Бабулька• Изменено 15 ноября 2024

Із Закарпаття за час повномасштабної війни емігрували 300 тис місцевих

Із Закарпаття за час повномасштабної війни емігрували 300 тисяч місцевих жителів, — глава ОВА Білецький

В цій області України немає навіть комендантської години.

Як думаєте, чому так сталося?
Нульовий сантиметр• 15 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Удалено администрацией...
Не зацілована• 15 ноября 2024
Ответ дляГрабля
До речі так і нічого їм не жме із військових гроші брати ,але ж тут цей факт будуть заперечувати із всіх сил)))))
Ну вам же не жмет с ВПО деньги брать за свои квартирки на ЗУ. Вот переселенцы и зарабатывают, пока могут, чтобы ваши квартиры оплачивать.
Kidstaff Bot• 15 ноября 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Khmelnichanka• 15 ноября 2024
Бездарний вкид
vasilisa-l• 15 ноября 2024
Ответ дляНеновая почта
ой, я не можу)) Це в Вінницькій області Западенські села? А в Черкащині, Кіровоградщині теж?
Їм там з якоїсь костромсткої області, вся Україна - западенсько-бандерівська)
Olvia1987• 15 ноября 2024
Ответ дляНеновая почта
а Ви звідки будете?
Мабуть,з міста героя Ужгорода
E-n-t-o-n-i• 15 ноября 2024
Так а в чем проблема.
По все территории Украины объявлено военное положение.
Европа и другие страны не сортирует по областям. Принимает любого гражданина с паспортом Украины под временную защиту.
Люди быстренько сообразили и поехали.
Они ничего не нарушили.
Ничего никому не должны.
Им дают, они берут
BLUE_SKY• 15 ноября 2024
Ответ дляГрабля
я не розумію вас
свої оселі треба безкоштовно комусь віддавати чи що?
Coffee is Love• 15 ноября 2024
Що, автор, не вдалося стравити народ?
Olvia1987• 15 ноября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Що, автор, не вдалося стравити народ?
Це ви главі Закарпатської ОВА Білецькому питання задали?
Ирина-bbd0• 15 ноября 2024
Ответ дляГрабля
Ви б за скільки свою здали?
Та задаром же конечно)))
Правда полно тем ’сколько взять залоговых.бо испортят все пьянками .детьми и котами’)))
В посте ж основной посыл в 5677раз запад Украины обосрать и посеять ворожнечу
Coffee is Love• 15 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А це він тему створив про те які закарпатці погані?
Olvia1987• 15 ноября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Перечитала старпост автора. Жодного слова про те,які закарпатці погані
Ирина-bbd0• 15 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
А то ж мы не понимаем как вы умеете))))
Ирина-bbd0• 15 ноября 2024
Кстати автор появится для обсуждения?))))
Incol• 15 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
А зі СУ багато хто досі здає свої оселі військовим
І воду їм продає
Західна віддала багато свої синів, тому тут так собі мірятися, а людішки були і є кругом і на сході ждуни і на заході меркантильні заробітчани. Але такі є кругом, головне щоб в цілому їх було менше, ніж нормальних людей.
Incol• 15 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
В нас на курсах була жіночка, яка приіхала з дитиною з захудалого западенського села з Вінницької обл, де немає ані тривог, ні ракет. І слава Богу! До неі чоловік приізджав постійно. Та казала, що по роботі) Але яка робота, то був секрет. Додому вона не хотіла, бо там ні роботи, і селище в якомусь лісі.
Оті села в лісах Волині, де будинки дерев´яні і таке враження, нібити на машині часу попав в минуле, де люди живуть на зборі ягід та грибів, там або ліс або бурштин, роботи немає зовсім, тому й скористалися нагодою.
Тернопільщина завжди теж працювала апо закордонах від Італіїї, Португаліїї до Канади, бо заводи роздеребанили після розвалу а з новим не дуже, роботи відповідно нема.
У свекрухи однокласниця має віллу в Іспаніїї, а щоліта їздить лікуватися в Медобори, отакі дивні вони українці по світу.
VivaForever• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Ну и к чему этот говновброс?
Они всю жизнь гоняли туда сюда и делали деньги. Зарабатывают, как могут. Может им подвернулся шанс, они им воспользовались.
А вы знаете сколько мужчин выехали через Крым в Европу, пока Херсон был в оккупации??? Машины были с номерами со всей Украины.
стрелки переводите, тоже сдали хату в Закарпатской области?
lisulya• 15 ноября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Щоб Ви знали, Вінниця- це центральна Україна
Yuliya-23• 15 ноября 2024
Ответ дляlisulya
де Вінниця а де центр, Вінниця ближче до заходу
Popeye the Sailor• 15 ноября 2024
Ответ дляГрабля
А зі східної частини скільки емігрувало?
Вы хотите с ними поменяться жизненными историями ? Ох, уж эти фортеци западные …
lisulya• 15 ноября 2024
Ответ дляYuliya-23
Я б Вам відповіла в риму. Ну Совєтчиці, в школі взагалі не вчились. Принаймні в українській
Yuliya-23• 15 ноября 2024
Ответ дляlisulya
ну то може Ви й не вчилися. А от що відповідає гугл,Ві́нниця — місто в західно-центральній частини України, на берегах Південного Бугу, адміністративний центр Вінницької області, Вінницького району та Вінницької міської громади, значний історичний осередок східного Поділля, центр Вінницької агломерації.
lisulya• 15 ноября 2024
Ответ дляYuliya-23
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 15 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
ми 24.02.22 приїхали на ЗУ, 25.02.2022 багато з місцевих зібрали речі й поїхали закордон, здавши свої оселі
25.02 вся західна стояла вздовж трас і годувала кілометрові черги людей зі схожу, які втікали за кордон! Люди створювали пункти обігріву і видачі теплої їжі та води!
Ніхто не здавав своє житло , бо люди тисячі доларів вклали с нього не для того, щоб за копійки здати і його б знищили. Здавали і здають лише житло, яке куплялось і готувалось саме для оренди.
Хватить брехати.
Yuliya-23• 15 ноября 2024
а от що вікіпедія пише.Центра́льна Украї́на — культурно-історичний регіон України, до складу якого входять Дніпропетровська (частково), Кіровоградська, Полтавська, Черкаська області. І про Вінницю тут ні слова
Yuliya-23• 15 ноября 2024
Ответ дляlisulya
Удалено администрацией...
слідкуйте за словами.. А то Видно шо одна Ви тут розумна
Popeye the Sailor• 15 ноября 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Так а в чем проблема.
Люди быстренько сообразили и поехали.
Они ничего не нарушили.
Ничего никому не должны.
Им дают, они берут
И очень зря, что ,, не сортирует,,
Елена 1• 15 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
фантазія у вас
Может у вас ?
Если вы не знаете или не хотите знать этого -не значит что такого нет
Yuliya-23• 15 ноября 2024
Ответ дляlisulya
Удалено администрацией...
геграфічний центр ну ніяк не може нікуди переміститись.Впродовж шести років – з 1989 до 2005 – географічним центром України вважали селище Добровеличківка Кіровоградської області. З 2005-го його перенесли у село Мар´янівка Черкаської області.