Луноходик_Ик• 15 ноября 2024
А коли було більше можливостей заробити гроші?
В кінці 90-х, коли вже потроху стало легше після дикої інфляції, або в 2010-2020х (до війни, воєнний період не беремо)?
Тому що я в купі тем читаю, як 28-35-річні заробляють на машини і квартири.
І я пам´ятаю себе наприкінці тих довбаних 90х. Де робота, на якій платять гроші, була вже за щастя. Будь-яка. А окрім роботи в мене був маленький бізнес, який 20 років, ще з 3го курсу давав масло на хліб. І працювала я на неповний час вже з інституту.
Але машину б/у ми в сім´ю змогли купити після моїх 40 років ))) Маленьку квартиру за свої гроші я б змогла купити десь в 45 років. А квартира, в якій ми жили, дісталася від батьків чоловіка.
Це взагалі доволі середньостатистична сім´я. Так, нам не довелося їздити на заробітки, але і не було такого, щоб не працювали.
60 метрів сметани• 15 ноября 2024
Думаю, в начале 10-х.
Тогда начали появляться международные компании с хорошими ЗП
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2024
Одинаково. Первую квартиру купили в 2000х. Сейчас покупки намного дороже
Луноходик_Ик
• 15 ноября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Працювали в Києві? Чи бізнес свій?
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Судя по своему мужу, те кто умеют это делать делают это всегда. В любое время… это надо хватку, талант и ум иметь одновременно
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Працювали в Києві? Чи бізнес свій?
Работа +подработки. Нет, не Киев
Королева спама• 15 ноября 2024
Автор, не знаю як відповісти на ваше питання.
Мені 44 і я лише недавно почала заробляти більш-менш пристойну зп в бюджеті (близько 50 тис/міс). Ну як пристойну... по міркам порадниці я все ще ніщеброд.
Квартира батьківська. Машини не маю.
Ремонт багато років не робила.
Відчуваю, що навіть з такою зп ще не скоро вичухаюся ((
Мені завжди важко було.
Якось так.
Квартира батьківська. Машини не маю.
Ремонт багато років не робила.
Мені завжди важко було.
Якось так.
Луноходик_Ик
• 15 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так, підприємницька хватка або є, або ні.
Я тут Живу• 15 ноября 2024
Ми житло придбали в 2020, мені було 27. На той момент могли відкласти +- 800 долл/міс живучи в орендованому житі. Заробляли тоді близько 1000 долл обидва, не скажу щоб це були космічні зп на той момент, абсолютно середні.
Точная копия плова• 15 ноября 2024
Всегда было удачное время. Даже сейчас некоторые хорошо поднялись. Но эти сферы не для всех.
Танцепесенная• 15 ноября 2024
Я запитала у мами, вона сказала - на початку 2000 і до 2014 року було найкраще і по доходам, і по цінам. Ну за виключенням 2008-2009, тоді нас світова криза торкнулася
Оно само купилось• 15 ноября 2024
Всі великі гроші робляться в смутні часи.В кого є доступ.Ви ж бачите зараз масштаби корупції в Україні ?
Луноходик_Ик
• 15 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
Квартира батьківська. Машини не маю.
Ремонт багато років не робила.
Мені завжди важко було.
Якось так.
Квартира батьківська. Машини не маю.
Ремонт багато років не робила.
Мені завжди важко було.
Якось так.
Це все ж таки пристойна зарплата для України. Хоча дуже залежить від того, скільки людей на неї живуть або розраховують на допомогу.
Луноходик_Ик
• 15 ноября 2024
Ответ дляОно само купилось
Ну все ж таки хочеться розглядати не корупційні або сірі схеми. Ясно, що такі є в будь-які часи.
Сільський ансамбль• 15 ноября 2024
Лучше всего 2005-2015. Доходы были выше, а жизнь дешевле гораздо.
Королева спама• 15 ноября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Ми до 2019 жили чудово. Дякуємо виборцям Зе за все
Аби та каби.
Я теж ридала, коли ото вибрали-здобули.
Але нарід обрав те, що обрав
Я не прихильниця По якщо що.
Я теж ридала, коли ото вибрали-здобули.
Але нарід обрав те, що обрав
Я не прихильниця По якщо що.
Ворую вкусняшки• 15 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
Аби та каби.
Я теж ридала, коли ото вибрали-здобули.
Але нарід обрав те, що обрав
Я не прихильниця По якщо що.
Я теж ридала, коли ото вибрали-здобули.
Але нарід обрав те, що обрав
Я не прихильниця По якщо що.
Але ж був вибір між По з вищою дипломатичною освітою з досвідом і клоуном, який заробив бабло розважаючи російських олігархів
Дякую_аж_підскакую• 15 ноября 2024
Важко об´єктивно сказати, я в 90ті ще дитиною/підлітком була.
Але з моїх спостережень, приблизно з 2010 таки з´явилося більше можливостей заробити гроші не відкриваючи бізнес (бо не всім це дано) і не виїжджаючи на заробітки.
От саме з 2010их був період, коли в Україні можна було заробити не меньше і жити навіть краще, ніж ті , хто в 90их-початку 2000их виїхали за кордон на заробітки.
Я так і не заробила на власне житло, але батькам будинок допомагала будувати.
Мені 38, то умовно покоління на 10 років старших приблизно в 20річномк віці виїджали на заробітки, а вже покоління на 10 років молодших (це якраз 28) значно частіше купляють/знімають житло в новобудовах, купляють авто і цілком не залежні від батьків.
Серед моїх однолітків відносно багато тих, хто свого чоловіка/дружину привів в будинок/квартиру батьків.
Королева спама• 15 ноября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
То вже у 2-му турі такий вибір був
кураГАЛЯ• 15 ноября 2024
Я найкраще жила в 2010-2014, мала депозит під 24% степендію велику, і ціни були адекватні.
І зараз, банки дають 10% чистими, уроди!!!
Манка Я• 15 ноября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ставки тоді великі, коли велика інфляція, не дивно якщо це період був скачка долара з 8грн до 24грн. СтИпендія - коли це вона великою була?)