Тану на сонці• 15 ноября 2024
Посилка з України в США, що не можна?
Дівчата,хто знає,не знайшла інформації що саме не приймає укрпошта до перевезення? Деякі ліки ж можна пересилати? Чи в мене не вірна інформація? І цікавить ще чи можна парфуми б/у пересилати,бо Новою поштою не можна. А також кава цікавить. Читала,що насіння не можна,а саме за каву не знайшла. Якщо це мелена ,не зерно, то не буде проблем?
Тану на сонці
• 17 ноября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Жрачку не можна
Тобто мелену каву не можна пересилати? Перечитала на сайті,не знайшла цей пункт,тільки про каву в зернах є пункт.