Спішу - перекидаюсь• 15 ноября 2024

Посоветуете пуховик девочке известных ТМ?

Дочке 11 лет, завтра 100% надо купить. На улицу не в чем выйти. Сейчас лежит с температурой, сама поеду в ТЦ Киева. Но куда и что смотреть?
Стиль кэжл
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Не буду оригінальною, Zara)
автор Спішу - перекидаюсь • 15 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Не буду оригінальною, Zara)
Ви купляли вже? Чи фото є?
Я не впевнена що там будуть класичні якісні теплі зимові речі.. В основному все таке модне, що про закриту шию, або довжину там не дуже дбають.. думки в голос. Носимо цю марку, але до зимнього одягу я прискіплювата. Рейму 2 роки носили чорну, супер була
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Вчора своїй замовила такий. Є ще в сірому кольорі, але моя - фанат чорного.
Старшу постійно в них одягала. Теплі, якісні, можна прати в машинці…
Ответ дляОтчебучкина
Ух ти, моя теж хоче чорний, а в магазинах є такі? Нам все треба міряти..
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Дивилася Next, ціни в них досить помірні. До 2000 за зимову куртку/парку, але, якось ні до чого душа не лежала)
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не знаю. Я брала у вересні демісезон, то розмір знаю, тому замовили онлайн
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Сірий
Кринжова баба• 15 ноября 2024
краще в розетці або next (чекати треба). Lenne, Minoti, Reima
Патриоточка• 15 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Мені там в районі 5000 сподобалися
Сапай вазони• 15 ноября 2024
Я такой щупала. Хорошо набит. Есть ещё в чёрном цвете. Это Зара.
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Це зима чи демісезон?
Ответ дляСапай вазони
Ага, це той що дівчина вище чорний заказала
Кринжова баба• 15 ноября 2024
https://rozetka.com.ua/ua/x-woyz-2000002510406/p44...
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ні
Сапай вазони• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не, это другой. Но реально, хорошо набит, даже на плечах нет проплешин.
Лапатусик13• 15 ноября 2024
Ну наприклад, ви можете завантажити додаток Sinsay, і разом з донькою подивитись моделі курток, і там є функція ’наявність в магазині’, і вам покаже де є в найближчому ТЦ , в розмірі який вам треба.
За інші фірми незнаю, чи ж у них така функція. Це зручно , але чи купуєте ви одяг у Sinsay...
Пампушечка• 15 ноября 2024
Бенеттон, Зара
Ответ дляОтчебучкина
Ні
А у чому різниця?
Ответ дляПампушечка
Бенеттон, Зара
Так, люблю бенеттон, носили но на холодную осень, но там тонкие на евро-зиму
Пампушечка• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У доньки були звідти теплі чудові пуховики, але кілька років не відстежую вже дівчачі моделі. В сина теж звідти довгий теплий пуховик
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А у чому різниця?
В наповнювачі. Ну, і в ціні, відповідно)
А де в Київі гарний вибір Бенеттоновських пуховиків?
В Лавіні тільки на малеч