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
Цілком може бути 2000.
Тоді ще були такі ялинки.
Я з 1986 і точно пам´ятаю, що такі от сині гольфи могли з´явитися вже наприкинці 90их, не раніше.
В 1991 в мене ще були не такі класичні кольорові фото, а наче розфарбовані кольорові. І у випускному в 3му класі (це 1996 рік) в мене ще був випускний альбом з чорно-білими фото, а титульні фото розфарбовані з чорно-білих, на зразок художніх портретів. Ще пам´ятаю як однокласникам з карими очима на фото блакитні очі намалювали.
Перші кольорові фото з однокласниками в мене в 1998 з´явилися. Не кажу, що раніше їх не було, але саме для шкільних фото ще не настільки поширені.
А вже в 1999-2001 фотоапарати і друк фото були популярними.
Тоді ще були такі ялинки.
культУра• 12 ноября в 16:43
Ответ дляБорисфенка
Точно такие же елки были и в 80х и в 90х и даже в 2015ом в садике у моих детей.
Именно такая елка с такими же игрушками и такого вида была у нас дома с 1984го по 2002ой
Борисфенка• 12 ноября в 16:43
Ответ длякультУра
Та не повірю про 2015й.
Вільний митець• 12 ноября в 16:44
Ответ дляЗрадорозганячка
Бо фото підписано - вайб 2000- х
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
Может и начало 2000х. Тогда так и одеваюсь еще. Точно не 80ые.
Вільний митець• 12 ноября в 16:44
Ответ дляПульт от линолеума
Самара це, по-любому.
К чему это лепить. Вы русня?
культУра• 12 ноября в 16:45
Ответ дляБорисфенка
Та не повірю про 2015й.
А зря. Что есть в садике тем и наряжают. У нас никто не покупает игрушки на елку — родители детей приносят свои старые ненужные
Вільний митець• 12 ноября в 16:45
Ответ дляКвітка папороті
Моя мама такие в 70х вязала, мохеровые колючие
Давайте фото. А то пахне пистежем
Борисфенка• 12 ноября в 16:46
Ответ длякультУра
А ви ж ради цікавості візьміть і перегляньте новорічні фото дитини - потім розповісте, які кульки і які дощики там побачили.
Вільний митець• 12 ноября в 16:47
Ответ дляБорисфенка
70-і роки, дощик до одягу пришивали і кофти з мохеру носили.
А где на фото кто-то в манере?
Борисфенка• 12 ноября в 16:48
Ответ дляВільний митець
Давайте фото. А то пахне пистежем
Здуріти можна! Немовлята не вірять, що в 70-х були мохерові кофти?
Ще газові косинки були.
Борисфенка• 12 ноября в 16:48
Ответ дляВільний митець
А где на фото кто-то в манере?
Всі жінки в мохері, хіба не бачите? Святковий одяг.
_Злата Ibra_• 12 ноября в 16:58
Ответ дляГомосноб
Мені здається не раніше.
90 але ближче до 2000
Да, скорее всего 96 97
Зрадорозганячка
• 12 ноября в 16:59
Ответ дляБорисфенка
Ось, саме ялинка мені здається десь з 80-х, бо у 2000 були вже або штучні або збірні, таких не було вже в садках
Місячне Сяйво• 12 ноября в 17:01
Ответ дляКвітка папороті
Нее, тут старых больше
Борисфенка• 12 ноября в 17:02
Ответ дляЗрадорозганячка
Та насправді хтозна, де саме зроблена ця фотка, все могло бути. Шалені 90-і, які там іграшки в дитсадки.
На привозе• 12 ноября в 17:03
Ответ дляБорисфенка
Це точно кінець 90х. Такі кофти як на бабі були на оптовому в 2001році .Я їх добре пам´ятаю.
Борисфенка• 12 ноября в 17:04
Ответ дляНа привозе
Такі кофти в´язали вручну і дуже ними пишалися. А потім в 90-х вже навезли машинної в´язки.
Всім шампаньського• 12 ноября в 17:05
Фото може бути і з 2000-х, відсутність голубих тіней і бузкової помади саме свідчить про 2000-ні, а одяг кінець 90-х, іграшки на ялинці з 80-х, а костюм на дівчинці з 70-х
Бесбардак• 12 ноября в 17:06
Ответ дляЗрадорозганячка
Бо фото підписано - вайб 2000- х
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
А мені то взагалі якісь 80- ті роки
Таки ялинки у 2000 не були вже
Схоже на 2000 на периферії.
Досить схожий піджак і стиль був у мого вчителя з історії:), і багато хто носив отакі ’теплі’ светри, як пані у голубому.