Светка-пипетка• Изменено 17 ноября 2024
"Хіба я часто щось від тебе вимагаю?"
До слова, чоловіку не подобається моя фігура. Живіт, бока. І сьогодні від нього така фраза.Невже все дійсно так печально( окрім моїх трусів?).
Вага 73 кг, зріст 182. Схуднути йому на зло до 65 кг?
Результат:
вже голосів:
102 (54.84%)
Нормально, зміни чоловіка
41 (22.04%)
Нормально,зміни труси
28 (15.05%)
Печально, схудни
15 (8.06%)
Результат
Б´ю байдики• 06 декабря 2024
Ой, мені чоловік теж розповідав що я уся «не така», і взагалі маю важити не більше 70 кг, і грошей я багато витрачаю, і в хаті в мене срач, і діти не виховані.
Розлучилися.
Схудла на 10 кг. Придбала робот-пилосос, в квартирі чисто ( ну посуд іноді стоїть брудний), з дитиною відносини налагодилися, вся розквітла, а він як був падла рижа, так і лишився)))
Розлучилися.