В курсі діла• Изменено 18 ноября 2024

Як мене дістали ці родичі. Постійно напрягають щоб я «вигулювала» свою сестру

В мене др було
Мене чоловік в ресторан запросив на сніданок, а потім в кіно пішли
Мати каже - чому не взяли з собою Аню
Чому ви її уникаєте і з собою нікуди не берете

Ми живемо разом

Або ж їдемо в магаз- беріть Аню, вона теж хоче (це мама так хоче щоб ми її кудись брали бо вона в хаті стирчить сутками)
А коли мама кудись їде то чомусь сестру з собою не бере вигулювати

Мені 36
Сестрі 38
В мене 3 дітей
Я не хочу собі ще сестру як дитину, і ще переживати за її психологічне, емоційне здоровя
Вишиванка• 18 ноября 2024
1) Для чого взагалі вигулювати 38річну жінку? Чому вважаєте, що мама її з собою повинна брати, це ж не собачка чи дитина? Сестра фізично і психічно здорова, дієздатна?
2) Чому якщо взяли, то вважаєте, що ще за її емоційний стан відповідаєте. Дивне ставлення, зважаючи, що ви молодша за сестру.
Навпаки на прогулянці вручіть тьоті 3ох племінників, а самі з чоловіком на побачення втечіть.
Загалом якось гидко від теми, мені теж 38 і я без дітей, сім´ї і типовий інтроверт. Може то мене теж насправді не щиро запрошують, а примусово ’вигулюють’. Словом відчепіться від 38річної дорослої дівчинки, сама розбереться.
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не чіпляйтесь до мого др
Навіть коли без нього, в звичайний день
Коли ми з чоловіком кудись їдемо нам завжди хочуть підкинути сестру «на вигул» щоб вона людей побачила
Дайте сестрі почитати цю тему і ваша проблема відпаде до кінця життя.
Я б прибила родичів, якщо б дізналася про оте ’щоб вона людей побачила’, вище вже писала, що мені 38, я спокійний інтроверт без дітей-сім´ї.
Не за Будка• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не чіпляйтесь до мого др
Навіть коли без нього, в звичайний день
Отправьте родителей и сестру за границу. Они не будут сидеть в вашем доме и выгуливать никого не придётся. может сестра там и мужика себе найдёт.
вентиляторная• 18 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
Как это ’отправьте’? Они бандероль, что-ли?
Не за Будка• 18 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
Автору видней как уговорить своих родственников
Дама с заначкой• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не чіпляйтесь до мого др
Навіть коли без нього, в звичайний день
Объяснить мамке и систер, что Вы им не нянька и так дофига много им сделали: дали крышу над головой, кормите, одеваете. Аня пусть сама себя выгуливает, а лучше пусть чешет на работу и снимает себе жильё.
Миззери• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не чіпляйтесь до мого др
Навіть коли без нього, в звичайний день
Вам тут уже понаписывали
По теме бред такие требования, вам надо личное пространство , если вы еще и всех приютили то вообще герой
Спросите родителей на секс сестру приглашать не надо ? Может тогда дойдет до них что вам и вашему мужу или вам и детьми хочется побыть одной семьей

Сначала подумала вам лет 18 и сестре лет 15🤣
Поросенка• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не чіпляйтесь до мого др
Навіть коли без нього, в звичайний день
Ну хочуть і що
Дівчина заглядєніє• 18 ноября 2024
Покажи фигуру сеструхи, подумаю
Поросенка• 18 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Покажи фигуру сеструхи, подумаю
Авто есть?
Принцепесочка• 18 ноября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Те ж саме, автор. І завжди «ну от скажи їй щоб вона не робила те і те. Направ на правильне русло» Чому я маю це робити? Мені із за цього і майбутньому взагалі не захочеться з нею спілкуватися. Ще й винна ж потім буду.
Мені взагалі не комфортно ні з ким нікуди виходити і окрім чоловіка. Ну немає в мене часу на її вигулки. Діти, робота, дім.
А вона живе для себе коханої. Транжирн кошти на брЄндові речі, а потім жаліється, що нема що їсти
Ну це не значить, якщо сестра, то ми маємо родичатись, бляха
Ну так и скажите маме, что это её ребенок, а не ваш. Если нужна серьезная помощь, то одно , а работать аниматором вы не нанимались.
Та не реву я• 18 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
отдайте ее уже замуж. пусть ее муж с ней гуляет.
і чим той небога так провинився?
Показушница• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Це вони в мене всі живуть
Так попрекайте из, скажите, что неплохо бы отработать за крышу или свалить к немцам
Слухи-руки не распускаю• 18 ноября 2024
Автор, а коли ви вигадаєте історію про щасливу і супер благополучну родину? Ну, щоб там Аня була засновницей бізнесу, батьки - підпільними кріпто-мільонерами, а ви з чоловіком та п´ятьма дітьми жили в окремій віллі на Кот д´Азур. Ви би всі зустрілися у відпустці на Бора Бора і вирішили відсвяткуваати ваш день народження на яхті. І ось, після першого сету коктейлів та севіче з морепродуктів, з´ясувалося б, що
Та не реву я• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Сестра на маршрутці не хоче їхати в місто
Авто тільки хоче, щоб її возили
Коли зодила на роботу всі гроші на таксі

І от в неї відговорка що в неї зараз на таксі грошей немає щоб кудись їхати
класно трутень влаштувався)))
Та не реву я• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Може бути
Але не хочу я нею займатись
Я одна не зрозуміла, як можна ’займатись’ повносправною людиною, котрій 38?
Та не реву я• 18 ноября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ооо, теж «тільки таксі, громадський транспорт то дно»😂
як би сказала моя бабуся, ’не досить що злидень, так ще й потрясається’
Ворожу на каві• 18 ноября 2024
автор, а зачем вы сестрицу поселили к себе? тоже мне родичка, это ж не мама, а всего лишь сестрица, в 38 лет она может заработать себе на аренду комнаты
Та не реву я• 18 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
від чого вам гидко? від того, що побаили щось ’своє’, котре заважає Вам осилити зміст написаного автором? Де автор ’чіпляється’ до ’38річної дорослої дівчинки’?
Це ’38річної доросла дівчинка’ звалилася на шию сім’ї автора, а така ж сама мамця ще й пиляє автора, що вона не хоче ’чіплятися’
Та не реву я• 18 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
так які претензії до автора, знову не осилили, що це мамця пропонує, а не автор?
Та не реву я• 18 ноября 2024
Ответ дляПоросенка
Авто есть?
а то пані маршруткою не будуть їхати))))
Ируся-пуся• 18 ноября 2024
Автор, ви чітко раз і назавжди мусите промалювати кордони, що сестру вигулюють батьки і крапка. Коли батьки ідуть без Ані навіть за хлібом - виносьте їм мозок, може дійде
Natal_ka91• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не чіпляйтесь до мого др
Навіть коли без нього, в звичайний день
А сестра якось на це реагує?)
Леди_в_ночи• 18 ноября 2024
У сестры какие-то отклонения?
Мир Мир Мир!• 18 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
До речі, де ваші 3 дітей, коли ви по ресторанам і кіно катаєтесь?
у нас 3-катаемся, и даже отдыхаем без детей
кнопкодав• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
В бердянську їхній дім
Був
Ну сестра в 38 лет уже бы сама жила, уже скоро пятый десяток, автор пусть отдельно живут, или вы их всех себе на голову посадили, ну и в ресторан с мужем сестру брать не нужно, так и сказали маме у нас романтический ужин
кнопкодав• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Да
Моїй сестрі пофігу
Аби не чіпали її
Це мама хоче кудись її задіяти
Так пусть сестра работает, автор это не нормально
Скользкая• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Да
ого
співчуваю
поясніть батькам що вам треба іноді бувати вдвох з чоловіком.
яб на вашому июмімці ніколи ніяких сестер з собою не брала
кнопкодав• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Авто тільки хоче, щоб її возили

Автор я бы сестру давно куда то отправила, тетка под сраку лет сидит у вас на шее, у вас еще муж золотой, ну если сестра еще та может и мужа у вас увести
Скользкая• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Да
Моїй сестрі пофігу
Аби не чіпали її
Це мама хоче кудись її задіяти
то мама нехай і ходить з нею