Несу пургу• 18 ноября 2024

Дитячий невролог та ЕМГ

Тут багато досвідчених мам. Підкажіть, будь ласка. Є скарги на то, що син (6 років, прийомний, вдома з 4 років) неправильно ставить праву ногу при ходьбі (за 2,5 роки динаміки ніякої - ані позитивної, ані негативної). Невролог у поліклініці помітив, що права голень вужча за ліву. Дав направлення на електроміографію.
Процедура, як попереджають у діагностичних центрах, досить чутлива, да й недешева.
Хотіла б уточнити, чи дійсно необхідно це обстеження та де краще його зробити. Порадьте, до якого невролога звернутися?
Великий сатирик• 18 ноября 2024
а у ортопеда вы были? точно причина неврологическая?
автор Несу пургу • 18 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Один, 2,5 роки тому, сказав, що все ок, норма, налагодиться. Другий - ледве глянувши, прописав ортопедичну устілку.
Великий сатирик• 18 ноября 2024
Ответ дляНесу пургу
и вы ее не сделали? за годы ситуация очень меняется