Мамзелькіна• 12 ноября 2024
У кого есть профессиональные заболевания- какие именно?
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Артрит, плечово-лопаточний периартроз, зір дуже погіршився... ще розацеа від постійного контакту з маскою, випарами різних дезрозчинів, препаратів...
Мая твая не панимать• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
ви стоматолог?
Мая твая не панимать• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так
а скільки вам років, якщо не секрет?
Можу брикнути• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Стоматолог
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
а скільки вам років, якщо не секрет?
Мая твая не панимать• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
ого. молода ще жінка для таких болячок.
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
ого. молода ще жінка для таких болячок.
Ну, не всім так ’щастить’)
Мая твая не панимать• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Ну, не всім так ’щастить’)
ви незручно сидите? слабка установка? чому стільки всього? зір то таке, індивідуальне.
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Ніби зручно. Пози міняю. Канали в основному руками, без ендомотору. Довго, важко. Та й, думаю, схильність індивідуальна
Мая твая не панимать• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
боже, а чому без ендомотора? це поліклініка?
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Так. Плюс 2-3 дні приватна по 4 години. Там хоч ендомотор є.
Мая твая не панимать• 12 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
я дитячий і то без ендомотора не уявляю роботу, а на дорослому прийомі тим більше. не варіант купити за свої гроші хоч самий простий? ніякі руки не витримають таке навантаження.
Пез Году Неделя• 12 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Економічно не вигідно, як виявилось. Вже рахували. І артрит вже є, нікуди не дінеться. Навіть коли цілий день без каналів, лише пломби чи чистки, пальці, кисть все одно болять(((
Пьяная вишня• 13 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
А плечелопаточный периартроз как проявился? И как болит? Вдох глубокий когда делаете? Или как?
Пьяная вишня• 13 ноября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
И скажите, к какому врачу нужно показаться?
Пез Году Неделя• 13 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Біль в плечі, точніше в м´язах від ліктя до плечового суглобу, наче вени хтось витягує, ковиряє в м´язах, з прострілами, обмеженість в суглобі. Я вночі не могла спати. Спала по 20-30 хвилин і треба було руку якось інакше вкладати. Почало віддавати і в шию. Тягнула довго з візитом до лікаря. Рятували тільки уколи діпроспану, 3 шт через тиждень. Зараз тільки починає натяк на біль з´являтись, одразу до хірурга на укол, не тягну. Часом і півдози вистачає.
Пез Году Неделя• 13 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
До хірурга-травматолога, ортопеда-травматолога.