Мамаша в бигудях• 14 ноября 2024

Дитина перестала говорити

Донечці рік. Перестала відповідати як кажуть тварини. З того що постійно в неї проривається км км. І може сказати ні. Це шо відкат в розвитку, чи реакція на стрес?
автор Мамаша в бигудях • 15 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
А не задолбали ли вы ребенка по 100 раз в день вопросами о животных? Очень часто дети именно так и делают с родителями, которые уже просто надоели своим ’развиванием’
Так, сьогодні раз відповіла як каже собака, на цьому відстань) трохи заспокоїла

Сегодня сержусь• 10 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
У моей старшей в год был десяток базовых слов и масса звукоподражаний. Через пару дней всё пропало, даже практически полностью смех. Она улыбалась, активно развивалась, взаимодействовала - и всё это молча. Врач ’многие в год этого ничего не имеют, не беспокойтесь’. В 1,5 всё пропавшее за пару дней вернулось и пошёл набор запаса. К 1,6 было + 30 слов, к 1,7 - +100, дальше я считать перестала этот снежный ком.
Что это было - я так и не поняла.
П.С. Ребенок не привит.
Скажіть будь ласка, до спеціалістів не звертались ? якщо так - Можливо якось пояснювали вам причину такого розладу ?
Ms. Скромность• 10 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Слух был в норме, педиатр не предлагал ничего проверять и был абсолютно спокоен.
Хома з пастою• 22 декабря 2024
Авторко, окрім іншого, перевірте дитині слух. Може там проблеми. Ну і, звичайно, стрес не проходить безслідно. Обмежуйте його вплив на дитину. Тату дайте пораду не репетувати, як хоче, щоб виросла здорова дитина.
Все будет, но потом• 28 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
І я не прививаю. Після перших в три місяці вона так плакала, що я пожалкувла сто раз що зробила. Заріклась що ніколи не дам згоди робити їй боляче, ще й за це відповідальність береш. А взагалі після ковіду якось стороння до щеплення як бьи мене не вмовляли. І імунітет страждати почав.
Так в 3 мечяца была вакцинация, правильно поняла написанное?
Бабулька• 28 декабря 2024
Ответ дляНетутешня
В год некоторые разговаривают, представьте себе, и не только звуками животных
По-моему в 1,5 девочки говорят , а не в год
sim_sims• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Співчуваю🥹 я чому запитала, бо бачу як приводять діток до спеціаліста після вакцинації. В одній родині перестали розмовлять зразу двоє діток, діагноз аутизм🥲
https://www.ukr.net/news/details/science/107691566...
Аутизм , причина - генетика
Аристократка-тунеядка• 18 января 2025
Треба покращіти атмосферу вдома.Не вимагайте від дитини вам щось казати.Натомість, самі з нею співайте, танцюйте,грайте, гуляйте, розмовляйте, читайте казки і вірші.Думаю, скоро все зміниться на краще.
автор Мамаша в бигудях • 18 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ми переїхали від чоловіка. Атмосфера дійсно стала краще, дітей купа тіткиних, розмовляє краще ніж дома в свої 1.4

Викачую яйцями• 21 января 2025
Після акдс дитина теж перестала говорити все що вміла, перестала посміхатися, стала істеричніша(((
автор Мамаша в бигудях • 22 января 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Впливає на психіку