Янка-угомонись• 17 ноября 2024
1200 грн за помаду це дуже дорого?
Якщо є помади по 200 грн, 500 грн, то 1200 це більше переплата за бренд?
руки_Крюги• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Вчора ціни дивилася
Правда, я на батьківщині Коко. Там ціни на помаду стартують від 50 євро, мені сподобалася за 60+.
Я на Нотіно Шанель купую...
Сподобалось - купуйте, один раз живемо.
Ручки-Крючки• 17 ноября 2024
В мене дорогі помади, бальзам Hermes, помада том Форд
Але, я купляю їх за кошти чоловіка, тому мені все одно на ціну
Нормально 😁
руки_Крюги• 17 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
А я тінт кремовий. Точніше донька купує мені, коли акції. І губи круто зволожує, і колір гарний свіженький - і як помаду і як румяна використовую.
Щиро вважаю, що декоративка не вартує вкладень. От догляд має бути продуманий, комплексний і дієвий,
Якщо шкіра гарна, то що там вимальовувати: кушон, віск для брів і отаке шось для губ.
О, я на нього задивляюсь! Працювала у Єві, чула схвальні на нього відгуки.
Примарочка• 17 ноября 2024
Я дорогое покупаю только то ,что на все лицо.А помады ,блески,для бровей попроще
Ліньки гуглить• 17 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
за ваши помады можно купить несколько дронов, сударыня
Вы любительница залезать в чужой кошелек?)
Аноним_1859• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Залежить від вашого доходу.
Брендові помади десь 45-60 євро. Ваша дешевша.
Брендовые это dior или avon к примеру?
Баба_Воля• 17 ноября 2024
Ответ дляруки_Крюги
Я на Нотіно Шанель купую...
Сподобалось - купуйте, один раз живемо.
Я боюсь підробок на Нотіно. Дивилася в Сефорі вживу та Носібе.
Зайшла щойно подивилася Нотіно - там взагалі немає помади Шанель)
Файно Замало• 17 ноября 2024
Вчера побаловала себя и купила блеск Кико гидра за 630 грн,такиесть разница с жаде и лореаль,которыми пользовалась ранее.Блеск густой,очень красиво ложится,смотрится как люкс,не катается,долго держится,если без еды,я очень жовольна.Ещехвалят помады Ив сен лоран и диор блески,но все надо пробовать
Баба_Воля• 17 ноября 2024
Ответ дляАноним_1859
Брендовые это dior или avon к примеру?
Брендові - це значить відомої марки. Діор, Шанель, Жіванші, Армані....
Лепешечка• 17 ноября 2024
Ответ дляМаурита
Нет.вы ее купите и будете долго пользоваться. А вот купить продуктов на 1200 это на один прием пищи
Удалено администрацией...
Не їм після шостої• 17 ноября 2024
У мене шарлотта за 1500
Я спочатку купила міні-версію за 350
І дуже відтінок сподобався. Колись в юності мала дуже схожу в Оріфлейм «лісовий горіх»
Взяла Шарлоту щоб не шукати в Оріфлейм.
По відчуттям нічим не краща. А мак взагалі не дуже, сушить губи і кусками залишається на губах.
Якби в лореаль/оріфлейм була один в один по тону шарлотти я б перейшла на дешевшу
Я спочатку купила міні-версію за 350
Взяла Шарлоту щоб не шукати в Оріфлейм.
АсобеннАя• 17 ноября 2024
у дорогих помад вкусній запах, у дешевіх очень плохой. хотя бі поєтому стоит переплатить, про пигмент молчу
Фокус-Покус• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Плохо ищете)
Мама Никитки-2• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
В сенсі немає?
Повно помад Шанель на Нотіно.
Не їм після шостої• 17 ноября 2024
Ответ дляАсобеннАя
В оріфлейм був чудовий запах, як мигдальна шоколадка
У шарлоти звичайний
В дешевих буває і запах і присмак жиру якогось, таке фу. Але оріфлейм була ок, 25 років тому
У шарлоти звичайний
Кава з адреналіном• 17 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
У меня за 29. Довольна как слон
29 грн или тысяч ?
Баба_Воля• 17 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Плохо ищете)
Та невже? Ну спробуйте віднайти... Я написала, що живу на батьківщині Коко...
Покажіть мені Шанель у переліку:
Ну ниче се• 17 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
29 грн или тысяч ?
Гривен. Пахнет красиво, маслом розы
Баба_Воля• 17 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
В сенсі немає?
Повно помад Шанель на Нотіно.
А почитати уважно коментарі - нє, не судьба?
После 18• 17 ноября 2024
Це має сенс, коли помада 1-2% від доходу.
А якщо дохід 20-30 тис (як у більшості), то це дешеві понти
Як айфон в кредит
Баба_Воля• 17 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Плохо ищете)
Подивіться скільки реально коштує Шанель, і подумайте як ви можете її купувати вполовину дешевше в Україні? Ну явно ж підробка...
Недарма французький Нотіно не пропонує Шанель...
Примарочка• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Может просто политика компании не продавать онлайн в стране
На австрийском нотино есть
фан L.O.S.T.• 17 ноября 2024
Це просто маркетинг в більшості. Помада приносить більше емоції. Просто помади - це такий елемент декоративки, який ще треба постаратись, щоб дійсно зіпсувати, тому навіть у супер-бюджеті вони часто непогані. Я пам`ятаю, що собі купувала кілька засобів (не люкс, але будучи студенткою мені і мідл маркет був не по кишені), які мені зовсім не підійшли і довелось роздарувати подругам. З того часу щось дорожче можу купити тільки, якщо впевнена, що цей відтінок мені підійде. А вирішується це дуже легко: візьміть по акціях різні відтінки бюджетних помад і велика частина з них таки підійде. Плюс в цьому будете знати, які кольори підходять, які ні (в мене наприклад, не скажеш, що якась специфічна зовнішність, але на мені жахливі усі червоні та майже усі рожеві відтінки. Тоді як нюд, коричневі, персикові відтінки наче для мене і створені). От в мене є бюджетні любимчики. Схочу люкс - то засвотчу бюджетну помаду на руці і піду в магазин підбирати люксову. Інакше - ні. І взагалі, я б казала більше, ніж брендам косметики приділяти увагу власне тому, як виглядає Ваше лице і чи вмієте Ви добре фарбуватись. Бо не раз була свідком, де люди косметикою собі роблять гірше, ніж було ’до’.
Баба_Воля• 17 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
На австрийском нотино есть
В сенсі? Я вище скинула скрін сайту, де не продають підробки - там є Шанель, її можна купити онлайн. Але явно не за 1600 грн. Нотіно взагалі її не пропонує онлайн, видно Шанель проти продажу підробок за 30 євро).
Примарочка• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
🤦♀️
Вот вам австрийский нотино,подделок там нет
СкокоМнеДадите• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
А ви ніколи не думали про те, що великим Рітейл представникам продають товар зі знижкою від компанії виробника? Ніколи не думали про те, що є топові кольори, а є не зовсім? Чи не цікавились тим, що якщо помаді залишився рік до кінця терміну, то її можуть продати за дешевшою ціною? І це буде та сама Шанель.
Баба_Воля• 17 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
🤦♀️
Ви порівняйте фото з французького сайту ( там точно не буде підробок) і австрійського Нотіно.
Я не буду з вами сперечатися, я бачила ці помади вчора вживу. Вони не мають нічого спільного з тими, що на вашому Нотіно. Очевидно, у Франції інша Шанель )