Спішу - перекидаюсь• 15 ноября 2024
Посоветуете пуховик девочке известных ТМ?
Дочке 11 лет, завтра 100% надо купить. На улицу не в чем выйти. Сейчас лежит с температурой, сама поеду в ТЦ Киева. Но куда и что смотреть?
Стиль кэжл
Спішу - перекидаюсь
• 15 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Не буду оригінальною, Zara)
Ви купляли вже? Чи фото є?
Я не впевнена що там будуть класичні якісні теплі зимові речі.. В основному все таке модне, що про закриту шию, або довжину там не дуже дбають.. думки в голос. Носимо цю марку, але до зимнього одягу я прискіплювата. Рейму 2 роки носили чорну, супер була
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Вчора своїй замовила такий. Є ще в сірому кольорі, але моя - фанат чорного.
Старшу постійно в них одягала. Теплі, якісні, можна прати в машинці…
Спішу - перекидаюсь
• 15 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ух ти, моя теж хоче чорний, а в магазинах є такі? Нам все треба міряти..
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Дивилася Next, ціни в них досить помірні. До 2000 за зимову куртку/парку, але, якось ні до чого душа не лежала)
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не знаю. Я брала у вересні демісезон, то розмір знаю, тому замовили онлайн
Патриоточка• 15 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Мені там в районі 5000 сподобалися
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Я такой щупала. Хорошо набит. Есть ещё в чёрном цвете. Это Зара.
Це зима чи демісезон?
Спішу - перекидаюсь
• 15 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Ага, це той що дівчина вище чорний заказала
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ні
Сапай вазони• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не, это другой. Но реально, хорошо набит, даже на плечах нет проплешин.
Лапатусик13• 15 ноября 2024
Ну наприклад, ви можете завантажити додаток Sinsay, і разом з донькою подивитись моделі курток, і там є функція ’наявність в магазині’, і вам покаже де є в найближчому ТЦ , в розмірі який вам треба.
За інші фірми незнаю, чи ж у них така функція. Це зручно , але чи купуєте ви одяг у Sinsay...
Спішу - перекидаюсь
• 15 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Бенеттон, Зара
Так, люблю бенеттон, носили но на холодную осень, но там тонкие на евро-зиму
Пампушечка• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У доньки були звідти теплі чудові пуховики, але кілька років не відстежую вже дівчачі моделі. В сина теж звідти довгий теплий пуховик
Отчебучкина• 15 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А у чому різниця?
В наповнювачі. Ну, і в ціні, відповідно)
Спішу - перекидаюсь
• 15 ноября 2024
А де в Київі гарний вибір Бенеттоновських пуховиків?
В Лавіні тільки на малеч