Угги_в_горошек• 17 ноября 2024

Мене накрила тяжка депресія

В житті були різні ситуації, в тому числі й дуже складні, але завжди справлялась сама. Зараз мене прям накрило, не маю сил навіть встати щось приготувати, нема сил та апетиту, нема інтересу до цього життя... Тримаюсь тільки за доньку якій ще потрібна моя підтримка. Розумію що це депрессія, але без допомоги мені її не витягти самій, дуже багато всього накопилося. Порадьте лікаря будь ласка, бажано онлайн
Шукаю стакан• 17 ноября 2024
Ви мусите з цим впоратися! Я у вас вірю. Все буде добре
Мона_Лиса• 17 ноября 2024
Йдіть до психіатра за місцем проживання. Це найпростіший варіант.
Ковбой Хагис• 17 ноября 2024
да ладно, не носитесь вы так со своей депрессией, сейчас всем плохо. выпейте коньячка, закусите шоколадкой, приведите себя в порядок. пройдитесь по магазинам...
Без QR коду• 17 ноября 2024
Як зараз модно свою лінь прикривати депресією
автор Угги_в_горошек • 17 ноября 2024
Ответ дляБез QR коду
Не треба писати такого, якщо незнаєте ситуації до кінця.
Белочкой зови• 17 ноября 2024
Ну какой ликарь онлайн, выкачать деньги и все
Вытягивайте себя сами за уши
Винник• 17 ноября 2024
Очень хочу вас поддержать. Надо пересилить себя, расчесаться, выкупаться, выгладить одежду и идти в больницу в понедельник. У нас родственница так себя запустила в свое время, поверьте, это была беда для всех родных. Я очень-очень вам желаю здоровья и решения всех проблем
автор Угги_в_горошек • 17 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Якби я могла б то випила, організм взагалі не приймає спиртні напої, в моєму випадку нажаль...
Без QR коду• 17 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
І яка ситуація?
Ластоноша• 17 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Не давайте тупих порад. Депресія це страшна хвороба.
ЗавЛабСнаб• 17 ноября 2024
Ответ дляБез QR коду
’Лікарі кажуть -що це депресія, мама каже,що я лінива’...
ЗавЛабСнаб• 17 ноября 2024
Якщо серйозно-депресія тяжка хвороба. Моїй подрузі довго підбирали антидепресанти,допоміг найдешевший-амітріптілін.
автор Угги_в_горошек • 17 ноября 2024
Ответ дляВинник
Дякую за підтримку! Знаю що я не одна така в наш час, та розумію що треба себе зібрати до купи, щоб потім не було ще гірше. Але все сипеться в різних боків, не встигаєш переварювати. Все майно лишилось в окупації, батьки теж, у дитини захворювання дуже недобре, працювати дуже багато та тяжко треба щоб вижити тут, та просвіту і спокою немає ледь ніякого людям.
Вибачте за негатив, знаю що зараз всі переживають надскладні часи.
Ластоноша• 17 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Йдіть до лікаря, вона вже вирішить чи треба ліки. В мене мама приймає 5 років.
Сиджу тихенько• 17 ноября 2024
https://zhyvago.doctor/klinika
Знаю,що тут є консультації психіатра онлайн
Сиджу тихенько• 17 ноября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мій чоловік взагалі каже,що депресія це із Америки пішло ,типу це все надумане
Сиджу тихенько• 17 ноября 2024
Ответ дляБез QR коду
Панічні атаки це теж лінь?
ЗавЛабСнаб• 17 ноября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Моя тітка хворіла на депресію ще в радянські часи.
Сиджу тихенько• 17 ноября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну він заперечує існування такої хвороби ,хоча я п´ю ад
автор Угги_в_горошек • 17 ноября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
https://zhyvago.doctor/klinika
Дякую що відгукнулися❤️
автор Угги_в_горошек • 17 ноября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Підскажіть ви відчуваєте полегшення від прийому АД?
Сиджу тихенько• 17 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Так , життя якось майже відразу змінилось
Душка-свекрушка)))• 17 ноября 2024
Ответ дляБез QR коду
Я тоже раньше так думала, пока сама не столкнулась с этим, так что не зарекайтесь
автор Угги_в_горошек • 17 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Повністю згодна з вами. Не бажаю нікому стикатись з цими відчуттями...
автор Угги_в_горошек • 17 ноября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Супер, бажаю здоров´я та миру!
Кто крайний?• 17 ноября 2024
А деньги есть на частного психиатра? Если есть - помогут. Если нет- государственные только хуже сделают.
Сиджу тихенько• 17 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Супер, бажаю здоров´я та миру!
Дякую!
Вам також!)
Ковбой Хагис• 17 ноября 2024
Ответ дляЛастоноша
да что вы говорите...это все у человека в голове
Проработник• 17 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Голова тоже имеет свойство болеть )
автор Угги_в_горошек • 18 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Шизофренія це теж голова, по вашому з цією хворобою теж треба сидіти та нічого не робити?