В курсі діла• Изменено 18 ноября 2024
Як мене дістали ці родичі. Постійно напрягають щоб я «вигулювала» свою сестру
В мене др було
Мене чоловік в ресторан запросив на сніданок, а потім в кіно пішли
Мати каже - чому не взяли з собою Аню
Чому ви її уникаєте і з собою нікуди не берете
Ми живемо разом
Або ж їдемо в магаз- беріть Аню, вона теж хоче (це мама так хоче щоб ми її кудись брали бо вона в хаті стирчить сутками)
А коли мама кудись їде то чомусь сестру з собою не бере вигулювати
Мені 36
Сестрі 38
В мене 3 дітей
Я не хочу собі ще сестру як дитину, і ще переживати за її психологічне, емоційне здоровя
Мати каже - чому не взяли з собою Аню
Ми живемо разом
Мені 36
Сестрі 38
В мене 3 дітей
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Сестра на маршрутці не хоче їхати в місто
Авто тільки хоче, щоб її возили
Коли зодила на роботу всі гроші на таксі
І от в неї відговорка що в неї зараз на таксі грошей немає щоб кудись їхати
Авто тільки хоче, щоб її возили
Можливо вона взагалі не хоче, щоб її кудись возили. Тобто їхати з вами не хоче, тому і відмазка ’не поїду, нема грошей на таксі’.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 ноября 2024
Треш який. Шо мама, що сестра… і ви не можете показати хто в домі хазяїн.
Малинка• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Може бути
Але не хочу я нею займатись
То так і кажуть, прямим текстом. Толку тут це писати.
KristinkaCute• 18 ноября 2024
Медаль хочется дать вам и вашему мужу за такое ангельское терпение.
Не обращайте внимание на маму. Для неё дети всегда дети она не хочет понимать что ваша сестра уже взрослая тётя которая в состоянии справиться сама с собой.
Я думаю вы слишком добры... В этом ваша проблема.
Если сестра не хочет работать пусть заботится о вашем доме и тем самым облегчает вам жизнь. Пусть готовит на вашу семью, смотрит за детьми, убирает. Если ей это не нравится тогда пусть ищет работу. Вы должны объяснить что вы не обящананы ей ничем даже с, учётом того что она ваш ближайший родственник. Очень грустно смотреть как она вами пользуется.
Люблю пиво• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Да
Моїй сестрі пофігу
Аби не чіпали її
Це мама хоче кудись її задіяти
Моїй сестрі пофігу
Аби не чіпали її
Це мама хоче кудись її задіяти
Скажіть ротом: мама, ми проводимо час з чоловіком, як закохана пара, я не хочу брати Іру.
Вишиванка• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не чіпляйтесь до мого др
Навіть коли без нього, в звичайний день
Коли ми з чоловіком кудись їдемо нам завжди хочуть підкинути сестру «на вигул» щоб вона людей побачила
Навіть коли без нього, в звичайний день
Автор, ну ви ж можете сказати мамі, щоб не тільки від вас відчепилася, а ще і від сестри.
’Мамо, Маша в нас доросла дівчинка, я не буду її вигулювати. І її вигулювати не потрібно, захоче побачити людей, сама поїде’.
Ви вже не маленька дівчинка, якій мама на прогулянку ’в нагрузку’ дає сестру. І загалом дивно, навіть в дитинстві зазвичай молодших сестер/братів дають ’вигуляти’.
Замість того, щоб на сестру злитися, то краще і себе, і сестру від маминих вказівок захистіть.
Заважає сестра - прямо скажіть їй, щоб шукала роботу і квартиру для зйому.
І ви свою сестру краще знаєте, вона завжди спокійна була, раптом в неї посттравматичний стресовий розлад?
Маурита• 18 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Авто тільки хоче, щоб її возили
Автор, просто открываете рот и говорите им все, что думаете по этому поводу. Это они у вас живут. Так ещё и кружить нужно взрослую женщину? Не устраивает что-то, пусть снимает комнату или квартиру и живет отдельно
Щас ухожу• 18 ноября 2024
Сестринский троль сегодня активизировался... Маловато подробностей. Сестра должна не работать, воровать у Вас еду и имущество мама должна на нее переписать. А то как то скучно у Вас
Ms. Android• 18 ноября 2024
если вежливо, то
’мы хотим побыть вдвоем’
’я хочу провести время с мужем’
если не понимает, то
’мама, я не аниматор, а замужняя женщина, хочешь выгулять Машу одевайся и идите гулять’
’мы хотим побыть вдвоем’
’я хочу провести время с мужем’
если не понимает, то