Забула що?• 17 ноября 2024
Повні люди шукають собі виправдання? Повільний метаболізм? Смішно.
Позавчора була в магазині,дівчина розміром з шафу і шириною з шафу купляла собі аж цілих 3 великі упаковки чіпсів!
Потім вона буде нити,що в неї повільний метаболізм і гормони винні,що вона гладшає.
Жертва интернета• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Потому что я написала как есть,а вы обижены почему-то.Худых людей крайне редко,когда встретишь с булками во рту и бургерами,запивающих колой или лате со сливками.Не знаю почему так,но это реально так.
ой не треба, я в молодості була - за швабру ховай, а жерла відрами, нічого не залишалося на мені, друзі казали - тебе годувати, що у вікно викидати, все дарма
а потім друг мене називав - людина-рот та людина-шлунок бо весь час їла й була худа
Жертва интернета• 17 ноября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Это простая человеческая лень, женщины полнеют и им нормально, им пофигу. Я вот не хочу толстеть , мне не нравится когда у меня пузо и ляхи дряблые, другим это нормально, для них это норма. А что бы заняться собой на это нет сил, вот и ищут оправдания и сидят тут в теме жирухи которые оправдывают это тем что , все лезут не в свое дело, смотрят на себя в зеркало и хотят быть худой но им лень собой заниматься и жрут дальше и им это норм))))
ляхі дряблі то генетика, в мене дряблі ляхи були у 25 років коли я раптово перестала тягати в залі залізо( знала б що таке буде, не починала б, й це я була вагою 51 кг при зрості 164
Всім шампаньського• 17 ноября 2024
Чогось прям згадала свою худу як скелет знайому, ноги колесом, лице худої криси, а сама любить обсирати всіх підряд, та жирна, та тупа, тільки себе вважає ідеалом- ідеалом
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Удалено администрацией...
Успокойтесь уже.Слишком много букв.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
а я взагалі чіпсів не їм та булки купляю рідко, до війни була стройна, наразі жирна - стрес( булки та зефір прекрасно робила вдома, але вже вирішила худнути, скільки ж можна?
уявляю авторку коли я у новусі по акції напхала у возик 20 банок пива
може вона теж десь позаду стояла
Дивіться самі.Це ж ваше здоров´я.Пиво можна пити,але дозовано,а не літрами,щоб не гладшати.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
ну в отделе химии были, понятно, а продуктов хоть купили?
Да.
Манка Я• 17 ноября 2024
А как себя еще порадовать, когда здоровье ни к черту? Ну ей богу! Я тоже себя так радую
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
с темами типо ваc, видно что у вас во рту х*р, без соли причем
Я на вас лично не говорила ничего.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ви багато рухатись любили тоді,не ежали на дивані,не сиділи,а постійно були в русі.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Я не обсираю ту дівчину особисто.Вона можливо найкраща дружина і мама,я навіть і не знаю.Але тема до того,що товсті люди спочатку наїдають кілограми,а потім плачуть,що в них гормональний збій,або кістка широка.
Смажена полуничка• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Ви особисто бачили, що та дівчина плакала чи це ваші фантазії ?
Чому вас тригерить той факт, що не всі, хто наїв - плачуть, силують себе дієтами, затягують в коректуючу білизну? Люди сприймають себе адекватно, люблять себе як є, носять одяг відповідно до розміру та радіють життю, а не жують взимку дорогий хімозний огірок. Він за користю недалеко від чіпсів. Дешевше пити воду, якщо вже так переживати за кожну калорію
Луковая• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Вона поки що не усвідомила,що не дуже серйозно ставиться до свого способу життя і харчування.
А у вас жахливий раціон, зажори та місячні зникли на фоні схуднення.. Це серйозне ставлення?
Сапай вазони• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Вже всі відповіді у темі перечитала, а так і не зрозуміла сенсу теми. Якщо ви не обсираєте, то чим ви займаєтесь? Особисто вам хтось плаче, вас нервують не ідеальні люди навколо, ви ночей не спите, бо хочете особисто кожного врятувати від ожиріння чи що?
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Щсь ви багато всього написали,мені коли буде не лінь,я прочитаю.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
Цей форум просто поговорити?
Смажена полуничка• 17 ноября 2024
Якщо в тексті авторки замінити ’всі’, ’вони’ та інші звертання на ’я’, то все стає зрозумілим. Рпп, тривала боротьба з вагою, страх повернутись в попередній стан. Заздрість до тих, кому не треба прикладати надмірних зусиль, аби тримати вагу.
Аатор, зверніть увагу, що тривалий сон - важливий фактор підтримки нормальної ваги.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
І що ви будете з цим робити? Чому у вас зажори сталися? Сили волі немає?
АБВГДэшница• 17 ноября 2024
И что все полные поголовно едят чипсы? И с чего вы взяли, что эта девушка ноет или оправдывается?
Сапай вазони• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Цей форум просто поговорити?
Отож, ляпати аби ляпати.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Зверніть.
Луковая• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Ви вже і прочитане не розумієте? Схуднення і на мізки повпливало?
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
А чому ви ночами не спите?
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
У вас схуднення на мізки повпливало?
Смажена полуничка• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
А чому ви ночами не спите?
За вас переживаємо )))
Ви за товстих, ми - за схудлих.
Забула що?
• 17 ноября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Возможно она купила их не себе.
АБВГДэшница• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Возможно она купила их не себе.
Так а тему то зачем создали?
Смажена полуничка• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Возможно она купила их не себе.
Первая здравая мысль, молодец. Возьмите с полки диетический хлебец (на вкус как картонка, но главное же калории).
А почему не спросили, зачем ей столько чипсов? Вот вторую ночь не спите, думаете о чипсах
Ну все таки иногда так и есть
У нас есть родственник ест меньше меня , мы жили с ним месяц поэтому я в курсе , весит под 200
Видела его дочь с которой он живет в разных странах фигура точно такая же увы , хотя она при мне сладкое не ела и вредное
Вот увы , такой типаж фигуры , не удачный
Oksania_mama• 17 ноября 2024
Жирные люди, а вы понимаете, что вас кто-то должен будет ПОДНИМАТЬ когда-нибудь в трудной для вас же ситуации?! Что вас надо НЕСТИ блин?!
Умничаете, что никому не должно быть дело до вас, а потом будете орать о неоказании помощи, да?
Всем есть дело до вас, когда вы оказываетесь рядом и начинаете занимать собой пространство и силы не одного человека, а нескольких! Давайте вы уже хоть минуту подумаете об этом!