Думаю розпочати курс Ендосфери, але знайома спробувала інший вид масажу LPG, по відгукам в інтернеті не розумію що краще, дівчата, може ви занєете?
Stepa_nida• 15 ноября 2024
Вони по суті мають одну мету - це лімфодренаж.
LPG більш безпечна в плані того, що є механічний захист (костюм). Ендосфера класна, якщо її виконує гарний спеціаліст (в мене був різний досвід і навіть травма від апарату в руках недосвідченого масажиста).