12 галюцинаций• 14 ноября 2024

А должна ли я отдавать свое жильё ребёнку?

У меня две квартиры, тянулась из кожи, пахала, никто ни копейки не дал, заработала. Не хочется в старости вешать себя на шею ребёнку.
Разговаривали с коллегами на работе о подростках и всплыла такая фраза в мой адрес - «ты думаешь вечно будешь сдавать вторую квартиру? Ребёнок ещё немного подрастет и захочет жить отдельно, вот и будет там жить.»
Вот я и задумалась, ведь мне родители не дали ничего, не помогли ничем, получила образование сама высшее, на бюджете, получала стипендию, ни копейки денег мне не давали, с 19 живу не с ними и давно не в одном городе даже. Да, я б хотела поддержки, но есть как есть. Моя идея была, чтоб иметь дополнительный доход на отпуски и более свободную жизнь, на старость, а не отдавать ребёнку жилье, с которого я получаю хоть и небольшую, но копеечку. Я не права? Я обязана отдать и снова пахать днём и ночью или как?
Вилами по воде• 14 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...

Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляВилами по воде
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 14 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Моя дочь в колледже. Бедные там не учатся, это не комьюнити колледж. Подрабатывают абсолютно все ее знакомые и друзья. Возможно не 100 процентов студентов работает, но абсолютное большинство. После второго курса находят подработку уже по специальности. На последнем курсе уже получают оферы на постоянную работу.
В коледжі, не в школі. Коледж це мінімум після 11 класу. Якщо трансферна програма. Ніхто з нормальних сімей не працює з 14-15 років, як тут пишуть.
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляВилами по воде
Удалено администрацией...
После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Амелі на мілені• 14 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...

После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Для этого детям даётся образование. А нахаб держать на шее...могут только глупые и рассчитывающие на стакан
Щоб отримати нормальну освіту треба так нехіло вкластись в дитину ще в школі.
І не треба розказувати, що інститут десь в задрищенські, який ще 10 років тому був технікумом це гарна освіта.
Я не перший день на порадниці. Чудово пам’ятаю щорічні теми накшталт «дитина здала зно на 130б куди поступити на бюджет»
После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Вилами по воде• 14 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Удалено администрацией...
И только у нас почему-то такой здравый подход называют эгоистичным и осуждают. Хотя заранее позаботиться о себе в годы, когда уже не сможешь работать, по-моему, самое здравое, что можно для себя сделать.
Амелі на мілені• 14 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да, надо.

Вот я вложилась. Оказывается я должна еще квартиру отдать, ибо я недомать по мнению пересичных тут гуринь.
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
О чем вы вообще? Мои дети в Европе учатся, европейское образование получат.
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 14 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Да, надо.

Я в принципі не розумію цей варіант- купівля квартири під здачу для прибутку. Поки та квартира почне приносити прибуток, то і дитина буде на пенсії. Крім того, квартири потребують постійного вкладання грошей. Така собі ідея на старість. Треба робити ремонт, а в тебе 5 тис пенсія і всьо.
А щодо житла дітям. В моєму оточенні у всіх діти мають власне житло.
Варіант - отримаєш все після смерті, ніхто не розглядає.

После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
После 18• 14 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Червона ікорка• 14 ноября 2024
Не знаю чи таке тут писали, но я дитина з бідної сім´ї, яка все заробила сама. І дуже вдячна Богу за цей досвід. У мене був стимул отримати освіту, потім побудувати кар´єру, щоб купити все що мені потрібно.
В результаті за 20 років є і квартира, і машина і дача побудована з 0.
Єдине чого мені дійсно не хватало стабільності.
Якби у моїх батьків була квартира, я б була їм вдячна, якби вони мені її здавали. Щоб не переживати за те що потрібно з´їжджати через місяць коли у хозяєвів плани продавати, жити тут чи знайшли орендарів подорожче.
Тому моя думка, в випадку автора, здати дитині квартиру в оренду за суму середню або трошки нижчу ринка (так сказати як для своїх). І тоді дитина буде розуміти, що їй потрібно не сидіти на попі рівно, а працювати, щоб оплатити оренду і в майбутньому купити своє житло.
Наявність всього готового розслабляє і не дає стимулу розвиватися і напрягатися.
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября 2024
Удалено администрацией...
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 ноября 2024
Удалено администрацией...
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Не все. А кто хорошо учился. И да, языку учишься быстро в языковой среде. А если ещё и этнически не украинец, с правом на гражданство, недвигой европейской , то все карты в руках.
Мама Никитки-2• 14 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Чи буде сидіти дитина на опі рівно чи буде щось прагнути видно вже зі школи. Ми подарували донці квартиру на 20 років. Перед війною вони з чоловіком купили собі спільне житло. ( її квартира залишилась) на сьогодні потроху збирають гроші на житло для онучки.
Я б такое не носила, но продаю• 14 ноября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ну мол мне тяжело, а ты вот тут наслаждаешься жизнью. А вот другие родители и тд
А що ви дали дитині? Допомогли розвинути таланти? Освіту? Чи за зароблянням грошей часу не було?
Я не планую давати, але я про це говорю з її 9-10 років. Готую, що їй треба буде самій будувати життя. А для того треба знайти свій шлях. Жартую часто, що ще 4 роки і я вільна :))) Хочу влаштувати її на роботу з 14 р влітку, якщо знайду де. Правда, возити доведеться. Подивлюсь як вийде.
Але садити нашию собі до поки вийде заміж не планую. А багато хто так і садять, навіть хлопців. Для мене це триндець.
Мама Никитки-2• 14 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Да Да…
Спробуйте себе в письменництві. В Україні кожен перший знає іноземні мови на рівні достатньому для навчання, має недвігу в Європі ( забула уточнити, недвіга чия? Мамина чи дитини? )
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да Да…
А я тут при чем к вам? Ну, нет у вас, мне то что?