Мстящий за Зайца• 16 ноября 2024

Дівчатка порадьте. Вже 2 роки страждаю кровотечею під час місячних.

Мені 30 років. Вже 2 роки страждаю кровотечею під час місячних. 3 рази ходила капатись. Але нічого не помагало. Ну останніх півроку дуже сильні кровотечі під час місячних що не знаю що робити.. Особливо останні 4 місяці сині кровотечі. Під час місячних завжди Тепер останніх 3 місяця п’ю дицинон по 2 таб. 3 рази на день не знаю чи можна але п’ю. Бо вже неможливо. На сьогоднішній день дуже сильно почало лізти волосся Прям ужасно, Гемоглобін 90. І сильна кровотеча що мені робити ще перед місячними дуже сильно були набрякли груди так боліли що спати не годна. Що мені тепер робити я не знаю будь ласочка порадьте
Там-тарарам• 16 ноября 2024
Обычно лечат спиралью или КоК, и стоит обратится к гинекологу, а не форуму
В дополнение б проверить печень, желчный. И почистить организм
Кундалина• 16 ноября 2024
Что с коагулограммой?
ГендиреХтор• 16 ноября 2024
Піти до лікаря. Гінекологи знають як обстежувати та лікувати АМК
Едимнаморе• 16 ноября 2024
А що гінекологи радять?
ГендиреХтор• 16 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Що там чистити, там вже нічого немає. З автора як з крану ллється. Півроку страждає і сидить на форумі 🤦‍♀️
ГендиреХтор• 16 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
А що гінекологи радять?
Гінекологія порадять трохи обстежитися і призначать гормони. Автор гормонофоб скоріш за все, тому сама собі призначила дії нормі прийшла сюди почитати про народні травки-муравки
Міряно-переміряно• 16 ноября 2024
Яркий у вас діагноз по гінекології??? Просто так таке не буває.
Якщо не знаєте, то обстежуватися!!!, а не лікувати кровотечу.
автор Мстящий за Зайца • 16 ноября 2024
Живу в маленькому містечку, Ходжу весь час до 1 гінеколога нічого не говорить. Перевіряти знову узи де кожних 3 місяці. І все лікування не назначають
Сколько_мне_лет?• 16 ноября 2024
Розумію Вас. Підїдьте в сусіднє більше місто. Ще до одного сходіть. Було подібне. А на роботі як,сидіти. Це жах
Сколько_мне_лет?• 16 ноября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Я пішла до 4 лікрів за 2 місяці, з кимось говорила. В когось радилися
Сказали на УЗД що то ендометріоз, кисти дві невеликі зліва, малий поліп. Все це дає.
Тоді рішилася на лапороскоп.
Помогло.
Тепер я старша.Теж цього літа були трохи проблеми, але то перех вже період.
Тепер поки що норм почуваю себе.
автор Мстящий за Зайца • 16 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тоді рішилася на лапороскоп.
Помогло.
Тепер поки що норм почуваю себе.
Дякую лапороскоп Що це таке скажіть будь ласка
3@йk@• 16 ноября 2024
Обычно выписывают КОК или ставят гормональную спираль,вам правильно написали выше. Идите к частному врачу в другой город,раз ваш такой долбень
Сколько_мне_лет?• 16 ноября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
То скоротила лапароскопія була, мала на увазі. Бо ті всі лікарі Сказали ендом. кіста, лікуй не лікуй не пройде сама. Потрібно лапароскопію. Три дня після неї, і я була вдома. Трохи дорого, але що робити. Трохи помогли родичі, Трохи кредит. Головне здоров´я
Сколько_мне_лет?• 16 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Так. Потім рік був Візан. Взагалі було супер. Майже без місячних. Потім відміна. І все норм.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 ноября 2024
30 лет - это молодая женщина. Езжайте в областной центр к частному гинекологу + у терапевта анализ крови - железо, Б12, ферритин. У вас скорее всего анемия и нужен препарат железа.
Возможно причина эндометриоз, для его коррекции гормональная спираль, Мирена или аналог.
У
Сколько_мне_лет?• 16 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У
Так, якщо просто ендометріоз. То Мірена допоможе. Хай би вона ще в 1 лікаря уточнила.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Звичайно! То я написала припущення а не 💯
Неначасі• 16 ноября 2024
Я так понимаю, вы пациент на установку Мирены. Не тяните, 2 цикла и кровотечение практически остановится до легкой мазни 3-4 дня. Для вас это существенно изменит жизнь.
Там-тарарам• 16 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Токсины в организме или ещё что то, на эти процессы влияет печень
https://www.instagram.com/reel/DBc9SXTIvur/?igsh=
Вот одно видео
ГендиреХтор• 16 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Вот одно видео
Навіть не буду дивитись. Немає токсинів в організмі, немає шлаків в кишечнику та печінці. Є лише засмічені дурницями мозги.
Якщо порушується гомеостаз організму, то це як мінімум видно по біохімічних показниках. Все інше маркетинг блогерів-псевнонауковців та диванних самоучок
Там-тарарам• 16 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Конечно нет. Но где-то запор и пошли прыщи.
Застой желчи может привести к крапивнице
И это то, что я лично прошла((
Куча информации что эстрогены выводятся с желчью, а если желчный забит? Есть застой желчи? И отток нарушен
KristinkaCute• 16 ноября 2024
Для начала вам необходимо полноценное обследование.
А так... Я бы порекомендовала аскорбиновой.. Хорошо укрепляет сосуды. А настойка водяного перца хорошо снижает кровотечение. + к этому крапива, тысячелистник. И главное питание. Постарайтесь при месячных кушать больше граната. И полностью исключите сладкое и изделия из теста на этот период. Говяжья печень хорошо повышает гемоглобин.
ГендиреХтор• 16 ноября 2024
Ответ дляТам-тарарам
И это то, что я лично прошла((
Якщо є застій жовчі та порушення відтоку, то порушується травлення, а метаболіти естрогенів ніяк не працюють. Інша справа, що якщо людина вживає мало клітковини, то за певних обставин частина естрогенів, потрапивши до кишечника з жовчю, не виводиться з калом, а всмоктується знову в кровоток. Але це вже інша історія і навіть в ній нічого про токсини немає.
Едимнаморе• 16 ноября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Виідьте з маленького містечка в область,бо так і загнетеся
Там-тарарам• 16 ноября 2024
Ответ дляГендиреХтор
А про токсины написали вы, а не я, я по печень и желчный.