Невловимий Джо• 15 ноября 2024

Давайте поговоримо про новорічні подарунки? Хто що купив/придумав/думає?

Власне, розкажіть що плануєте дарувати. Що купили або що шукаєте.
Дитині, чоловіку, бабці, свекрусі, подрузі...

Я не купую подарунків нікому окрім дитини. І то дарую не на всі свята, а лише на Новий Рік. Але з радістю почитаю Ваші відповіді - це відволікає від напруги поточних днів
Juliana R• 15 ноября 2024
Я мабуть одна чи нас всього декілька які ще не думають ні про ялинку,ні про подарунки 😐
Девальвация• 15 ноября 2024
Если будут хорошие скдки у Самсунга, обновлю технику себе, любимой)) - телефон/планшет/часы/наушники.
Но не привязываюсь к праздникам особо, сейчас мониторю цены, если будут хорошие предложения раньше - просто куплю.
Organic• 15 ноября 2024
Дамы, может у кого-то мужчины заказывали, или вы уже покупали и разбираетесь. Говорил, что хочет набор инструментов, так понимаю, что для машины. Показывал фотку, там чемоданчик и в нем инструменты, как понять, какой хороший, и вообще, какой надо. Бюджет до 3к. Может кто-то понимает в этом
Анонимус Я• 15 ноября 2024
Не купую нікому і нічого,окрім дитини. зараз грошей катма,тому економлю. Нехай чоловіки дарують. Можу кавалеру щось символічне купити на НР.(до 400-500 грн максимум). якийсь новорічний смаколик
Аленький носочек• 15 ноября 2024
Ще у вересні купила подарунки для себе і для дитини Lego
Love_Love_Love_• 15 ноября 2024
Мамі вже купила багато косметики, угги, набір шапку і шарф, діти поїдуть і виберуть, чоловік як завжди сказав що в нього все є, подрузі купила худді Макс Мара, якраз на Миколая ми зустрінемось в Нью Йорку щоб побачити цю всю красу.
Крем для арбуза• 15 ноября 2024
Ответ дляOrganic
Странно, что он не может купить это сам и что перекладывает ответственность по выбору на вас. Носков ему будет достаточно, вот серьезно
Love_Love_Love_• 15 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Бувають такі стосунки коли люди хочуть робити приємно одне одному
Крем для арбуза• 15 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Выше стосунки когда 👸🏼 это мужик😄
Дарина-Aha• 15 ноября 2024
Я сыну(14 лет) заказала пижаму кигуруми в виде акулы (хотел кигуруми) и планирую заказать наушники для телефона ( у него нет), ну и соберу сама сладкий набор из любимых сладостей, покупные наборы не беру уже 2 года, т.к. не все конфеты любит от туда и жалко, что потом просто валяются конфеты...
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ для Juliana R
я думаю напевно щоб штучно собі настрій спробувати піднятти
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 ноября 2024
Ответ дляOrganic
В Дніпро-М посмотрите, там хороший выбор
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
я зараз коштовні подарунки не купую
хоча телефон дитині треба було б новий... подивимось
Мелочунь• 15 ноября 2024
Донці путівку в табір на зимову зміну + річна підписка на спотіфай, айклауд та телеграм.
Похреснику 7 років - новорічне Лего.
Похресниці 4 роки - крила метелика з підсвіткою та адвент від снейл Боб.
Похреснику 8 років - солодощі та гроші.
Племіннику 12 років подарункову картку в плейстейшен стор.
Племінникам 5 років (двійнята) бластери для домашнього лазертагу.
Батькам просто усілякі смаколики до столу, подарунки дорослим не даруємо, тільки дітям. Тут і для дітей треба нирку продати щоб привітати усіх :)
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляАнонимус Я
і я лише дитині
більш того - наполягаю щоб більше ніхто в сім*ї нічого нікому не купував і не дарував
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
клас)))) що собі купили? щось велике?)))
Love_Love_Love_• 15 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Выше стосунки когда 👸🏼 это мужик😄
Це ваше бачення і воно досить примітивне.
Наприклад, я хочу дарувати коасиві достойні подарунки своїм близьким і отримувати теж
Пригаю-цибаю• 15 ноября 2024
Зняла будинок у Карпатах на свята, повезу всіх, і дітей, і батьків, і бабусь, і папугу, хочу зимової казки, камін, дрова потріскують, родина за столом, а за вікном тиша, гори і сніг.
Ну а там кому лижі, кому санки, кому чай на балконі)
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
клас... новорічний Нью-Йорк певно крутий!
А що діти ввибирають? в іграшкових магазинах?
Love_Love_Love_• 15 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ой не питайте, там 47 бажань за 20 хвилин
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляДарина-Aha
ооо, кігурумі - то тема!
а можете порадити де купували?
Ми живемо в хаті, опалення пічне, то така піжамка буде дуже в тему

п.с. а як в туалет йти - то всьому роздіватися чи там ’відкривається’ для попи?
Девальвация• 15 ноября 2024
А, да) маме планирую термо чашку купить такую же, как у меня (она на рынке торгует, горячий час зимой будет очень к месту), витамины ей уже купила на айхербе, брату тоже добавки спортивные по выгодной цене, уже подарила. Думаю еще про перчатки с подогревом (тоже и себе и маме). Больше никому подарков не покупаю.
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляМелочунь
Похреснику 7 років - новорічне Лего.
Похреснику 8 років - солодощі та гроші.
ой, ви вже на 100% підготовлені! клас!
племінникам-близнюкакм особисто заздрю))))))))

якщо серйозно - я в цьому році відмовилась від вітань ВСІХ інших дітей окрім своєї дитини. Племінники, похресники, діти друзій - хай вибачають, у них є власні батьки
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
кайф.... так по-сімейному!!!!!!!!! хай відпочинок буду максимально кайфовим!
Мандолина Бу• 15 ноября 2024
Сину - навушники JBL, чоловіку - вишиванка, доньці на дн - парфуми Gucci. І накупила адвент-календарів Lindt.
Поки що все, ще у пошуку )
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
аби були б гроші))))
Колгоспниця• 15 ноября 2024
Доньці підлітку вчора замовила піжаму Вікторія сікрет, вона хотіла. Ще докуплю льсьйон до якогось із її містів. Напевне буде ще щось. Чоловіку може навушники, але ще не точно. Собі мабуть хочу парфум GIVENCHY Irresistible. Ще сумку хочу, але не знаю, яку
Дарина-Aha• 15 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
ооо, кігурумі - то тема!
а можете порадити де купували?

На Розетке кигуруми взяла, цена адекватные и выбор был и на мальчиков и на девочек, но я на прошлой неделе заказывала
автор Невловимий Джо • 15 ноября 2024
Ответ дляДарина-Aha
напишу Вам в особисті - прпошу посилання
Дарина-Aha• 15 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
ооо, кігурумі - то тема!
а можете порадити де купували?

Открывается для девочек))) Но лучше спрашивать у продавца)