Сама не знаю• 15 ноября 2024
Прийом ліків і аналізи
Три місяці приймаю метформін, залізо і вітамін Д. Треба зробити контрольні аналізи. За скільки днів до аналізів треба припинити пити препарати, щоб не викривити аналізи?
Сама не знаю
• 15 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
а зачем?
Ну мені здається, якщо я ввечері прийму ліки, зокрема метформін, то на ранок результат буде не ’чистий’. А мені треба зрозуміти, чи почав нормалізуватись цукор.
Маруська Му• 15 ноября 2024
Ответ дляСама не знаю
если вы пьете пролонгированый - то не пейте дня два - остальные препараты примите после анализа
Маруська Му• 15 ноября 2024
но лучше понять уровень на метформине - а потом не принимать дня три и пересдать - тогда будет ясна динамика